Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka ja...

Pozytyw

Polecane posty

Gość taka ja...

To weczór samych POZYTYWów!! Kto się przyłączy? Nie rozmawiamy o smutkach! Dziś...co było dziś pozytywnego... odnalazłam znajomego sprzed kilkunastulat, a u WAS???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja...
mikogo nie spotkalo dzis nic pozytywnego??? A moze WY jestescie az tak zgorzkniali ze tego nie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w koncu
zdobylam sie na odwage olac mojego faceta, ktory stal sie zbyt pewny siebie i traktowal mnie ostatnio gorzej niz psa....nie odzywam sie do niego wogole co niedawno byloby nie do pomyslenia :D staje sie silna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do do
okazało się, że facet z którym się spotykałam to drań i olał mnie po wspólnej nocy...jakoś się bardzo nie zdziwiłam...przecież to takie typowe.. To pozytyw: odkryłam jaki jest i mogę po nim spuścić wodę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja...
Pozdrawiam wszystkich goraco:) Kazda sytuacja jest wyjatkowa, ale najbardziej rozwalil mnie ten batonikl...jako ze jestem kobieta:) A ja gdzies tam w oddali slysze sztuczne ognie,tylko nie wiem z jakiej okazji..:) Kupilam dzis nowe firanki,okno na swiat wyglada ...ladniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, jak się ma sporo kg do stracenia, to odmówienie sobie czekoladki urasta do rangi wielkiego pozytywa dnia:D:D:D:D a nowe firanki w oknie to miłe...i w ogóle fajny pomysł na topic:D, gratuluję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja...
Roma31>>i poniekad identyfikuje sie z .... wszyscy umieraja alenie kazdy zyje...ale pomóż NAM znaleźć sens życia.. zacznijmy od malych kroczkow, od firanek,batonika, znalezieniaprawdy w kims, odnalezienia kogos - czegos, wiesz...toepizody,szczegoly -ale jakze wazne!!,dodaja nam wiary i siły! Piszcie..piszcie! co DZIŚ znalazłyście....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber_z_poligonu
Dzisiejsze pozytywy: - 3 godziny porannego przytulania z moją miłością, - moja miłość mi puszczała romantyczne francuskie piosenki i tłumaczyła teksty, - pojechałam do CH po papier do drukarki i wyszłam z całym koszykiem kosmetyków :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja...
AAA...i jeszcze udały mi się nowe klotlety...przepis na życzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja...
Widze ze topiki o kochankach i różowych szparkach są na topie....więc cóż ja tutaj robię z odnajdywaniem pozytywów dnia.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewałam, że nie będzie się cieszył powodzeniem, tu na topie jest lżenie z otyłych, zrada, ubliżanie kobietom itp:D a mnie się ten topiczek podoba bardzo!🌻 ten plus-czyli nieplanowany zakup kosmetyków podoba mi się:D:classic_cool: a ja jeszcze myślę, co by tu jeszcze dodać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×