Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandy22

CZY TO BYLA ZDRADA??? co zrobic?

Polecane posty

Gość mandy22

jestemy razem rok, ostatnio pozyczylam od niego laptopa....i co znalazlam w jego ukrytych fotkach? zdjecia z imprezy(cos w stylu wesela ja nie moglam isc) a tam zdjecia jakiejs lasencji....raz jak tancza....inne same jej zdjecia, tlumaczyl ze bal mi sie pokazac tych zdjec bo wiedzial ze nie bylabym zadowolona a nic nie robil to jest tylko kolezanka ze szkolnych lat ale sam fakt ze mi nie pokazal.... i znalazlam zdjecia jakis rozbieranych dup......ktore byly tez w ukrytym folderze razem z naszymi intymnymi. Awantura byla nieziemska , ja zalamalam sie totalnie.... nie wiem co mam myslec..... chce zeby przy mnie pousuwal kompromintujace go zdjecia i celibat.... nie wiem sama zreszta co zrobic....boli bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z toba nie tak, skoro on boi się tobie powiedzieć :o Stresujesz go, terroryzujesz? Trzymasz na smyczy, pod pantoflem? Kiedyś mieszkałem z kumplem, który też bał się swojej kobiety do tego stopnia, ze jak widział swoją eks, znienawidzoną przez obecną dziewczynę, to potrafił spieprzać przed nia na drugą stronę ulicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy22
wiem ze on bardzo zaluje....ze jestm mu z tym zle....i przyznaje sie do winy...przeprasza....wiem ze nic go z nia nie laczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy22
hmmm powiedzial ze nie chcial robic mi przykrosci bo wie ze bylo by mi nie milo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy22
prosze o jakies sugestie jak ukierunkowac swoje myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy22
nie on po prostu postawil sie w mojej syt i stwierdzil ze dla niego takie cos nie byloby mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodna2
"tlumaczyl ze bal mi sie pokazac tych zdjec bo wiedzial ze nie bylabym zadowolona" myślę, że gdyby czuł się całkiem w porządku to by tak nie panikował swoją drogą - po co koleżance sesję zdjeciową robił? musi mu się podobać no ale zdradą bym tego nie nazwała miej go po prostu na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy22
tzn to sa zdjeic a z jej aparatu...ona wlozyla karte i wgrala wszytskie zdjecia z tej imprezy do jego kompa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy22
a ze to byl jej aparat wiec byly tam jej zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodna2
hm? nie rozumiem to w czym problem skoro to zdjecia z jej aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziorożec.
napewno jak cie rucha to myśli o niej hahaha, przegrałaś życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
i ty się jeszcze zastanawiasz czy z nim być...trochę szacunku dla siebie dziewczyno miej...wystarczyło że raz poszedł gdzieś bez ciebie i już się zabawił...kopnij go w dupe i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
a mi daj kontakt do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy22
powiedzial ze wszyscy sie bawili wiec nie chcial siedziec jak jakis odludek sam....a tylko ja ta znal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodna2
to o co TY masz do niego pretensje?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
to miał tego laptopa ze sobą że ta dziewczyna wgrała w niego te zdjęcia? :O...pewnie była u niego w domu...bo kto bierze na wesele komputer ze sobą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy22
ze mi nie powiedzial....ze zrobil z tego jakas tajemnice...ze zabolalo mnie jak cholera widzac jego zdjecia z dupa rozesmiana o ktorej nic nie wiem.jakby powiedzial bylo by ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
obciągać obciągać obciągać aż mu się odechce myśleć o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOLEŚ -dobry z ciebie kubus
-jakbys u swojej laski znalazł takie zdjęcia to skakałbyś z radości😠...chyba z toba cos nie teges ....dopiero na innym topiku popierałeś faceta pijaka a teraz to... siedz w tym swoim Rypinie albo przejedż się do Bądzynia albo innego Lubowidza...jadąc posłuchaj disco-polo....tam takie klimaty to norma..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
podszywaczu jesteś tak samo żałosny jak chłopak autorki topiku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllafirynda
Facet robi to co chce - a jedyne co chce to inne du11py. Wystarczy krótka chwila oddzielnie, żeby juz zabierał sie za inne. Kobiety traktuje jak mieso - prawie kazde dobre. Wspolczuje takiego poprapańca. Chcesz go pilnowac do konca życia? A może lubisz, jak Cie ktos tak traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
ja też przez to przechodziłam i to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
a właśnie że nie przechodziłam takiego czegoś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
to po ten twój chłopak wogóle poszedł na to wesele skoro ty nie mogłaś iść z nim...chyba mu na tobie nie zależy za bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×