Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3r35ttt

co to jest urocze zawstydzenie?

Polecane posty

Gość 3r35ttt

prosze o scharakteryzowanie../?i czy w ogóle istnieje takie zjawisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest coś takiego
dotyczy kbiet i mezczyzn ale nie mylic tego znieśmiałościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahusa
Pozdrawiam wszystkich, szczególnie wrocławian, jeśli są tu tacy. Chciałbym przedstawić opinię pewnej znajomej serbki o muzyce tegoż zespołu, która to opinia, szczerze powiedziawszy, zaskoczyła mnie zupełnie. Mi osobiście muzyka bardzo się spodobała, także koncert zespołu tegoż, który miałem okazję słuchac i oglądać w Leżajsku bieżącego roku. Przedstawiam natomiast opinię mej koleżanki z Serbii: TOTALLY Turkish. Muslim music. I'm sure I've heard the melody before - on a vacation in Turkey! The moll modulation, the whole composition in fact, the rhythm, the tempo, has nothing to do with Slavic Balkanic music. Which proves again how influenced the Muslim Bosnians are by the Turks. I have to say actually, I cannot stand stuff like this. It's totally not our mood. It's this harem type of lamenting which is foreign to the Slavic soul. We South Slavs are in fact the only Slavs who are not melancholy. Russians are. You people are. We're not. We have the sun ; ) Also it sounds as if it'sPolish people who sing this; very bad accent, and the vibrato is wrong. It's totally not the way things like this should be sung. So, if that's the image you want to have of the Balkans - harem laments - then better never go there, or you'll be dissappointed, because you won't easily find music like this - except among Turks and Muslims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj tam niby
każdy wie a założe sie część jednak nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj tam niby
do hahahahusa dobrze się czujesz?Co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
pierwsze słysze wstydliwość jest sama w sobie aseksualna i nie urocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie delikatne
subtele zawstydznie z reguly tyczy sie koiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkat
to zawstydznie tyle że urocze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZDUUUURY
nie ma zawstydzen uroczych!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Urocze zawstydzenie. Według mnie raczej tyczy się kobiety a właściwie młodej dziewczyny. W pewnym stopniu nieśmiałość w kontaktach z partnerem w przełamywaniu kolejnych etapów we wzajemnej intymności. Albo niepewność jak na daną rzecz, którą kobieta chce robić zareaguje partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×