Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gosia jak nie wódka to może |^^^^^^^^^^^^^^|| | ZIMNE PIWKO ||\'\"\"|\"\"__,_ | _____________ ||__ |__|__ |) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)****|(@) a i kielich też znalazłam .\\................./ ..\\.............../ ....\\.........../ ......|......| ......|......| ......|......| ......|......|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to CIN CIN .\\................./ ..\\.............../ ....\\.........../ ......|......| ......|......| ......|......| ......|......| .\\................./ ..\\.............../ ....\\.........../ ......|......| ......|......| ......|......| ......|......|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos nie mam niestety wina:(:(:(:(:( Gosia żle Ci???? ja tu % dziele a Ty marudzisz:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zasiadam przed TV do powtóreczki BB bo wczoraj to m,mi pstrykał i nic z BB nie wiem a mała w małym pokoju bajkowała to tez nie było szans jak będzie sie coś działo to mnie zawołajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam cos napisze na temat szyjki : Niestety ale szyjka Ci nie powie o @ czy ciąży. Wysoko/nisko odczytuje się w okresie okołoowulacyjnym, przed okresem może się zachować dowolnie z uwagi na zróżnicowane i bardzoindywidualne wahania hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza zasada - nie bada się szyjki po owulacji. Uciskając można niestety spowodować wczesne poronienie. Nawet lekarze przy podejrzeniu ciąży starają się nie uciskać ani szyjki ani macicy, nie robią cytologii z szyjki. Bo jest po prostu za duże ryzyko. To, że szyjka schodzi w dół, jest nisko i wygięta do tyłu, w dół - to tylko schemat, taki sam jak i to, że temperatura spada na 1-2 dni przed miesiączką a w rzeczywistości to sprawa tak indywidualna jak i owulacja w 14 dc, w ciąży 37 stopni, niemowlę o wadze 3 kilo i wielkości 50 cm To wszystko jest średnią statystyczną i nie stanowi podstawy do upewniania się o czymkolwiek. Tak samo dokładnie jest z szyjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mosz Gosia* jak już pierdzielnie tekst to człowiek nie wie czego ma sie już trzymać:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D to ja się macam az mnie wszystko boli bo próbuje znaleśc tą szyjke a ta mi pisze ,że nie potrzebnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za cytuje wypowiedz mojej kolezanki \"Piszę Ci waśnie, że koło północy dziś poraz ostatni z ciekawości badałam szyjkę - nie mogłam jej dosięgnąć a jak ją już dorwałam, to była twarda i zamknięta. Po godzinie plamienia, o wicie miesiączka. Koleżanki NPRki miewały (niektóre, te, które nie wiedziały, że nie wolno badać przy staraniach po owulacji) - w większości obserwowały szyjkę umieszczoną nisko przez całą fazę lutealną. Będąc w ciąży.\" TO MI NAPISALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ty lepiej mi tu napisz kochana kiedy mam sobie teścik walnąc @ miałam: 20.10. 13.09 10.08 fajne mam te cykle😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j dziubassek patrze na BB hihi oglądałyście moze you can dance??? wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zawsze na @ szyjka nisko schodzi a jak krew mnie zalewa to przez pierwsze 2 dni mam uczucie jak by szyjka miala wypasc i jak za dlugo stoje w miejscu to odczuwam bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że też ciązy w oczach nie widać.....tylko trzeba się macać ,mierzyć, ehhhhhh dziewczyny ale mi się piwa zachciało.to chyba przez te gadki o winach piwach i wódkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos:D:D:D:D i se chłop pojeżdził .ciekawe kiedyś się zorientował ze kółka nie ma jak wyżlopiemy tą flasze dzisiaj to będziemy tak samo wyglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nununu ja lubie ale swojego pieska;) o rany jeszcze 1,5h i do lekarza jak mi sie nie che:O w domu to chyba bede wieczorem dopiero:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek po co do lekarza idziesz???? mam nadzieje,ze wszystko oki dziewczynki gdzie sie podziewacie??? co tutaj tak cicho????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×