Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Michelle ja tez sie dziwi co ja w ogole wyprawiam a co gadam???? łojojoj Ostatnio mąż wrocil z imienin kolegi i wiadomo ,ze troche wciety wiec szybko zasnal kiedy ja sobie w najlepsze ogladalam film do 1 w nocy i szturcham go a on nic wiec gadam do niego \"kochasz mnie?\" on nic wiec znowu pytam a on trzesie głowa ,ze tak no to ja dawaj dalej \"lubisz chłopcow?\" a on kiwa,ze tak hahahahaha i tak w kolko ale ubaw mialam a on ciagle tylko kiwal glowa na\"tak\" hehehehe a jak mu rano o tym powiedzialam to sie niesamowicie zloscil i nie wierzyl mi:P a moze nie chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌼 Swatka a Ty gdzie obiecanki cacanki :) to ja tu czekam na Cibie a ciebie brak :( Plan A jest spwr i myślę że do końca roku uda wam się go zrealizować :) Swatka pomyśl no nad jakimś spotkankiem jak będziesz mięc czas wolny ja w następnym tyg. mam troszkę dni wolnych :) Bużka dla Synoej 👄 Buziaczki przesyam też dla Wikuni 👄 i Danielka👄. DZiubasku szkda że to jednak @Tobie też kirczaku śle buziaki👄👄👄 Kurde no❤️ witaj serdcznie na naszym szczęśliwym topiku,mam nadziję że i Tobie przyniesie szczęście w szybkim zaciążeniu. A papieroskami się nie przejmuj bo eydaje mi się że żucisz natychmiast jak zobaczysz swoje 2 kreseczki :) A prawkiem też nie ma się co przejmować zdasz kochana napewno :) Mar---geritka co do tego 1 badanka to niesty są macani i ja też tego starzsnie nie lubię łeeeee ale za to cudne usg gdzie już możesz zobaczyć bicie serduszka :) Wogóle to strasznie się cieszę że jest nas coraz więcej i ciąże tak szybciutko się pojawiają :) :) :)A ja dziś odbieram wyniki bety :) napiszę wam popołudniu ile wynosi :) BUZIAKI DLA WSZYSTKICH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy jestem swatowa😘 buziolki dla Karolcia😘 dziewczyny mnie jakaś kluskomania wzięła.robie kopytka z sosikiem.ostatnia kluskomanie miałam jak byłam w ciązy no ale tym razem to jakiś wybryk natury:D:D Dziubassek to trza było go zapytać czy możesz prze***ać cała jego wypłate i nagrać to:D:D ale miałby mine rano:D:D mar---gerita kochana Ty sie nie przemęczaj w czasie tego remontu.powiedz gdzie mieszkasz to tam wpadniemy Ci mieszkanko odremontować i jeszcze \"odpicujemy Ci bryke\":D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Fisia -------- jednak dziś remontu nie będzie bo coś ze ściana nie tak trzeba położyć jakąś płytę gipsową , ja się tam do tego nie dotykam :) M to z teściem robią :), ja już ukradkiem tu siadłam bo jak mnie M zobaczy to.............będzie chyba lanie na kolanie więc idę pod kocyk, oj lenistwo lenistwo niestamowite - oj stan błogosławiony :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kopytka zrobione teraz tylko sosik trza zrobić:D:D ja to jak mieszkałam u mamy jeszcze to lunatykowałam.łaziłam po mieszkaniu i głupoty gadałam. później jak juz mieszkałam sama to nie wiem ale raz pojechaliśmy z moim chłopakiem (teraz męzem) na zakupy i kupiłam ser zółty w kawałku..kochanie moje pojechało na noc do domku a ja sie budze rano a ja cała w serze .zagladam do lodówki a ser pocięty na kawałeczki i nóż w lodówce leży.cholera jak szłam spać to go nie jadłam.w nocy pewnie łaziłam ale nie pamiętam do dzisiaj tego.dobrze ze nie zrobiłam sobie krzywdy nożem.:D:D:D:D:D:D:D teraz mi sie naszczescie nie zdaża lunatykowac.chyba moj m. tak na mnie działa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy.Gosia*.demiluna.dziubassek.Michelle.Sylwia.Validos przesłałam Wam na mailika coś fajnego.dajcie znać czy doszło do reszty dziewczynek🌼 Waszych mailików nie mam więc jak podacie to Wam też prześle❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ❤️broń boże to nie moja sprawka z tą reklamą choć fajnie się tak lansować. Teraz już wiecie jak wyglądam w zielonym wdzianku :D FISIA DAJ no troszkę tych kopytek mmmm jak ja dawno takich pyszności nie jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie lece po wyniki bo dzwoniłam i kobitak mówiła że już są ale przez tel. nie chciała mi powiedzieć :( Fisiu🌼 przepraszam że już nie weszłam na gg ale jeszcze się zajęłam praniem i obiadem żeby mi mąż póżniej nie zrzędzi że w domu siedze i nic nie robie :) To narka wpadne popołudniu gdzieś tak o 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia zaraz zagladne co tam przyslalas:) nom niekiedy mozna miec polewke z zachowania podczas snu ale i tak mojego misia nie zamienila bym na zadnego innego choc jestesmy jak \"włoskie małżenstwo\" bo lubimy sie klocic a moj m. to tylko sie ze mnie smieje a ja z piana na ustach ale w koncu sie tuli i mowi,ze i tak mnie kocha:) kurde @ przyszla a ja taka napalona na m. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku --- no niezła jesteś muszę przyznać z tymi nocnymi wybrykami :D do wszystkich tu zaciążonych ::::::: kobiety czy Was pobolewa brzuch? bo mnie jeden dzień boli , drugi nic kompletnie, na 3 boli jajnik i tak zamiennie czy Wy też tak macie ?? cholerka wyobraźnia mi dizała niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita, z moim brzuchem jest identycznie. Dziś prawie wcale go nie zułam, a jak wyszłam z koleżanką do sklepu, tak mnie coś dziwnie w srodku zaczęło kuć... kilka krótkich, nieprzyjemnych ukuć, aż mi ciarki przeszły. No i dalej cisza. Wczoraj totalny spokój, przedwczoraj - ból jak na @. Najdziwniejsze jest to kucie, raz stąd, raz stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo przestaniecie czuć te kłucia,później zaczną sie kopniaczki.Ech...ale sie rozmaryłam :-D fisia* distałam maila,wczoraj odebrałam prezentacje,a dzisiaj to.Ale sie uśmiałam :-D Vichy ładnie Ci w zielonym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie dziewczynki ze dochodzą do Was moje mailiki.mam tego duuuuzo duuuzo to jak bedziecie chciały więcej to fidi powiedzcie to poprzesyłam:D:D:D:D:D ale pojadłam tych kopytek,teraz mam zgage:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka jak byla w ciazy. To jej maz mowil ze ciaza to stan blogoslawiony, a ona na to ze za przezycie ciazy powinno sie zostac blogoslawiona ;-) Margerita dzieki za radę wiem jak wygląda pozycja \"od tylu\" ;-) zbereźniku :-D zartuje. A co myślicie o pozycji rowniez od tylu tylko wtedy gdy ja leze na brzuszku a on działa z tylu? Dziubassku przykro mi ze @ przyszła. W przyszłym miesiacu nie przyjdzie na bank. Fisia ale mi smaka zrobiłaś tymi kopytkami mniam. Ja dzis bede robic zapiekanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapiekanka z makaronem mięsem mielonym i serem. Pycha. Tylko nie wiem jakiego sera użyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia i kto tu jest zbereźnikiem co? zboczku jeden.mój m. w pracy a ty mi tu piszesz o jakiś pozycjach.ja tam każdą lubie.wybredna nie jestem:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia użyj bielucha:D:D:D:D:D:D:D::D:D ŻARTOWAŁAM!! to się zamienimy Ty mi dasz zapiekanke a ja Tobie kopytka.mogą być końskie??? ale mi wali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia Fisia ty swirku :-D:-D:-D ja pytalam o pozycję ułatwiającą zapłodnienie zboczku :-D a co do zupek chińskich to uwielbiam jesc je na surowo. Fisia kopytka konskie nie bardzo wole swinske nogi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* na surowo???gryziesz makaron i popijasz tym tłuszczykiem z torebki??? jejku mnie naprawde wali.mam fajny przepis na tą sałatke jak chcecie to Wam podam:D Gosia*ja świnskich nie lubie bo są owłosione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia kopne cie :-D znasz taka firmę ktora robi zupy chińskie jak VIFON? A wiec tak. Wyciagam taka zupke z torebki nie drobnie jej. Posypuję przyprawa i jem. Tłuszcz wywalam :-D proste. Pycha. Uciekam sie kąpać bo Jade z moim po znicze no i ta zapiekanke bedziemy robic a pozniej staranka. Buziaki dla wszystkich babeczek. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tylko nie pomyl kolejnosci bo nie zjecie ani zniczy nie kupicie:D:D:D a Vifonka znammmmm \"złoty kurczak\" jest mniam mniusny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
cześć dziewczęta!!! oj duzo nagryzmolilyscie dzisaj tylko siedzę i czytam, niedawno wrocilam z pracy, udalo mi sie troszkę wczesniej...:) W tym roku siedzimy w domu, rodziców mamy jakieś 300 km od miejsca w ktorym mieszkamy :(, ja dostalam wolne jednak moj mąz musial zostac w pracy...No i nie moglam go przeciez opuscic na cale 4 dni :)))) W dalszym ciagu nie mam miesiączki a to już 35 dzien cyklu...hmm zobaczymy testu nie bede znowu robila do momentu jak przekrocze 38 dni...ostatnio, kiedy sie jeszcze nie staralismy mialam wlasnie na 38 dzień cyklu miesiączkę...ale może teraz będzie inaczej mam glęboką nadzieję chociaż jak wczoraj pisalam nie zmartwie się mocno i zaczniemy ponownie działać :) o fajowych pozycjach mowilyscie dzisiaj hehehehe Zresztą to dopiero I cykl od kiedy się sataramy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
Dziubasek przykro mi :( ale jak nie tym razem to napewno nastepnym jestem przekonana ze się uda :) w końcu komu jak nie nam :) Mam przeczucie ze w nastepnym miesiacu znow się posypia ciąże....ale będzie fajnie :)) Ja zaraz będę robiła obiadek, mąz nidedlugo wraca, musze zrobić coś do jedzonka i jedziemy do jakiegos wiekszego sklepu, musimy zrobic zakupki, na następne dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
Nikt się ze mną nie przywita wszystkie się pospały :( pewnie popoludniowa drżemka hihihih, no ale może pozniej pogadamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malwinka ja sie z toba przywitam ;-) wpadłam na moment. Trzymam kciuki zeby okres nie przyszedł a na tescie ukazały sie 2 wielkie krechy. Malwinko zaczernij nick zeby nikt sie za Ciebie nie podszywal bo wiesz jak czasem jest. Pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
no cześć i nadal wszystkie dżemią :( ja właśnie jem sobie placki ziemniaczane mialam taką wielką ochotę na nie :) no i niedlugo bedziemy jechać do tego sklepiku :) No odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×