Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin P...

mam problem

Polecane posty

Gość Marcin P...

cześć, wiem że to uczuciowe, a powinienem na erotycznym ale tu chodzi o moje uczucia i odczucia. Otóż zawsze oglądając gołe zdjęcia wolałem jasno rózowe szparki od tych ciemnych, szkarłatnych, brązowych, czerwonych... Potem przyszedł czas na żywe kobiety. Pierwsza - w wieku 17 lat, równieśnica, miała śliczną jasniutką szparkę, prawie w kolorze skóry. Z kolejną już był dylemat. Dziewczyna ładna, sympatyczna, poszlismy do łóżka, rozbieramy się, szok - cipka nie była jaśniutka tylko ciemnawa. Pod byle pretekstem ubrałem się i wyszedłem, olewając dalszy kontakt z nią bo wiedziałem że sex nam się nie ułoży. Ostatnio poznałem kolejną kobietę i problem się powtórzył. Cipka w kolorze ciemnego różu, do tego z większymi wargami, a nie z małymi, schowanymi. Jest tu może jakaś dziewczyna z bardz jasną i małą szparką? Nie rozumiem czemu te drugie sobie pozwalają mieć takie paskudztwo - powinny coś z tym zrobić albo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ masz problem.. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D normalnie mnie rozbawiłeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dres na grzbiet
Oj chyba za dużo tych jotpegów...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samym pilotem
niestety muszę się z tobą zgodzić kolego, ja również nienawidzę dziurek w innych odcieniach niż jasny róż, nie znoszę gdy kolor dziurki bardzo się odznacza od reszty ciała, powinna być prawie w tym samym kolorze, na filmach dziewczyny mają jaśniuteńkie dziureczki, więc wierzcie dziewczyny - to calkiem mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one maja pudrowane fluiodowane a w rozkladowkach retuszowane wiec o co wam chodzi widzialam w reklamie kotka z ekstra swiecaca sierscia moj kot wpierdala ta karme ale jego futro pozostawia wiele do zyczenia tak jak nasze naturalne cipki-lalke dmuchana se kup ona ma ciasna i w tym samym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoją sobie oglądnij - marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin P...
nie, nie wierzę że pudrowane, jak można pudrować te części ciała, oszalałaś? poza tym na filmie przy seksie ten puder by się zmył. Chyba naprawdę oszalałaś. One po prostu dbają o to, nie wiem jak, może jakaś dieta, ewentualnie robią jakieś zabiegi, więc nie rozumiem czemu polskie kobiety nie mogą robić tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin P...
nie rozumiem, czemu? to kolor szparki jest problemem, a nie mój penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin P...
19 napisałaś że masz jasną szparkę, chciałabys się spotkać? jeśli nie, to czy aktualne jest to z tym zdjęciem szparki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin P...
przecież nie bede widział twarzy. Weź oparat, rozkracz nogi i cyknij. Zajmie ci to pół minuty, a jaka radość dla mnie. Chciałabys maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie usmialam
"Nie rozumiem czemu te drugie sobie pozwalają mieć takie paskudztwo - powinny coś z tym zrobić albo co" :D:D:D:D:D dobre, ja też nie rozumiem jak niektórzy pozwalają sobie na to żeby nie mieć mózgu, mieć małego/krzywego ptaka boszzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisy też mają
różne odcienie różu i żadna dziewczyna nie robi z tym problemu. Jeśli wam nie podobają sie cipki to bzykajcie się z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin P...
małego krzywego ptaka? To akurat nie jest od nas zależne i nic z tym nie możemy zrobić. Poza tym, a to ważniejsze, wygląd naszych narządów płciowych nie jest ważny dla kobiet, ważniejsze jest dla was, nie wiem... wnętrze, charakter, ewentualnie wzrost. To mężczyzna powinien być podniecony do stosunku, więc wygląd kobiecej szparki ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie usmialam
nie wierzę w to co czytam prowokejszyn jak w mordę strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
siebie usprawiedliwiaj ale wiedz że z c*pkami jest tak samo jak z penisami. u nas też nic się nie da tam poprawić. p.s. ja mam bladziutką szparkę ale wolałabym aby była ciemno różowa żeby się takim debilom jak ty się nie podobała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin P...
bo co? bo jak facet pisze prawde prosto z mostu że jednak szparka MA znaczenie (wy naiwnie wierzycie że nie ma), to od razu prowokacja? Głeboko się zastanów nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×