Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rechelle

moj facet wyznal mi ze byl w lozku z prostytutka..

Polecane posty

Gość rechelle

powiedzial,ze nie byl wtedy z nikim,mial ochote na seks,wiec poszedl do klubu..,kurcze moze nie powinno miec to dla mnie znaczenia,ale skoro on nie widzi w tym nic zlego bo jak to okreslil to tylko seks,tylko jak ja moge mu ufac..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerepnik
każda ma takiego chłopaka na jakiego zasługuje ... jedna dostaje księcia a druga alfonsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kazalbym zbadac sie
dziewczynie ktora miala kilku przedemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rechelle
problem w tym,ze dla mnie isc do lozka z dziwka to cos obrzydliwego,czesto pracuje za granica i tak po glowie mi chodzi czy sie tam nie zabawia...a na sama mysl rzygac mi sie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, tez nie wiem czy bym zaufała, jak już raz to zrobił to może powtarzać z łatwością, ale może tez nie zrobić tego nigdy więcej. Jeśli ma Ciebie to już ma dla kogo być wiernym. Ale to wszystko zależy od charakteru i sytuacji. To że jest za granicą na pewno nie jest pomocne dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde... ja bym sie wsciekla, pozyczyla jego samochod i zarysowala mowiac ze to ta dziwka zrobila paznokciem :PP zartuje... ale wscieklabym sie napewno-dostalby w twarz. milczenie przez 5 dni minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalnadzikaświniacomaBMW
No tak, dla faceta moze to nie mieć zupełnie znaczenia i może byc wszystko świetnie, tylko kwestia tego czy Ty mu to zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rechelle
to bylo przede mna,oboje sie przebadalismy na poczatku zwiazku..,tylko czy mozna ufac komus dla kogo takie przygody to nie wielkie hallo,i dla kogo czysty seks to tylko seks..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rechelle
wiecie,tylko on twierdzi,ze polowa jego kolegow tez to zrobila,i ze to bylo przede mna,wiec nie ma sprawy..,ale we mnie to siedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerepnik
macie strasznie "romantyczną" relację ... gratuluję wzajemnego doboru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awalis
dziwka doradza dziwce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rechelle
czerepnik-wyczuwam ironie,nie ma sie co oszukiwac zycie to nie historia o kopciuszku..,zawsze warto byc rozsadnym i wiedziec na czym sie stoi..,a razem jestesmy 2 lata i ani razu wielkich klotni czy dni milczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poza tym wszystko jest dobrze, układa wam się dobrze to musisz pomyśleć jak wyrzucić to z głowy, ale tak żeby mu to raz na zawsze zapomnieć, bo jak będziesz do tego wracac to możesz wiele zepsuć. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rechelle
czerepnik-czlowieku,co to za chore tezy?? skad ty sie wogole urwales dzieciaku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona amstafa
ale masz problem.,.. co ja ma mam powiedzieć,mój mąz uciął sobie kawałki uszu bo twierdzi że jest amstafem... i co mam zrobić ? 5 dni cichych czy czekac aż odrosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona amstafa
mógłby sobie uciąć fiuta,i tak ma małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rechelle
czerepnik,dlaczego twierdzisz,ze zycia nie znam,ja onosze wrazenie ze jednak znam i to az za dobrze..i skad ta mysl,ze jak sie z kims klocisz to znaczy ze wam na sobie zalezy?!czegos podobnego jeszcze nie slyszalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki zdzisław
jak on ci o tym mówi to olej go to nie facet tylko bydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rechelle
a moze szczerosc sie liczy,mogl przeciez sklamac? w koncu jednak bylo to zanim poznal mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×