Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

styl jazdy samochodem vs. charakter

Polecane posty

Uwazacie, za prawdziwa jest opinia,ze to jak jeździmu autem odzwierciedla nasze usposobienie? Chyba coś w tym jest.... Jak Wam się wydaje - jaki styl jazdy preferują zatem kafeteriusze? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Wyszło mi w tym żem cham i prostak, do tego apodyktyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi wyszło: Charakter nerwowy, wybuchowy, często niepokój zmusza Cię do zmiany postanowień. Poszukujesz czegoś i czekasz na nowe twarze, nowe wydarzenia. Rzadko jesteś zadowolona(y). Masz wybitną inteligencję. No chyba prawda... poza tym ostatnim zdaniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Mnie wyszło 50 :D 1. Czy uważasz, że masz ogronmną przewagę nad kierowcą, którego samochód jest mniejszy od twojego? Pytanie częściowo źle sformułowane, bo liczy się stosunek mocy do masy, nie sama masa, wielkość. Ponadto ja pojadę szybko (w granicach możliwości samochodu) każdym samochodem, to bardziej kwestia temperamentu i umiejętności niż marki i wielkości auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki styl jazdy
?? na pewno bezpieczny i zgodny z przepisami ruchu drogowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudny temat do rozmowy
ten na trzymanie kierownicy w ogole sie nie sprawdza: Mocna osobowość. Zdajesz egzamin we wszystkich okolicznościach. Zawsze i wszędzie lubisz przewodzić, zdobywać pierwsze miejsce. Pracę traktujesz z ambicją i zamiłowaniem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
W kwestii motoryzacyjnej w znacznej mierze, tak. W sugerowanej erotycznej, wydaje mi się, ze pewnej granicy różnic rozmiarów, nie będzie się dało zniwelować techniką. Przykład: Na krętej drodze przeciętnym autem klasy gti (ale gti z prawdziwego zdarzenia) dobry kierowca dogoni i przegoni ciężki, mocny samochód sportowy. Na prostej to się już nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z pierwszego: Jesteś tolerancyjny i masz umiejętności przewidywania sytuacji - nie tylko wówczas, kiedy siedzisz za kierownicą. Twoja wyrozumiałość i grzeczność wobec ludzi zasługują na naśladownictwo. a to z drugiego Bardzo duża żywotność. Masz dobry charakter, jesteś pogodna(y), towarzyska(i), i życzliwa(y) ludziom. Masz dużą wrażliwość i wyobraźnię oraz skłonności do prac artystycznych.(noo, te prace artystyczne to już lekka przesada ;) ) :P:P:P chyba sie zaraz rozpłynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×