Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

zakłopotana a co ile masz cykle? bo to juz 31 dzien wiec raczej powinnas dostac? ehh z tymi testami to rozniej bo czasem sa niewiarygodne albo byc moze stezenie hormonow jest za male zeby jeszcze cos stwierdzic albo antybiotyki przedluzyly twoj cykl hmmm musisz jeszcze poczekac ze 2 dni Gosia tez sie zastanawialam czemu tak lata za kolegami ale jestem teraz pewna ,ze jest hetero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana25
Trudno powiedziec jakie bo nigdy nie byly regularne ale maksymalnie tak z 32 dni chyba najdłużej czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklopotana to poczekaj do jutra i zobaczysz czy przyjdzie czy nie a w poniedzialek najwyzej kupisz sobie test albo pujdziesz do laboratorium zrobic sobie bete i bedziesz miala 100% pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8r...2 cykl....17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża...... Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29....................................2 cykl..... Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................. 15.10 Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28...................................1 cykl...... Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 Agi37...........37..................................1 cykl....25.10 Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl........ Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane po dłuższej nieobecności, jeśli był u mnie \"strzał - trafiony i zatopiony\" to dziś jest 6 dzień i moja fasolka powędrowała już w bardziej wygodne miejsce...dziś nie działo się ze mną nic specjalnego, ale wczoraj miałam nudności (nie odruchy wymiotne, o nie..) no i w jajnikach coś mi się działo ja przed miesiączką chociaż do miesiączki jeszcze 7 dni .... no ale zobaczymy!! Dopiszcie proszę do tabelki moją ostatnią miesiączkę 26 pażdz... jak ja już odliczam do następnej miesiączki, nie mogę się doczekać bo sama już nie wiem jak mam nastawiać sie psychicznie .... tak bardzo chciałabym a boję się. pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki. dobranoc jesli was nie zamęczam to napiszcie dziewczyny ze swoich doświadczeń pierwsze objawy możliwej ciąży ale przed miesiączką...czy kłucie jajników może być objawem?? a co do wiesiołka to ja brałam go przez pół roku przed śniadaniem i wkładałam sobie pod język, lekko nagryzałam bo podobno pod językiem lepiej i szybciej się wchłania i po pól roku zauważyłam że powiększyly mi się piersi - receptę ta miałam od lekarza...o śluzie nic nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w ten niedzielny zimowy poranek ;-) Michelle bardzo mi przykro ze Dostalas @ :-( oby w next miesiacu nie Przyszla. Pozdrawiam was serdecznie. O wlasnie boli mnie cycek ale tylko jeden lewy nie wiem o co kaman ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mischell:) grudzien bedzie nas:):) ja zgodnie z zaleceniami Gosi wypiłam jedno piwko:):):) ale dzisiaj znowu tylko 36.7:( chyba niska jak na fasolke!! ja czekam własnie na tate ma przyjechac! ciekawe jak ta wizyta przebiegnie bo nasze stosunki raczej oziebłe sa ostatnio! miłego dnia!! bede wieczorem dopiero:( juz tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha cyki a raczej sutki bola:( wiecie co wczoraj pierwszy raz podczas sexiku mnie cos bolało!! i lewy jajnik daje mi wcire!:( wogle wczorajszy seksik to rzadna przyjemnosc! jak by cos nie tak tam było:(: a tak mi sie chciało! pewnie @ wredna niedługo przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos Tempka sie juz nie przejmuj. Owulacja byla na 100% Co do fasolki kochana do ciazy dochodzi 6 dni po owulacji ;-) takze odstresuj sie i nie myśl ;-) Ja tez mam takie przeczucia ze @ przyjdzie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos przez ile dni utrzymywała sie u ciebie wyższa temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu! tem jest nadal wyzsza!:) wczesniej miałąm 36.6, 36.5 a wyzsza miałam 4 dni! ja tez czuje ze niedługo przyjdzie@! ale pojezdza sobie na nartach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj łykam wiesiołek,a mąż ze mną folik i androvit dla meżczyzn.Niech wie jak dbam o jego plemniczki,bo te jego witaminki kosztowały prawie 60zł!!!! Jest mi troche przykro,ze dostałam @,ale ciesze sie,że ten cykl trwał normalnie,a nie jak zeszły 37 dni.Szybciej weźmiemy siedo roboty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam, wstalam:) juz sie wyimprezowalam i dzis zamierzam leniuchowac z m. w lozeczku;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.1 cykl....18.10 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża......23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl...... 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl......26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8r...2 cykl....17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża......23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29....................................2 cykl..... Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................1 5.11 Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28...................................1 cykl...... Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 Agi37...........37..................................1 cykl.... Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl......26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta. Ja też czekam na @. A to już 37 dc. Mam pytanko. W jakim czasie po owulacji może dojść do zapłodnienia? Myślę, że 01.11 ok. 14.30 miałam owulację (ból jajników), a przytulanki były następnego dnia rano ok. 9.00. Czy są jakieś szanse? NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8r...2 cykl....17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża......23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29....................................2 cykl..... Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................1 5.11 Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 Melusia80.....27...................................1 cykl....13.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 Agi37...........37..................................1 cykl.... Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl......26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Melusia! Do zapłodnienia dochodzi od 6 do 12 dnia po owulacji. Dlaczego nie zrobisz testu ciążowego? Validos przepraszam zapomniało mi sie :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, robiłam dwa testy. Jeden pre-test w 32dc, wyszła druga minimalna kreseczka, dosłownie jej cień. Drugi bobo-test w 34 dc, druga kreska wyszła jeszcze mniej wyraźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam sprostuje do ZAGNIEZDZENIA zapłodnionej komorki jajowej dochodzi od 6 do 12 dnia po owulacji. Melusia każda druga kreska nawet bardzo słaba nawet taka ledwo widoczna Swiadczy o jednym. O CIAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana zrób sobie bete hCG jest pewniejszą i przy okazji dowiesz sie który to tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, tak bardzo bym chciała, żeby śmiała rację. 32 dc miałam cały dzień mdłości, wyższą temperaturę (11 dni po przytulankach) więc strasznie się nakręciłam i zrobiłam pierwszy test. A potem rozczarowanie, bo okazało się, że takie jednodniowe mdłości miało kilka osób w otoczeniu, więc to pewnie był jakiś wirus. Więc zrobiłam drugi test, kreska jeszcze mniejsza. Po owulacji przez tydzień bolał mnie brzuch, z prawej i lewej strony, całymi dniami, potem przestał na 5-6 dni i teraz znów boli, z lewej strony, jak przed @, więc dlatego myślę, że lada chwila przyjdzie... I bolą mnie piersi, szczególnie lewa, jest na niej jakieś zgrubienie, jak czasem przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia kochana wg mnie to w 99% ciaza. Żaden test nie daje 100% pewności. 100% pewność daje usg i bijące serduszko :-) boli cie brzuszek jak na @ ponieważ macica sie rozciąga. Pamiętaj każda nawet najbledsza kreseczka swiadczy o CIĄŻY! Mnie tez boli tylko jedna pierś i tez lewa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, nie jestem na bieżąco z tym, co dzieje się na tym topiku. Chciałam Cię tylko zapytać, czy Ty też czekasz na @, czy już coś wiesz, bo to chyba Twój 26 dzień cyklu.. Boję się zrobić betę, bo strasznie rozczarowałam się tym drugim testem, myślałam , że zrobiony dwa dni po pierwszym, będzie wyraźniejszy, a tu jeszcze słabszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze po prostu za duzo moczu dalas i przez to taka blada wyszla. Slonce nie bój sie bety ja jestem pewna ze bedzie rosnąca. Ja mialam 24.10 @ 12-13.11 owulacja, wiem z temperatury. 11-13.11 staranka. Trafilismy idealny tylko nie każdy celny strzał kończy sie ciaza :-( na razie czekam na @ powienien wystąpić miedzy 24 a 28 oby nie przyszła ;-) idz na bete spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, tu mnie trochę zaskoczyłaś... Wygląda na to,że jestem straszną laiczką w tych sprawach.. Rzeczywiście, dałam 1-2 kropli więcej niż było napisane w ulotce, ponieważ myślałam, że dzięki temu będzie bardziej wiarygodny wynik... życzę Ci z całego serca fasolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci bardzo 👄 Im dasz wiecej moczu tym kreseczka wychodzi bledsza ;-) 🌼 dla Ciebie i fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, znów, dzięki Tobie wstąpiła we mnie nadzieja... Teraz muszę już zmykać, ale później jeszcze zajrzę. Mam nadzieję, że Wam się uda, tak bardzo bym chciała.. Serdecznie \"Was\" pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane moje czyżby melusia nasza zaciązyła Melusia🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E ja się całkowicie zgadzam z Gosią co do tej drugiej kreseczki ale się ciesze dziewczynki ja już po rosołku niedzielnym.byliśmy z małą na sankach.ale wymarzłam brrrrrr.dzisiaj nie wychodze juz na dwór chociażby mnie mieli wołami z domu ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×