Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izóchna

wolicie ogolone cipeczki czy włochate????

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie owłosione! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż tylko wygoloną bo przeszkadza w minetce i ja do lodzika mam też wygolonego.Ja golę mężowi on mi zwłaszcza gdy idziemy do ginekologa zwsze jest przy mnie całe badanie nawet na fotelu i był przy porodach oboje tego chcieliśmy!A Prawo mamy do obecnosci podczas badań i zabiegów nawet w Szpitalu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanje ogolone to ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze golę na zero, tak mi wygodniej i tak wolę :-P I nie rozumiem tego jak ktoś wyżej (ten z długim opisem) napisał, że cipka wygolona wgląda jak sama skóra i nic nie widać... przecież nawet jak się stoi z taką ogoloną cipką to właśnie jeszcze bardziej widac niż jak są włosy. Tak to widać same włosy, a jak ogolona to wszystko dokładnie się odznacza, widać całe wargi sromowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasor
zdecydowanie ogolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko bober włochaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle, ze ogolone bo obecnie mężczyzni są tak zniewieścieli, ze zadławili by się jednym włosem prawdziwej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę gdy te włoski są i w dużo :) Nie rozumiem jednego , jak można jeść i i dławić się nimi ? Tu potrzebne jest doświadczenie. Koneserzy minetki z włoskami wiedzą dokładnie jak to się robi. Za tym dla mnie bardzo mocno owłosione cip/ki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie mniej męscy niż pare lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rohann
Jak można nie lubić owłosionej cipci. Przecież to najpiękniejszy widok na świecie a i przytulić się, pogłaskać takiego kociaka to sama przyjemność. Nie dajmy się zwariować popieprzonej modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo mogę napisać. Wszystkie są kochane, ale te kobiety co mają tego więcej tym bardziej. Jakie to miłe czuć ten zarost na ... :) Ocierać się o to cudo natury. Oj już się rozmarzyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełen zarost mnie najbardziej uszczęśliwia. Kręcą mnie jeszcze włosy pod pachami i na nogach, ale to w dzisiejszych czasach już ... Może zimową porą jakaś zapomni się wydepilować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie to cudo ! Właśnie taki zarost mi się bardzo podoba. Oj jak bym się przyssał do niej :) Już mi się podnosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuję od kąt kiedy pamiętam, tylko kobiety nie depilowane. Ten zarościk niammmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czlowiek Prawnik
Bezwzglednie ogolone. Wlochata kojarzy mi sie z lekko przejrzala kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włochate są obleśne i kojarzą się ze starszym wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak futerko jest zadbane i ogarnięte, to wygląda fajniej nawet niż ogolona. ale jak się baba zapuści i ma krzaki niczym puszcza kampinoska, to zbiera się tylko na womit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarost u kobiety nie jest dla dzieci. Nie mogą go znieść bo się dławią. Prawdziwy facet wie po co i dlaczego i jak się nimi zająć. Nie wyobrażam sobie dojrzałej kobiety bez ... :) Na taki widok golizny z miejsca by mi opadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak ci nie staje, a gołą babę widziałeś tylko, jak matkę przez dziurę w drzwiach od łazienki żeś podglądał, więc po co rozdziawiasz w ogóle ryj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goła ci/pa to anty podnieta. Nie dziw, że może opadać na taki widok. Dzieci wychowane na p****lach nie widzieli w życiu zarostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ale te włoski dodają tego czegoś :) Wtulił by się tam między ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rzeczywiście apetyczny widok, piękna kobieta z zapuszczoną muszelką. Brrrrr nie lubię tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie owlosiona
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko natura ...a higiena nie ma nic do zarostu ...pedofile .ogolone śmierdzące c**y ...też są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia tych zarosłych to te co się goliły i przestały teraz mają krzakory a dziewcze które się nigdy nie goliło ma piękny delikatny piękny zatościk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa tylko włochate, żeby wyglądały jak u dzika.To bardzo apetycznie wygląda i jest super sexi szczególnie jak ma okres. Brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak włochate jak szczotka do klozetu. Nic piękniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×