Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vviva

Jak dobrać rozmiar ubranka dla dziecka?

Polecane posty

Gość vviva

mam zamiar kupis dziecku kombinezon, ale nie wiem jak dobrac rozmiar. Corka ma teraz 60 cm wzrostu, czyli mam kupowac na 68???? Znalazłam na allegro taki, który mi się podoba, ale ma dziwny opis; tzn. podany jest rozmiar 68 ale tez długość całkowita kombinezonu 61 cm... http://www.allegro.pl/item256443804_nowy_rozowy_kombinezon_ladybird_rozm_68cm_bcm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież podają tylko długość kombinezonu. A dzieciątko ma długość z główką 60 cm. Ja bym kupiła o rozmiar większy od tych ubranek co Twoje dziecko nosi teraz. Jeszcze zimy nie ma i będzie trwała kilka miesięcy. Ale jeśli jest nie drogi to możesz kupić teraz a później jak trzeba będzie to większy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vviva
dzięki Agnieszka :) Tak właśnie pomyslałam: skoro córka nosi rozmiar 62 (ma 60 cm), to chyba wystarczy jak kupie 68, czy lepiej 72?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wlasnie spodziewam sie dzidziusia i kupilam kombinezon r.68, bedzie duzy na poczatku, ale przynajmniej dziecko \"obchodzi:w nim cala zime-chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupila ten kombinezonik. Może cena nie pójdzie mocno do góry. Ale do konca zimy na pewno w nim nie pochodzi. ale w połowie zimy może znowu trafi się jakas okazja na większy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka mała
72?Niema takiego rozmiaru.Kup 68 bo 74 będzie za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze ot tak
62/68 bylby idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga sprawa, ze rozmiar rozmiarowi nierówny :O Pytajcie na allegro o dł faktyczną i szerokość. Ja kupiłąm jeden mniejszy chyba na 62 (śpiworek i dopinana kurteczka, a drugi kupiłam w zestawie (ciuszki dla dziewczynki 0-6 m i ten jest wiekszy). Te pierwsze zakupy są cholernie trudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×