Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforiaaa

co robic moj zwiazek niszczy rutyna i normalnosc dnia codziennego

Polecane posty

Gość euforiaaa

jestesmy razem 2 lata,od jakiegos czasu mieszkamy tez razem,ale niestety od jakiegos czasu mam wrazenie,ze do naszego zwiazku wdarla sie rutyna,zaczynam sie troche nudzic,wiekszosc dni wyglada tak samo,gdzies ulotnila sie dzika namietnosc i ciagle pozdanie..,wiem,ze to normalne,ale szczerze troche mnie to nudzi i martwie sie,ze jego tez,a kocham go nie chce stracic..jak radzicie sobie z nuda w dlugich zwiazkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam nastepne etapy-slub,podroz poslubna,ciaza,porod itd.Nie bedzie nudy a wasz zwiazek bedzie kwitl nadal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforiaaa
nabijasz sie?? tylko jak ja mam myslec o slubie skoro martwie sie,ze to nie przetrwa,a dzieci odpadaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego.
dzieci odpadaja? samolubna jestes?? chcesz faceta na wylacznosc? a nie potrafisz zyc z nim bo juz sie nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforiaaa
nie ja kocham go i chce z nim byc!! martwie sie,bo jest miedzy nami inaczej,wdarla sie rutyna..a dzieci nie moge miec..:( nie chodzi tutaj o egoizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforiaaa
chodzi mi o pomoc od osob ktore sa w dlugoletnich zwiazkach,z pewnoscia mialy "chlodniejsze dni",jak je przetrwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wy też, musicie wspólnie znaleźć jakiś sposób na nudę. Zróbcie coś czego jeszcze nigdy nie robiliście, pójdźcie gdzieś gdzie nigdy nie byliście. Poszalejcie trochę, \"pobawcie\" się w to jak było na początku związku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforiaaa
tylko,ze on cala zime pracuje za granica,dzwoni codziennie,ale czuje,ze miedzy nami robi sie coraz chlodniej..ja nie pracuje i padam z nudow i o czym mam opowiadac skoro kazdy moj dzien jest w zasadzie taki sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może znajdź sobie jakąś pracę,żebyś nie nudziła się całymi dniami? Bo wydaje mi się,że tą swoją nudę przenosisz do związku. Bo to nie związek popada w nudę, tylko Ty wyczekując powrotu ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armani
pewnie masz racje,ja pracuje ale tylko w 2 dni w tygodniu,a poza tym mieszkamy za granica i poki co nie mam tu wielu znajomych,zalezy mi na nim jak nigdy na nikim,a tu czuje,ze jest jakos inaczej..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×