Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie mama

wysylacie zdiecia Waszych dzieci do konkursu w MAMO TO JA?

Polecane posty

Gość taka sobie mama

BO JA SIE TAK NAD TYM ZASTANAWIAM mam trzy numery tylko nie wiem jakie powinnam wyslac zdiecie i ile? czy to ma byc zdiecie samej twarzy czy oni poprostu sobie wytną to co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bojcie sie przyznac
przeciez to nie grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysylam tylko na konkursy w sieci, ale to glownie z lenistwa, bo nie mam tych zdjec wywolanych, tylko na plytach, albo w kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dwa lata temu
wysłałam i w sam raz w grudniowym numerze było opublikowane zdjęcie mojej córeczki. Może innych nie zachwyciło ale ja byłam dumna że moje dziecko zostało wybrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dwa lata temu
Dodam, że gazetę dostałam dwa dni przed jej pierwszymi urodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile zdiec wyslalas i jakie
to byly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dwa lata temu
To było jedno zdjęcie, które sama zrobiłam jak córeczka huśtała się. A w gazecie była już sama głowa. Ładnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubiąca kolorowej
czy to nie próżność, chwalić się dziećmi? Zamiast się cieszyć, że są zdrowe, dobrze się chowają to wy robicie z nich modeli, to śmieszne - przecież wszystkie dzieci są piękne - tak samo piękne!!! po co je porównywać i decydować które zasługuje na nagrodę? To niby te dzieci, które wyróżnione nie zostaną są brzydkie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze
to co uwazasz ze rodzice tych dzieci ktore wystepuja w reklamach lub gazetach sa prozni? w tym konkursie oprocz sesji fotograficznej i zdiecia na okladce jest do wygrania 750 zl, mysle ze warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubiąca kolorowej
no zarabianie na dzieciątku to naprawdę okrucieństwo. uważam, że wszystkie dzieci są piękne. szkoda, że niektóre mają tak próżnych i interesownych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez za te pieniadze
mozna kupic dziecku jakies fajne krzeselko do karmienia lub cos takiego na co normalnie bysmy sobie nie pozwolili, a zreszta nie o kase chodzi tylko o sam fakt, dla dziecko bedzie to napewno niezla pamiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez za te pieniadze
a wogole po co wzielas becikowe? wzbogacilas sie dzieki wlasnemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez za te pieniadze
a wogole po co wzielas becikowe? wzbogacilas sie dzieki wlasnemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dwa lata temu
Zaraz, zaraz. Ustalmy sobie jedno. To jest zabawa, a nie zawody "które ładniejsze dziecko?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ... zarabianie na własnym dziecku to okucieństwo. Dobre to :) Czy niektórzy ludzie na tym forum są naprawde tak bardzo upośledzeni...?!!! Jak ktoś zapłaci za reklame czy tam fotke to extra. Trzeba brać jak jest możliwość a nie potem płakać jak to kasy nie ma ... inni to auta nawet mają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dwa lata temu
Dlaczego takie głupoty wypisujecie, że niby ktoś chce zarabiać na dziecku? Pierwsze owszem ma sesję fotograficzną ale tylko dlatego, że jako wybrane trafia jego zdjęcie na okładkę, a pieniądze to inna sprawa. Mi wystarczyło zdjęcie w gazecie wśród innych dzieci. To to nazywacie chwaleniem się, jak na jednej stronie jest ok 50 zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma piernik do wiatraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×