Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola1212

czy to ruchy dziecka?

Polecane posty

Gość Karola1212

jestem prawie w 20 tc, ale nie czuję jeszcze ruchów dzidzi i martwię się tym....ale mój mąż codziennie przykłada ucho do mojego brzuszka i słyszy "plumkanie bąbelków" czy to mogą być ruchy maleństwa?co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1212
zazdroszczę Ci ja jeszcze nic nie czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
moja mama na początku czuła coś w rodzaju pękających mydlanych banieczek :) dopiero później pojawiły się bardziej odczuwalne ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie ja poczulam w 21 tyg.tak porzadnie wczesniej absolutnie nic...zadnego przelewania, babelkow itp.Tez sie wczesniej martwiłam...dobrze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mogą byc ruchy dziecka
moje pierwsze wrażenia-bulgotanie w brzuchu.Myślałam,że to jakieś sensacje jelitowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie te bulgotki:) tez tak na pocztaku myslalam:) to tak jakby motyl trzepotal skrzydlami:) ja jestem w 40tyg i czuje bardzo mocno ruchy, tak bylo przez cala ciaze-lekarze smiali sie ze wiercipieta. kazda kobieta chyba inaczej odczuwa ruchy, ja czuje mocno bo podobno mam dziecko zaraz pod skora-nie mam tluszczyku na brzuchu:)tak powiedziala lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, a właściwie jestem pewna, że to Ty pierwsza poczujesz ruchy dziecka, aniżeli Twój mąż je usłyszy. Ja poczułam pierwsze ruchy w 20 tygodniu, a już tydzien poźniej mój mąż przykładając rękę do brzuszka. Dużo odpoczywaj, leż...wtedy najprędzej poczujesz ruchy. POzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczulam chyba ciut po 20 tyg. Zreszta, nie wiedzialam przeciez jak powinnam je czuc, wiec tak naprawde nie wiedzialam kiedy byly te pierwsze. Pamietam ze zaczelo sie od takich jakby pstrykniec. Cos jak prztyczki takie, jak sie robi palcami w nos :D Mialam cos takiego coraz czesciej i w koncu doszlam do wniosku ze to na pewno ruchy. Pewnego dnia zobaczylam na wlasne oczy jak mi skora podskakuje na brzuchu wlasnid przy tych pstryknieciach. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×