Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tiriririram

co myslicie ? pomozcie

Polecane posty

Gość tiriririram

Mam takie pytanie...co byscie zrobili na moim miejscu? Bylam kiedys z chlopakiem...po jakims czasie zerwalam z nim(dwa dni temu minal rok od tego zdarzenia) ...minelo troche czasu wrocilismy do siebie...ale tym razem bylo zupelnie na odwrot...to ja bylam osoba ktorej bardziej zalezalo...i tym razem to on mnie zostawil.Zostawil mnie bez slowa wyjasnienia.Nie odbieral tel, nie odpisywal. Minely 3 miesiace on sie odezwal...przepraszal mnie....Zapytalam dlaczego...powiedzial,ze pojawila sie ona...zostawil mnie dla niej...a ja jeszcze zaczynam miec podejrzenia,ze spotykal sie z nia jak bylismy razem. Nie wiem co mam o tym myslec mam totalny metlik:( Jeszcze te jedgo opisy mnie dobijaja i juz calkiem wprowadzaja w metlik. A ja wiem ze jesli mu wybacze bedzie oznaczalo to tak troche brak szacunku do wlasnej osoby. Jednak nie umiem chyba nadal tego wszystkiego zapomniec...nie wiem czy chce. A co wy o tym myslicie ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanow sie dobrze... czy warto znowu ładować się w coś co zabierze Ci wiele energii i emocji. I co niekoniecznie musi być dobre... bo jaką masz gwarancję że ta ostatnia była ostatnią? skąd możesz wiedzieć, że nie zostawi Cię po raz kolejny dla jakiejś innej... pozdrawiam ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririram
wlasnie nie wiem co robic :( dzieki za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×