Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poduszeczkaaaa

Jaki rozmiar????

Polecane posty

Gość poduszeczkaaaa

Mamuski jaki rozmiar kolderki i poduszki jest najlepszy??? 120x90 czy 135x100??? bo wlasnie nie wiem jaka kupic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczkaaaa
dziekuje a nie orientujesz sie ile kosztuje komplet 2 elementowej poscieli w sklepie?? bo na allegro sa po 25 zł!! ile kompletow 2 czy 3???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie mam kołderkę i podusię...rozmiar 120x60...kołderkę dostałam a podusię dokupiłam, kosztowała mnie w sklepie ok 16 zł... Ale na początku i tak się kołderki i podusi nie używa...ja zamierzam na początku kłaść moje maleństwo w rożku, albo w śpiworku który również dostałam:) Wydaje mi się że na początek jeden komplet w zupełności wystarczy:)Co innego oczywiście z poszewkami na kołderkę i poduszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczkaaaa
a jakie przescieradlo??? frote?? czy bawelna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 prześcieradła frotte z gumką:)Podobno wystarcza, a pod spód kupiłam taki materiał podgumowany z jednej stony gumowy a z drugiej frotka...wielorazowy bo można prać:)Można też stosować jednorazowe podkłady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam4 przescieradla frote z gumka(rewelacja) jedna kołdre i poduszke, ale dwie zmiany poscieli.(+ kilka poszewek na podusie,bo albo picie wyleje,albo np syropkiem ubrudzimy.. i tak po urodzeniu mala nie spala na podusi tylko na rozku.moje dziecko ma 1,5 roku i jak do tej pry taki zestaw poscieli pasowal nam,pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×