Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

oj chyba ja tez załapie doła..:( Dzis teoretycznie 13dc ale...no własnie 20 pazdziernika nie wiem czy można tak powiediec dostałam okres po 8 dniach spóżnienia, a miałam dosyć regularnie miesiączki, test wyszedł \"wątpliwy\" tzn druga kreseczka wyszła taka blada(poza tym bolące piersi, mdłosci, pobolewania brzucha) i od tego czau mam cały czas plamienia poza 4 dniem który miałam normalne krwawienie...i sama juz nie wiem czy i co mam myślec? Lekarz powiedzał ze to było za wczesnie aby ocenic na USG jednak dlaczego jezeli to nie była ciąza tyle dni mam te plamienia? dodam ze jak tylko dostałam ten \"okres\" to wszelkie objawy ustąpiły?...Juz sam nie wiem co myślec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Witaj Basiu! Powiem Ci ze te objawy to normalną sprawa. Kobieca psychika czyni cuda. Nie którym dziewczynom nawet pokarm z piersi leci i brzuch rosnie a o objawach ciazowych nie wspomnę. Zbyt emocjonalnie to przeżywają. Chcą byc w ciazy i za wszelką cenę szukają u siebie wszystkich dolegliwości. Okres lub test sprawia ze wszystko ustępuje ;-) Vichy gratuluję rosnącej bety :-) U mnie 7 dc z oczekiwaniem wypatruje na owulacje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu przepraszam nie doczytałam. Kochana nie mam pojecia co znaczą te plamienia. Byc moze to nic groźnego tylko plamienia środcykliczne występujące przed miesiączka. Mialam tak. Nie wiem nie jestem lekarzem. Powtórz test dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko jak zaczernic nick? Na stronie glownej jest \"internatuko zarezerwuj swój nic\" powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sie od rana staramy ;) coz, jest malo czasu przez te robote ;/ a najgorszy ten mo wyjazd (wymuszony przez szefa niestety), bo akurat wtedy jest duze prawdopodobienstwo \"strzalu\". Coz, moze jakos na to zaradzimy. 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie dawno wstalam, zaraz sniadanko i trzeba jechac na groby ale mnie dzis m. wkurza!!!! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy u męża dziadków.Chłopaki mi śpią,a ja wypoczywam przy kompie :-) Jak mały wstanie to jedzimey do mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WiEk....MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ........CYKL Fisia .................29 .....śląskie..........Marta 3lata .............4 cykl Gosia ................21 .....Łańcut -....................................7 cykl Dziubassek.........21......Gdańsk -................................... 2 cykl validos27 ..........27......Kraków -................................... 5 cykl Michelle............21......kuj.-pom......Daniel 1rok7mies.........1 cykl Demiluna ...........26......Anglia ............Wiki 3 lata..............ciąża Vichy ................27 .....Śląsk..............Karo l 6lat...............ciąża Wiktoria1980......27......USA........................... .... ..........3 cykl Sylwia ...............29 .....Trójmiasto . ...............................ciąża Mar--gerita.........26 .....Warszawa..................................ciąża Herbatka ...........28......Warszawa................................. .... Lake tahoe..................................................... ................. Maliwina29..........29......Warszawa.................. .... .........1 cykl Dafodilek ...........27......Wrocław................................ ...1 cykl mrufcia .............21......Dolnośląskie........................... ....ciąża kurde no.............29.....Kraków................. ...................1cykl basiunia*.............28....Śląsk................Szymek4 latka........1 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
hej! jesteście? Gosia? ja wlasnie zjadlam obiadek, tzn kończę, dzisiaj rybka, ziemniaczki i suróweczka.....pyszne :) Nie mam tutaj grobow mieszakmy z mezem jakies 300 km stad, a jutro do pracy idzie moj mąż, więc dzisiaj tylko pojde do kościola pomodlić się z daleka :) Zaraz poczytam sobie książkę, ostatnio poza pracą się w nich zaczytuję...chyba że ktoraś jest to pogadamy troszkę ale jak widac cisza....każda świętuje... U mnie już 36 dzień cyklu mija i nic....piersi mam obrzmiale, poranne lekkie mdlości minęły...apetyt mam większy ale tak mam czesto też przed miesiączką i ta temperatura już jakiś czas mi się utrzymuje ponad 37...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
I nawet już Gosi nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje😘 dzisiaj cały dzień kursowałam po cmentarzach.Rewia mody dzisiaj jak nie wiem.w między czasie obiad u teściów(tłusty bigos bleee) i kawa u moich dziadków.tak zleciał nam dzień:)nogi mi wchodzą do tyłka😭 teraz m.z małą oglądają jakiś filmik na dvd a ja dorwałam kompcia i piszę do Was bo się stęskniłam:D:Dmoje kochanie ma jutro wolne więc nie będę często na kafe bo pewnie gdzieś wybędziemy basiunia* 🌼 faktycznie troszkę niepokojące te plamienia Twoje.ile one trwają??? bo nie zabardzo zrozumiałam.test robiłaś przed @? 😘😘 dla Was kochen i kirczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkie dziewczęta! Czy może któraś już wstała, ja dzisiaj mam wolne...:) ale wczoraj poszlam spac z kurami :) więc już jestem na nogach, mąż jakiś czas temu wyszedl do pracy! Wczoraj cisza była tutaj wszystkie chodziłyście po grobach pewnie, ja nie stety mam daleko moją rodzinkę, mąż zresztą też. Przenieśliśy się tutaj do Wawy oboje za pracą i co najśmieszniejsze oboje się tutaj wlasnie poznaliśmy... Mamy rodzicó w dwóch przeciwnych kierunkach oda Wawy i to daleko...więc wczorajszy dzień spędzaliśmy w Warszawie... Z dala od bliskich grobów...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina witaj:) dzis chyba tez beda tu pustki bo wiekszosc ma wolne i pewnie spedza je z rodzina. ja jak na zlosc w pracy ale mam spokoj bo polowy firmy nie ma dzis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a ja sobie tak siedzę przed kompem w sumie moglam iść do pracy a 11 listopada wolalabym odebrać sobie innego dnia :(, mąż w pracy....ale zarządzenie dyrektora - zarządzeniem :(, w sumie może nie poryczę się z tego powodu...napewno znajde sobie cos ciekawego do roboty....a Ty nudzisz się w pracy czy jesteś zawalona robota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troche roboty ale nie siedze w papierach po pachy:P dzisiaj zupełny luz bo pustkami swieci na korytarzach:) dlatego troche posiedze dzis na enciku chyba z nudow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpuść sobie dzisiaj :) heheh, w poniedzialek to zrobisz mi chyba też by się nie chcialo pracowac dzisiaj, mąż z kwaśną miną poszedł do pracy az mu współczułam powiedzialam mu że do niego przyjade hehehe (zartowalam- mysle ze nie uwierzyl), dzisiaj wydaje mi sie ze jest toche zimniej niz wczoraj, może po poludniu sobie gdzies wyjdziemy...może kupię test, bo to już 38 dzień cyklu (ostatni cykl też mialam taki ale wtedy się nie staralismy jeszcze) i zrobię piersi mnie bolą strasznie i są jak balony - mąż wczoraj mi powiedzialm ze powiekszyly się zreszta sama to czuję. No ale zobaczymy test we wtorek nic nie wykazal ( może bylo za wczesnie na wykrycie gonadotropiny kosmowkowej) - mam jeszcze nadzieję, ale z tym testem poczekam jak nie dostanę dzisiaj miesiaczki chyba do niedzieli rano.... A jak a masz w Gdańsku pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zrob test jutro rano 38 dni dni to kupa czasu na zagniezdzenie sie zarodka:) jeste pozytywnej mysli i ty tez choc lepiej sie nie nastawiac. nie bede sie przepracowywac dzis nie martw sie:) u mnie pogoda nawet ładna chmurek nie ma ,sloneczko swieci ale troszke przymrozek:) moze wyciagne mojego m. na jakis spacerek w co watpie ale zawsze moge probowac. ja mam teraz @ i jak nigdy strasznie mi dokucza juz 2 pary spodni poszly do prania:( ale czekam az sie skonczy mo mam straszna ochote na m. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem takiej myśli, no to rzeczywiście masz miesiączkę...u mnie az takiej nigdy nie mam...ogolnie to trwa u mnie ok.5 dni - 3 dni mam takie mocniejsze, a dwa dni takie końcówki...bólów aż takich też nie mam nigdy....kiedy mialam leczoną nadżerkę laserowo to mialam najgorszy bol miesiączkowy w życiu identyczny jak przy miesiączce ale silniejszy o stokroć...a lekarz wtedy powiedzial ze przy porodzie jest jeszcze wiekszy...ale do przeżycia hihihih :) Może masz rację i zrobię jutro, ale jeszcze przemyslę tą sprawę ;) Kiedy bralam tabletki, bralam przez krotki okres jakies 1,5 roku....to wtedy wcale nie odczuwalam tego bolu miesiączkowego, tylko wiedzialam z zegarkiem w reku nawet kiedy bede miala miesiączkę (zero bolow, no piersi wtedy mialam większe o rozmiar ale tak jest przy tabletkach w koncu to hormony). U mnie na dworze pochmurno, wlasnie sledzilam prognoze w telewizji i mowili ze nad morzem sloneczko i podobno cieplej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ochotę wczoraj :) dzisiaj jeszcze bardziej :) Chociąz powiem szczerze, że nie zawsze mam taką ochotę, on to zawsze by mial i wszedzie hihihi, o kazdej porze dnia i nocy po prostu mowisz i masz heheh:) takiego mam ogiera heheh No ale ja troszkę rzadziej po prostu muszę mieć odczuwalną ochotę :) No to dziwne z tym Twoim okresem ale nigdy nie mialas takiego duzego? Hmm wlasnie ten cykl będzie taki bardziej owulacyjny przez to pomysl hihih (zartowalam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje😘 ja tylko na chwilke.zaraz uciekam do sklepu.m. w domu to mnie goni do roboty :D:D:D:D:D 😘 dla Was i waszych malenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia kochen🌻 Malwinka moj tez ogier nawety w nocy mnie meczy hehe a ja nie zadowolona bo chce mi sie spac:) nom niestety tez zawsze mam lekki @ a tu takie cos teraz mam nadzieje,ze szybko sie skonczy bo wyskocze z siebie hehehe:P nie amsz co myslec tylko rob test bo jestem ciekawa:P i nie tylko ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fisia!!!!! :) Pozdrawiam Dziubassek oj i mam to samo ale to chyba kazdy facet to taki ogier chcociaż slyszalam ze czasami bywa odwrotnie dziewczyna ogierzyca a facet to raz na tydzień by chcial albo raz na miesiąc co najgorsze :( A u mnie to smiac mi sie chce jak mowi, że jak nie chcesz wieczorem to na spiocha to zrobi podobno kilka razy probowal hihihi nie pamietam zadnego heheh, no może zrobię jutro, chociaż mąż twierdzi ze za bardzo się nakręcam i troszkę krzyczy na mnie ale tak z milości, żebym później nie byla smutna :) A co ja zrobię, że ja już jestem taka, w koncu jak robię to mam nadzieję i chcę sprawdzić ....Ale widzę ze on ma to samo tylko hmm faset się do tego nie przyzna on niby taki twardy ale ja juz wiem swoje hihihihi No to kończ ten okres Dziubasek i do roboty drug cykl czeka czuję ze to bedzie ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o test bo tak dziwnie wyszlo w tej mojej wypowiedzi hihihih, mam szybkie myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skumalam:P faceci udaja twardych a tak naprawde sa mieczaki jesli chodzi o dzieci. moj m. nie oglada sie za cudzymi dziecmi ale jak bedzie mial swoje to wiem,ze je bedzie kochal nad zycie. a jak go podgladalam jak sie bawi ze swoja chrzesniaczka to smiac mi sie chcialo jaki jest kochany a kiedy sie kapnal,ze ktos go obserwuje to udawal,ze nie gada do dziecka itp hahaha ale ubaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to się bawi z dzieciaczkami hihihi i w sumie też chcialby i nie ukrywa ale widzę że się boi a tak wogole hehee wystartowal z takim tekstem, że może powinien sobie zrobić badanie na ruchliwość plemników heheh, normalnie chyba padlam jak to uslyszalam ale wiidac, że powaznie zaczyna mysleć i podświadomie coś kombinuje....:)))) Myslę, że tez nie może się doczekać i to dzieciątko bardzo będzie kochał :) Nawet rozmawiamy o plci... on woli chlopca ja pierwsza dziewczynkę :) Ale w konsensusie twierdzimy aby przedewszystkim bylo zdrowe, nie wazna plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziubasku i Malwina29 !! bo jak widzę Wy dziś wojujecie z rana . Wiatam rówież Fisę która uciekła no i pozostałe tu nioebecne :) mój M śpi po nocy więc chwilkę posiedzę bo jak wstanie to zaraz mnie zgoni tak teraz mam!!:( nie wiem co się dzieje ale od 2-3 dni mam bezsnność budzę się o 3 w nocy i nie śpię aż się rozjaśni co jest grane?? malwina 29 czekam również na wynik testu . u mnie dziś pogoda brzydka pada mały deszczyk, zimno wieje wiart , potem może pójdziemy na jakiś szybki spacer może do Kościóka wstąpimy, mdli mnie troszkę ale powietrze wskazane jest :). ooooo dziewczyny mam jeszcze pytanko odnośnie gina : jak chodzę prywatnie i powiedzmy będę chciałą w trakcie ciąży zmienić lekarza prowadzącego to muszę go prosić o moją katkę ciąży czy nie?? czy \"nowy \" lekarz nie będzie sie pytał o poprzedniego gina? o kartę? jak to jest kurde tyle chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerita chciala bym ci pomoc ale kurde nie mam zielonego pojecia musisz chyba zaczekac na jakas mamusie:P Malwinka to cudnie,ze maz taki wyrywny do bobaska, zycze drugiej kreseczki na tescie i zrob jutro rano jesli @ sie nie pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć margerita !!!! nie wiem jak to jest ale sama jestem na etapie zmiany lekarza....dotchczas bylam NFZ, ale sie zrazilam.... Poszlam do kliniki i mam wspanialego lekarza, przynajmniej takie robi wrażenie a chodzę od lipca do niego.....tylko kosztuje 120 zl za wizyte, jesli bylyby to wizyty raz na miesiąc to ok. ale jesli dojda jakies badania w czasie ciąży - oczywiście jak będę - to wtedy kasa się posypie...hmm dlatego mam podobny problem..... Jeśli chodzi o zmianę w czasie ciąży to lekarz nie powinien robić problemu....przecież Twoj wybor z karte tez powinien Ci dać, a dlaczego pytasz czy nie jesteś zadowolona....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×