Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Harbatka biedactwo:( a nie chce isc na L4 puki mdlosci odpuszcza ci troche? nie mecz sie w pracy skoro sie tak zle czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i wlasnie jest jeszcze jeden lek ktory wzmacnia plemniczki. Kosztuje on ok 65 zl i nazywa sie TIANSHI MACA dla nszych kochanych panow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawa........
Czesc pisze tylko po to zeby sie zapyatc czy ktoras z was wie. Piszecie ze w ciaze mozna zajsc tylko podczas owulacji. To powiedzcie mi jak to sie ma do tego ze zachodza w ciaze kobiety karmiace i te podaczas miesiaczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziś dopiero się zaostrzyło... w zeszłym tygodniu najgorzej było tylko rano. Usiłuję zjeść pół suchej bułeczki orkiszowej, ale mi coś ciężko idzie, znów będzie kibelek :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ciekawa....... \"To powiedzcie mi jak to sie ma do tego ze zachodza w ciaze kobiety karmiace i te podaczas miesiaczki ???\" Bo laktacja utrudnia ale nie uniemożliwia zajścia w ciążę, są reguły, których należy przestrzegać, by zmniejszyć ryzyko zajścia w ciążę do minimum (brak miesiączki dotychczas, nie dopajać dziecka itp). Często reguły ni są przestrzegane a kobieta przymyka oko na to, stąd ciąże. Ciąże przy przestrzeganiu zasad też się zdarzają, ale zdecydowanie rzadziej. Nie ma metody, która chroni w 100%ach. Ciąże podczas miesiączki to mit, możliwości są dwie: - kobieta bierze za miesiączkę coś, co nią nie jest (krwawienie okołoowulacyjne,niedoświadczona osoba może nie umieć odróżnić) - kobieta ma krótki cykl i współżyje pod koniec krwawienia a owulacja odbywa się po zakończeniu trwania miesiączki,plemniki potrafią przeżyć w śluzie kilka dni, wiele ależy od jakości śluzu, którego nie da się sprawdzić podczas krwawienia (a jest produkowany) i odtego jak silne są plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawa............
Gosiu skad ty to wiesz? Jestes moze ginem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawa............
Dziekuje za odpowiedz. Masz ogromna wiedze. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 24
cześć, mogę się dołączyć???? my z mężem dopiero zaczęliśmy się starać o dzidzię :) koniec we mnie był w 14i 15 dc. okres ostatni miałam 29 października, więc teraz miałabym dostać ok. 25.11. ciekawa jestem czy dostanę, ogólnie piersi mnie bolą jak przed @, więc raczej przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :-) ja tylko na moment jestem wsciekla jak osa 😡 od dwoch dni nie mam neta w domu a pan z serwisu moze przyjsc dopiero we srode :-D wiec luzik :-D dzis rano bylam na badaniu krwi na beta hcg jutro wyniki wiec postaram sie wam napisac co i jak :-) nie nadrobilam co napisalyscie bo zwyczajnie nie mam kiedy :-( pozdrawiam was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj blondi bardzo mi milo ze chcesz sie przylaczyc. Kochana dla bezpieczenstwa zaczernij nick zeby nie bylo podszywu. Millenia trzymam kciuki za rosnaca bete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 24
Gosia, a jak mam to zrobić??? bo za bardzo nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi- na stronie glownej masz \"internautko zarezerwuj swoj nick\" Powodzenia Idz sie schowaj durna pomaranczo i nie rob zamieszania jak nie masz o tym pojecia test beta nie klamie!!! Millenia nie sluchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 24
aha, i mam jeszcze jedno pytanie, czy to możliwe żeby po 7 dniach od ewentualnego zapłodnienia bolały mnie piersi??? czy raczej to świadczy o tym że @ się zbliża. i czy mogę już dzisiaj zrobić test czy lepiej poczekać do 25?? z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 24
niestety ktoś już ma taki nick, cóż....najwyżej sie ktoś podszyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi sprobuj wybrac jakis inny nick. W czym masz problem??? Napisz cokolwiek byle byl czarny sorrki ale ja mam uczulnie na pomoranczowy tak ja i reszta dziewczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi przed 29 listopada nie ma sensu testowac. Test powinno sie wykonywac w dniu spodziewanej miesiaczki a optymalnie 4 dni po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!! Ja tylko na chwile bo właśnie się pakuje i wyjeżdżam do Częstochowy służbowo do 21.11. Strasznie nie chce mi się jechać i słuchać o złych wynikach sprzedaży :(. Mam nadzieje że to nie wpłynie na moją temperaturkę :). A jeśli o nią chodzi to skacze niemiłosiernie 36,7 37 36,4. Nie wiem już o co w tym wszystkim chodzi w każdym razie w noc przed 37 było wspaniałe przytulanie z winem, świecami i seksownym wdziankiem ;). mam nadzieje że to pomogło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała:) miejmy nadzieje ze wieczór bedzie ciągnoł sie za Wami długo:) wracaj szybko:) i bedziesz miała co czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę musiała po powrocie wziąć sobie 1 dzień wolnego żeby poczytać i być na bieżąco na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja uciekam i mam nadzieje ze nie zasne w tym pociagu przez te 5 godzin. Milych pogawedek i owocnych przytulanek. Buziaki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam/sama jesteś głupi i pusty!!! jak nic tutaj dla ciebie nie ma interesującego, to tu nie zaglądaj!!!! nie wiem czy mi się udało zrobić na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się!!!! Gosia, dzięki za odpowiedź, chyba poczekam jeszcze parę dni z tym testem, chociaż taka ciekawa jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia koniecznie daj znac jutro jak juz bedziesz znala wyniki:) trzymam kciukaski:) blondi24 witaj:) koniecznie zaczernij nicka bo trole sie podszywaja;) mała wspolczuje wyjazdu ale nie martw sie czas szybko zlci i wrocisz do m. i do nas:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julik nie reaguj na zaczepki glupich pomaranczy. Kochana wpisz sie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta wskaże prawdę. To nie jest wróżenie w fusów tylko oznaczenie konkretnej ilości hormonu hCG który produkowany jest tylko w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziubasekk, Gosia, z tą tabelką rozumiem że mam ją skopiować i się wpisać na dole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×