Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patula

.... Panny Młode 2009 ....

Polecane posty

Witam! Podzielcie sie wasza droga przygotowan. Powiedzcie co juz macie zaklepane i gdzie, nad czym sie zastanawiacie. Ok. Ja zaczne. Moj termin to 22.08.2009 i mam juz sale: Dom weselny w Błoniu. Szukam teraz foto-videofilmowca i zespołu na wesele - to sa moje cele do konca tego roku. Pozdrawiam Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!! Zastanawiam się na pewną sprawą. Chcielibyśmy z narzeczonym pobrać się we wrześniu 2009 roku. -> Czy konieczne jest, abyśmy już w tym roku, góra na początku przyszłego, rezerwowali termin w Kościele i salę? Jak to jest? ( Ci, którzy rezerwują 1,5 , 2 lata wcześniej sami wybierają sobie datę, a Ci, którzy planują, z powiedzmy rocznym wyprzedzeniem..-dostają tylko wolną datę, godzinę, salę - nie upatrzona (bo miejsc nie ma), tylko akurat wolną Tego Dnia i po godzinie Ślubu? ) -> Czy jeśli zdecydowaliście na poszukiwania sali 1,5 roku, 2 lata wcześniej to kiedy wpacaliście zaliczkę? I jaka suma to była? (orientacyjnie pytam ) Dziękuję za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
Salę rezerwuj jak najszybciej, termin w kościele jakiś rok przed weselem. Co do zaliczki na salę to u mnie było to 1000zł płacone przy podpisaniu umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tekże zapraszam na wcześniej podany link.tam temat juz bardziej się rozwinął.jeszcze próbujemy się tam uporać ze zmierzłymi babami ktorym cos nie odpowiada ale jak tylko wszystkie dadzą sobie spokój to bedziemy mogły się swobodnie wszystkim dzielić:) widzę że Czekoladka 22 już nas znalazła więc teraz czekamy na Ciebie Patula:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×