Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia jestem

Popłakałam się dziś w trakcie seksu...

Polecane posty

Gość glupia jestem

ja pierdykam, kochalismy sie namietnie dzis, bylo cudownie, grala sliczna piosenka i w pewnym momencie sie rozryczalam :D ze szczescia, wzruszenia, przez piosenke...glupio sie poczulam, zdarzylo wam sie to kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się kilka razy zdarzyło, właśnie podczas takiej magicznej atmosfery albo zaraz po...Wczoraj też tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jestem
a co na to Twoj facet? bo moj zareagowal super, sam sie prawie rozkleil i powiedzial ze to bylo piekne, mimo tego ze juz nici z seksu byly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śierściuch zdzisław
a jaka to piosenka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kiedys
sie poryczalam ...bylo bosko i sie wzruszylam niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dupa od analu bolala
stad ten placz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jestem
to byla piosenka z magdy m :D edyty bartosiewicz, taka wolna, wlaczyla sie przypadkiem. ale mnie wzielo :D nie nie od anala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie zawsze placze nie wiem czemu po prostu czuje ze wtedy lepiej byc juz nie moze i w ogole bo mi dobrze jest:P moj facet sie nie wscieka ani nic ale nie lubi tego bo mysli ze rycze bo mnie cos boli:( ale jak mu mowie ze ze szczescia to i tak nie wierzy ze taki dobry jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet reaguje też bardzo dobrze, sam się wzrusza przez to. Na poczatku był zdziwiony,myślał że coś nie tak może. Mam tak czasem, że jak się jakoś bardzo pokłócimy i potem się kochamy to z tych emocji mogę się na koniec rozpłakać-tak było wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Czesto mi się zdarza płakać ze szczęścia, gdy jestem z moim chłopakiem :D (oczywiście ukradkiem, bo nie lubię, gdy ktoś widzi moje łzy). A dziś popłakałam się podczas seksu, ale niestety nie z radości :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam.. sama nie wiem dlaczego.. po prostu sie poplakalam i koniec.. tez z sexu nici byly ale... czasem warto po prostu sie poprzytulac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej był taki temat już
i pisałaś że to z tatą był sex. Czy to nie ty byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no noooo
Typowy Skurwielu zapewniam Cię, ze zimne suki tez potrafią zapłakac w trakcie lub zaraz po , a takze fajne dziewczyny palą po fajkę :P Wiec nie generalizuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda prawda
z tym, że działa w obie strony. Chyba że oboje palą, to ok. Ja też nie chciałabym się całować z popielniczką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka
tez tak mialam, kiedy pierwszy raz podczas seksu doszlam z moim chlopakiem, rozplakalam sie i ucieklam z niego, a on mocno przytulal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghgghghhggh
a ja pamietam pewien wieczor kochalismy sie z 3 godziny ona miala juz z 4 orgazmy gdy ja dochodzilem do pierwszego w pewnym momencie oboje rozplakalismy sie ze szczescia nigdy tego nie zapomne przytulilem ja powiedzialem ze musimy przestac bo umre ze szczescia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlenna
Ja płakałam z żalu, że zaraz przyjdzie się rozstać na czas jakiś , bo dzieli nas odległość :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się popłakałam teraz
czytając to, bo jestem sama i marzę o przeżyciu czegoś takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghgghghhggh
wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jestem
kiedys przezyjesz, to takie dziwne uczucie, nagle w pewnym momencie po prostu sie rozklejasz :D nie wiadomo na poczatku dlaczego, czy to ze szczescia, czy cos innego tak podzialalo, po prostu duzo emocji sie kumuluje naraz i "puszczamy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie kilka razy zdarzylo, ale po seksie ;) a facet tak cudownie reagowal ze ryczlam jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brook
ja tez sie kiedys popłakałam ze szcześcia .. :) ale moj facet myslam ze mnie cos boli albo cos mi sie stało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta zakochana
gdy pierwszy raz sie kochalam drzalam po tulil mnie mocno to bylo cudowne...lzy sczzescia ogromna milosc..... ostatni raz gdy sie z nim kochalam plakalam....dzis jzu nie ejstesmy razem...czulam wtedy juz culam ze cos sie stanie...kocham go ciagle nad zycie, moje lzy zawsze byly lzami szczescia i tesknoty....dzielilo nas 250 km.... przegralismy walke z odlegloscia a ja ciagle nie potrafie bez niego zyc choc minelo 8 miesiaecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×