Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rabat

Namietne zblizenie, ale...

Polecane posty

Gość Rabat

Mieszkam z nia i jeszcze 2 innymi osobami w mieszkaniu. Ona na mnie leciala od samego poczatku jak sie poznalismy (ta sama klasa w liceum), chciala sie nawet umawiac ;) pozniej ona znalazla chlopaka, ja dziewczyne, bylismy po prostu znajomymi z klasy. Ja z ta dziewczyna juz nie jestem, a ona z tym chlopakiem jest, ale tak... byle jak. Raz sa ze soba, raz nie, ona jest od niego chyba uzalezniona emocjonalnie i mimo, ze on ja nienajlepiej traktuje to nadal jest z nim, az sam sie dziwie. No ale przechodze do sedna: Doszlo miedzy nami do zblizenia pare dni temu. Bylo to pozna noca, wspollokatorzy posneli, bo ogladalismy w nocy film. Zreszta od poczatku seansu zaczela mnie glaskac po reku. W koncu ja ja po glowie. Bylismy nakryci kocem, wic nie bylo widac. Coraz bardziej sie odwazalismy. Az w koncu peklo i sie rzucilismy na siebie. Zaczelismy sie calowac, dotykac, masowac, ocierac. Bylo naprawde pieknie... myslalem, ze kobieta w taki sposob jeczy tylko w filmach ;) miala orgazm i to dosyc szybko, bo zaczela sie wic ;) oczywiscie po wszystkim zachowywalismy sie jak by nic sie nie stalo, normalnie gadamy ze soba. Poza tym wczesniej ona caly czas mnie prowokowala: albo cos powiedziala, albo przebierala sie przy mnie. A momentami wpatrywala sie we mnie jak w obrazek ;) Jej chlopaka znam, ale slabo, tak tylko na 'czesc', zreszta on studiuje w innym miescie. Oni niby sa ze soba, ale tak jakby nie byli. Nie mam wyrzutow sumienia, bo to musialo sie kiedys stac. Ona leci na mnie od momentu jak mnie poznala, a mi sie nieraz snila i marzylo mi sie, ze dojdzie do czegos miedzy nami. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haddrian
No chlopie w koncu spelniles swoj meski obowiazek i przeleciales ja .To tyle i o czym tu jeszcze gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabat
a tak na marginesie to chciałbym zasięgnąć porady,czy taki żółtawy wysiek z cewki moczowej oznacza cos groźnego:O wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeżączka
rzeżaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabat
Nie, nie bylo seksu ;) z dwoma osobami w mieszkaniu? ;P i w pokoju jednym do tego ;P ona juz na mnie siadala, ale nie stracilem rozsadku i nie pozwolilem, bo nie byloby ciekawie gdyby nas nakryli... W sumie mieszkamy razem dopiero tydzien i tak szybko to wyszlo :P Ciekawe czy do czegos jeszcze dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek jestes po prostu
dobre hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×