Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Moja mama jest fanka Big Brothera

Polecane posty

Witam... Otoz, chcialam tutaj opisac pewny problem, dotyczacy popularnego programu, mowie o tym bardzo powaznie. Moja mama jest fanka Big Brother\'a, i oglada ten program doslownie na OKRAGLO (dogrywki, edycje specjalne, playback\'i), bo teraz jest na emeryturze i ma czas na wszystko, oprocz mnie i moich problemow. Nic wiecej ja nie interesuje, tylko Big Brother, kto, z kim, gdzie, jak, i wszystko kreci sie wokol tego tematu. Ja tego nie ogladam w ogole, wiec nie moge rozmawiac z mama o losach bohaterow programu, po prostu nie widze sensu, i w ogole, czemu taki program ma sluzyc? Kiedys wpadlam na herbate, mama siedzi i oglada w TV to okropienstwo, potem mowi - o zobacz, jaka ladna dziewczyna, chcialabym miec taka corke, ja tak sobie pomyslalam, o, a dlaczego ja tutaj sie znalazlam? I dlaczego problemy bohaterow Big Brother\'a sa dla mojej mamy wazniejsze od moich? Jak zwrocic uwage na to, ze to juz lekka presada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole o co chodzi
Jaki to problem?? Niech sobie pooglada. Moja tez oglada i co z tego? Przeciez kiedys sie to skonczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaa
ja tez ogladam ale bez przesady nie uzalezniam sie i nie angazuje. niestety moze twoja mama jest podatna na zachowanie(przezywanie) programow live. jak ta dziewczyna ma tyle wyczekac jak BB jest do grudnia? pogadaj z mama i to koniecznie, powiedz,ze cie razni takimi slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Mama namietnie oglądała telenowele, nie raz na kilq programach jednocześnie. Wtedy świat dla niej nie istniał, nie odbierała telefonów, sąsiadki wiedziały, że w godzinach popołudniowych nie ma co do niej wstępować :-D. Ja też dla niej wtedy nie istniałam. Ale dałabym wiele, żeby teraz mogła oglądać seriale nawet 48 godzin na dobę. Jednak tak się już nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×