Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropka bez i

dlaczego jak dziewczyna po 25 roku zycia nie ma faceta to zaraz stara panna?

Polecane posty

Gość fiolecik22
A kto tak mowi? Chyba nie bierzesz do siebie tych bzdetow wypisywanych na tym forum? Za granica zadna normalna kobieta nie wychodzi tak szybko za maz, tylko w moherowej polsce tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
Pogoń każdego/ każdą Ciotkę która tak truje, sama decyduj o swoim życiu , nic na siłę to podstawa , po cholerę się żenić lub wychodzić za mąż , aby tylko innym zamknąć usta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadoblo
25 lat i bez faceta konczy sie tak 70% stara panna do konca 21% slub ,facet z łapanki 3% udany zwiazek reszta nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolecik22
bzdura totalna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest stara panna
ale tylko pod warunkiem ze ma kaktusy i kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
Ale podobno coś w tym jest, jeżeli kobieta w wieku 25 lat nadal nie będzie mieć czasu na związek, na miłość to może być dla tej kobiety niebezpieczne, lata przelecą i jest duze prawdopodobieństwo, że kobieta w wieku 30 lat już przyzwyczai się do samotnosci , nie zechce nikomu zaufać z wyjątkiem kota, który się łasi prosząc o Whiskas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam nie ma reguy..jedni sie chajtaja w wieku 19 lat inni po 30tce..na kazdego przyjdzie czas:) albo i nie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadoblo
ale wymyslilas?! czy zastanowilas co napisalas ?bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadoblo
tak albo nie ... cytujac ciebie ...poznie sie taka dziwi ze facet wali ja w rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...troche trzeba ruszyc glowa...jak czlowiek nie napisze czarno na bialym to nic nie kuma wiec jeszcze raz specjalnie dla Ciebie:) nie ma reguly kto kiedy znajduje druga polowke-ale są przypadki ze sie jej nie znajdzie...jasniej czy nadal nic nie kumasz:)moje Ty biedacwto:) no a ja rogow nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadoblo
twoja wypowiedz jest bez sensu al najgorsze jest to ze ja podtrzymujesz ,lubie takie słodkie idiotki ,fajnie sie z nimi gada jak sie jest na bani ale teraz jestem trzezwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
Miśka-27 Ale skąd wiesz, że już teraz nie zachowujesz się jak 'stara panna' , nie widzisz się i nie oceniasz siebie , czy uważasz że masz jeszcze czas a może brak jest absztyfikanta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos cieżko mi sie znizyc do Twojego poziomu i chyba dalsza dyskusja nie ma sensu....szkoda mi takich jak Ty...naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadoblo
Miska 27 nie łam sie albo łam sie ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooogii
czego facet nie kumasz? Miska dobrze pisze,nie ma co oogolniac sprawy...ludzie wezcie na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
pasadoblo , przyznaj się bez bicia dlaczego lubisz denerwować kobiety , a może masz uczulenie wobec kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadoblo
zamknij się Ty debili. To, co Ty piszesz jest żenujące i tylko współczuć tej Twojej pannie, której nie zdradzasz, za to na bani, fajnie Ci się rozmawia ze słodkimi idiotkami, doprawdy pokazałeś klasę swoimi wypowiedziami. Zero inteligencji, poniżej zera dobrego wychowania. Idź się schlej i porozmawiaj z idiotkami. Tutaj nie masz nic logicznego, nawet zabawnego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooogii
czlowieku wez sie wyluzuj!zachowujesz sie jak palant..Miśka to pewnie kobieta z klasa i nie bedzie z takim debilem jak Ty dykutowac bo nie ma po co! Miska pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadoblo
Raczej mi się nudzi. Zapełniam w ten sposób wolny czas w szpitalu psychiatrycznym, wyjadając draże z biedronki i masturbując się do zdjęcia Zbysia Ziobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
Masz schizę 'pasadoblo' , o czym piszesz ? Co za głupoty wymyślasz ? Co możesz o mnie powiedzieć skoro mnie nie znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda panna
prawda jest taka drogie dzieci że absolutna większość par jakie obserwuję a które pobraly się w wieku 20-25 lat tworzą kompletnie pojebane związki na początku wielka miłość wszystko fajnie - problemy zaczynają się po iluś tam latach zdrady, frustracje, awantury, poczucie beznadziejności itd. rzadko komu udaje się wyplątać z takiego syfu - dzieci, kredyty, brak mieszkania.... niektórym się udaje - powstaje rynek wtórny na którym mogą wybierać stare panny - często już po jakiś związkach spotyka sie dwoje ludzi doświadczonych, nauczonych pewnych rzeczy,z odpowiednim podejściem do stosunków międzyludzkich i z moich obserwacji wynika , że to są dopiero udane związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadoblo
ten pajac podszywa sie ,2 powyzsze wpisy nie sa moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak myślą młode paniusie,ktore mają parcie na ślub i aby mieć męzusia,noi potem są ich utrzymankami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszym środowisku to pewnie i tak.. mało kto rozumie to że kobieta bez męża.. nie jest gorsza od innych i wiele osób uważa że lepiej mieć najgorszego męża nic go nie mieć.. co za głupota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×