Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonooka nimfa

List motywacyjny - jak go napisać?

Polecane posty

Witam! Muszę napisać list motywacyjny ale nie za bardzo wiem jak sie za to zabrać. Chcę zrobić jak najlepsze wrażenie na pracodawcy. Proszę o pomoc wszystkich tych którzy wiedzą jak musi wyglądać prawidłowy list motywacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisałam ostatnio tez nic nie mogłam wymyślić grrr jak by to była moja wymarzona praca to mogła bym pisać dużo, sensownie i diobrze a do pracy w sklepie?? nie za bardzo. powiem tak z tego co się dowiedziałam to najlepszy jest nie za długi ponad pól str a4 to aż za dużo. sensownie krótko bez wymyślania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys----> no to wiem, że nie może być za długi ale co konkretnie napisałaś? To również nie jest moja wymarzona praca i dlatego nie wiem co konkretnie pisać...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było coś tak w nawiązaniu do państwa ogłoszenia chciałam zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko sprzedawcy. Uważam że spełniam państwa wymagania gdyż... tu przepisałam z ofert pracy ze jestem miła kompetentna uczciwa otwarta poczytaj ogłoszenia tam w wymaganiach jest dużo żeby ściągnąć na końcu bardzo miło będzie mi przedstawić siebie i dalsze szczegóły na spotkaniu chyba 6 zdań całego listu miałam. sorki nie chce wklejać całego bo jeszcze nie mam odpowiedzi i może jeszcze jest aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli aplikujesz na ambitne stanowisko dobrze byloby napisac ze jestes osobą ktora utozsamia się z Firma oraz osobą, która wymaga od siebie i od innych dużego zaangażowania w wykonanie powierzonego zadania....., dla pracodawcy to znak ze bedzie Ci zalezalo na pozytywnym postrzeganiu Ciebie i Twojej pracy przez potencjalnych klientow, i bedzie swiadczylo o tym ze szanujesz owa firme, bo chcesz byc z nia utozsamiany/a nie zapomnij zaczac od tego skad dowiedziales/as sie o naborze rekrutacyjnym, wbrew pozorom to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Coś jak na razie napisałam ale nie wiem co więcej pisac gdyż aplikuję na stanowisko biurowe, a ofertę dostałam od pracodawcy i nie napisał on konkretnego stanowiska na jakim miałabym pracować. Więc też nie wiem jak to napisać w liście. A mam jeszcze pytanie co do stażu. Czy podczas trwania stażu można go przerwać, gdyż rezygnując z niego powołam sie na umowę z nowym pracodawcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfa---jesli masz na mysli staz z urzedu pracy to mozesz go przerwac z dnia na dzien powolujac sie na umowe z nowym pracodawca, musisz tylko powiadomic o tym i urzad i tego kogos u kogo masz ten swoj staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka---> dzięki bo nie byłam pewna czy tak można przerwać staż, bo wiem że przerywając staż bez żadnego powodu ponosi się koszty badań lekarskich i ubezpieczenia. No ale dzięki za wyjaśnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×