Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majciAAAA

Opera

Polecane posty

Gość majciAAAA

witam wszystkich...Mam pewne pytanie...Otóż nigdy nie byłam w operze...a dziś wybieram się do Opery z klasą...Bardzo lubię teatr kino itp,ale w operze nigdy nie byłam...Dla tego mam pytanie...Czy mogę iść do opery w sukni balowej???Nie jest Ona nie wiadomo jak ,,balowa" jest to dół troszeczkę rozłożysty, pospinany w kilku miejscach a góra to gorset z kołnierzykiem...proszę o szybką odpowiedz!!!To bardzo ważne!!!Z góry dziękuje:*:* I pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majciAAAA
Bardzo proszę o pomoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopki bezszwowe
Oczywiście jak najbardziej wszystko w czym byś poszla na wesele sylwestrapasuje do pó jścia do opery. Pozdraiam i zapraszam na forum o rajstopach bezszwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TROCHE Z Tą SUKNIą BALOWą PRZE
SADZIłAS :o załoz jakis zakiecik , spodnie lub spodnice i do tego np białąbluzeczke bedzie skromniej a rowniez wizytowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem.
bylam niedawno i nikogo w balowej sukni nie widzialam , elegancko ale nie z przesada z tym ze to nie w teatrze ,ale przyjacheli do domu kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ostatnio bylam, i jakos nikogo w sukni balowej ani we fraku nie widzialam... ludzie teraz ubieraja sie o wiele luzniej na takie okazje- byly nawet dziewczyny w jeansach... :o ubierz sie w jakas sukienke po prostu, elegancka i skromna a nie w suknie balowa... skad masz w ogole cos takiego?? wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
raczej bym nie wkładała balowej najwyżej jakąś prostą sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×