Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziubasku -- za wędzonki to dziękuję, podobno w ciąży niewskazane :( poza tym nie lubię zabardzo, ale goferka chętnie sporóbuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziwie że mnie nie zablokowali-jedynie usunęli parę ostrzejszych wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku nie odblokowali mnie kochana tylko usunęłam jedną gwiazdke z niki i zarejestrowałam taki bardzo podobny Harbatka no padło dużo obraźliwych tekstów ale mam nadzieje ze ja zablokowali Koug ty szczęsciaro.pojechałaś po niej równo.zapomniałam Ci podziękować za to ,że tak walczyłaś o Fisie i Gosie 😘😘 za to Kochana jesteś a co do wyżerki u dziubassek to ja zjem i rybe i gofra a co się będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka Bingo tylko pod róznymi nickami (między innymi klonem mojego) ale gadka o psie była więc to ona na 100000% dlatego,że pod mój nick się podszyła to mnie zablokowali. mogli by sie niekiedy skupić na czytaniu zanim kogoś zablokują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu, ale podszywanie się pod czyjegoś nicka nie jest takie proste, zwykle te nicki różnią się jedną literką i tylko \"wyglądają\" jak oryginały ! Nie rozumiem czemu Cię zbanowali i jakim cudem, nie znając hasła, Iza się pod Ciebie i Gosiaczka podszyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochen ❤️zamknijmy ten temat bo sie nakrecamy wzajemnie, nie ma sensu komentowac glupoty;) skoncentrujmy sie na starankach:P ktoras wczoraj dzialala? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek ja nie działałam wczoraj bo mi dziecko spać nie chciało a m. nie doczekał jak mała zasnęła.był zmęczony i zasnął herbatko no zrobiła podobny nick jak mój (tylko gwiazdek inna ilośc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane własnie sie zorientowalam,ze dzis mijaja 2 m-ce od kad wzielam slub:P to tez jaka rocznica(mala) ale jest:D gdzie jestescie???? nie chowac mi sie:) i tak was widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek to wszystkiego naj z okazji tej nie wielkiej rocznicy.:D:D:D:D:D:D:D sprawdze czy mi oddali nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek ja wczoraj troche podzilalam :) Wiecei co dziewczyny cos ze mna nie tak, non stop mam zgage, nie pomagaja mi zadne lekarstwa. Od kilku miesiecy mam zgage dzien w dzien i dzien w dzien jem rozne specyfiki i nic nie pomaga... Cos z zoladkiem nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia nic z tego, moderator ci odpowie w mailu tak albo nie,n razie nie ma sensu nawet sprawdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie było wczoraj podlewanie ziarenka :) Mam teraz zupełnie inne odczucia ;) ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego.na dobre zostaje przy tym nicku.ale na szcęscie jest bardzo podobny co wy się dziewczyny pospałyście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia dzieki:P ale dlugo wytrzymalam w malzenstwie, to moj rekord hehehe:P ja wczoraj NIC bo mialam obraze na m. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Widze ze sobie świetnie poradzilyscie po blokadach . Wiec ja juz praktycznie nie mam co robic . Wezcie tylko pod uwage ze kazda blokada jest uzasadniona . Moze to da niektorym do myslenia . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) ale sie tu podziało przez jedna durna:( masakra!! ja od rana zakopana:( dlatego mnie nie było! po pracy ide na solarium:) w koncu wesele w sobote! ide na kawke:) miłego dnia:) dziewczyny wiecie moze ile trwa zagniezdanie jajeczka:) tak jakos chce wiedziec>>> Gosiu:) moze ty jak zwykle Asi mądrze wyjasnisz:) i od kiedy jest HCG progukowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Validosku :D zagnieżdżanie trwa ok. 7 dni.. robiłaś w końcu jakiegoś teścika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis ide do gineologa. Pewnie niewiele sie dzis dowiem ale zawsze cos. A @ pojawi sie pewnie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka, podrzuć jakieś fajne suwaczki koleżance. Ja dziś zaczęłam 9 tydzień i chciałabym ,aby mój suwaczek był zgodny z prawdą, a tu zawsze jakieś \"wynalazki\" mi wychodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.suwaczki.pl robiłam, tam jest duży wybór ustawień i opisów i tła itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie, Dziubassku:) Ostatnia @ - 25. 09., zafasolkowanie - według wszystkich znaków na Ziemi i Niebie - 10. 10.2007. Wielkie dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś -- jaktam mdłości ?? Wiecie, że mi mdłości przeszły narazie :) teraz mam od razu latanie do kibelka ;) ale przynajmniej nie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzdęcia? nieee. Ale już +4kg i brzusio widać! taki ciut ciutny, ale znajomi widzą ;) Dziś zeżarłam kanapkę z pasztetem i musztardą a zaraz potem kanapkę z powidłami, mniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×