Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -....................6 cykl...18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata.....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża.......25.09 Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29.....Warszawa...................2 cykl...04.11 Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl...01.11 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................. .15.11 Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28....................................ciąża... 13.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28...................................cykl......31.10 Agi37...........37..................................1 cykl.... Mała80.........27......Rzeszów.................1 cykl.....01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 Julik24.........24.....Szczecin.................1 Cykl.....29.10 Dziubassku, proszę, nie omijaj mojej ostatniej @ w tabelce, tak miło patrzeć, jak ona się oddala:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia**........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gośka* .........21 ...Łańcut.......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto...................3 cykl...30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -.....................6 cykl...18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata.....ciąża..... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat .....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA.............................3 cykl........ 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ..................ciąża....25.09 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża....03.10 🌻Maliwina29...29.........................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27....Wrocław.........................2 cykl....01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie..................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.....................................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków.........................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28.........................................1 cykl...13.10 🌻Basiunia*......28.....śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28......Warszawa.....................1cykl....31.10 🌻Agi37...........37..........................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów........................1 cykl....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław.......................1 cykl....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice........................2 cykl...03.10 🌻Kasik123......26.......Podlasie........................6 cykl....01.11 🌻Julik24.........24.......Szczecin........................1 cykl....29.10 🌻Koug...........33.......Opole...syn11lat,corka6lat....SECURITY:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia ........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .......21 ....Łańcut.......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ...27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl....17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża.... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl. 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża..25.09 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa....................ciąża......23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa....................ciąża......03.10 🌻Maliwina29...29.......................................2 cykl. 🌻Dafodilek ....27......Wrocław.....................2 cykl..01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie.................ciąża.. 🌻Wiktoria80...27...................................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków.........................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28.........................................1 cykl..13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata....... 🌻Poli..............28.....opolskie........................ 🌻Małgosia B....28.........................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.........................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów.......................1 cykl......01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław......................1 cykl......26.10 🌻Millenia........25.......Katowice......................2 cykl.....03.10 🌻Kasik123.......26.....Podlasie........................6 cykl...01.11 🌻Julik24........24.......Szczecin........................1 cykl...29.10 🌻Koug...........34...Opole....Syn11lat,Córka6lat..OCHRONA:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!!! ale mi sie nic nie chce ! mam lenia:) aha w poniedziałek wysle zdjecia z wesela:):):) aha w kompie poszły mi sterowniki od USB i musze poprostu je zainstalowac! i bedzie net:) a wieczorem mam meza:) aha jaki test polecacie!!!:) na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kochane! Melusia -- no rewelacja kochana !!! GRATULUJĘ 😍 !!! Teraz nam zię fasolki posypią :D :D :D. 5 tydzień, no to niedługo może mdłości przyjdą ;) chociaż nie życzę !! Czy tylko my z Sylwią tak cierpimy jak narazie ???? Moje poranne maglowanie od dwóch dni jest silniejsze... zęby mi się rozpuszczą jak tak dalej pójdzie ;) Gosiaczku -- nie nerwuj się kochana. Twój mężczyzna zaczyna traktować Cię \"naturalnie\", jesteście razem i przechodzi nad tym do porządku dziennego. Jest to dla niego oczywiste, jak oglądanie telewizora. Nie zawsze w związku są uniesienia i zajebiste randki, często jest banał codzienności i TV :) to normalny tok rozwoju związku. Co do piersi -- bolały jak przed @, ale z tą różnicą, że po bokach. Ten ból jest do dziś, czasm leciutki czasem mocniejszy, ale nie jakiś koszmarny. Validosku -- jestem strasznie ciekawa co powie Ci teścik. Dziubasku -- boska tabeleczka, współczuję problemów z cerą, moja siora też ma z tym problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziewczyny!!! dawno nie pisałam , ale na razie nie mam się czym pochwalić, 25dc i @ na razie nie ma, ale piersi bolą więc raczej się zbliża... DZIUBASKU!!!!! Spróbuj serię EFFAKLAR firmy La Roche Posay, dla mnie bomba!!! też mam problemy z cerą niestety...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku to czekamy na focie:) Harbatka juz nie dlugo wszystkie dolegliwosci uciekna i bedziesz cieszyla sie brzusiem i kopniaczkami;) aaa z buzia to mam juz dosc:O cviagle tylko smaruje masciami, kremami, miksturami , tonikami i zelami:O i dupa daje 😡 sluchajcie czy postinor duo bedzie dobry ? bo moja kolezanka ma juz 3 dzieci i pekla im guma i potrzebuje cos anty, slyszalyscie jeszcze o jakims leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku -- miałam kiedyś problemy z cerą z powodu ... odwodnienia skóry! smarowałam jakimiś maściami, które mi cerę bardzo wysuszyły. Skóra nie radziła sobie z produkcją \"nawilżacza\" i powstawały ciągle syfki. U siorki w szkole (kosmetycznej) zrobiłam przypadkowo badanie wilgotności i wszystko było jasne. Pomogło mi odstawienie maści i zastąpienie ich dobrym kremem nawilżającym. Chyba to nawet był krem Bambino !!!! miał tlenek cynku i doskonale nawilżał. Co do leków anty -- nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia - GRATULUJĘ cieszę się razem z Tobą. nie było mnie kilka dni bo komp mi szwankuje i niestety nic nie mogę zrobić. Kurcze dziś kłuje mnie w prawym boku jakby jajnik czy co, może przejdzie ? Mdłości mam troszke mniejsze niż na początku , a wymioty juz dawno ustąpiła - fajnie co>? tylko zmęczona jestem wiecznie i nie moge zbyt długo zobić czegoś bo masakra. Czy mamy na sali lekarza?? Gosia? - Ty znasz się co nieco może potrafisz wytłumaczyć mi wynik badania USG? - robiłam to państwowo i troszkę się zmartwiłam jednym zdniem, a znim będe miałą kolejna wizytę to jescze\\ trochę czsu minie więc piszę :.........pęhcerzyk żółciowy Q 5.2 mm kosmówka bez cech odklejania. JAJNIK LEWY 52/36 Z DWUKOMOROWĄ TORBIELĄ O WYMIARACH 40/33 MM . - KURCZE czy te dwukomorowe torbiele to cos złego??????????????? kurde która się zna na tyM/ napiszcie coś kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka ja duzo pije wody itp, wiec o odwodnieniu nie ma mowy, smarowalam buzie kremami i nawilzam mleczkiem ale dalej dupa blada:) Mar--gerita witaj:) musisz niestety poczekac na Gosie bo ja nie mam zielonego pojecia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margeritko -- gdyby to było coś poważnego nie zaszłabyś w ciążę i miałabyć problemy z cyklem. To wiem napewno. Napewno też trzeba tą torbielkę obserwować, czy nie rośnie. Więcej nie powiem, bo nie wiem. Gratuluję ślicznego pęcherzyka :) Kiedy idziesz teraz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mój kom własnie sie formatuje!!!! podobno masakra:( ale mam nadzieje ze wieczorem w domu bede miala z Wami kontakt ale mi sie nic nie chce!!!!!!:(:(: do dommmmmmmmuuuuuuuuuuuu Powiecie mi jaki test kupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku -- a mówią, że mężatki już nie mają problemow z cerą ;) Koleżanka miała też straszne problemy, poszła do dermatologa a on stwierdził zakażenie gronkowcem i dał antybiotyki - syfki przeszły. Bardzo ciężko dobrać odpowiednią kurację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki posmak w ustach, że w zasadzie nic mi nie smakuje, wszystko jest jakieś jałowe i byle jakie. Nie mam preferencji ani na słodkie, ani na kwaśne - na nic w zasadzie. Walory smakowe wszsytkich potraw uległy zdecydowanemu pogorszeniu. Harbatka, a jak to jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Nie było mnie chwile ale Gosia i Validos27 juz mialy okazje sie dowiedziec co u mnie piszczy, do ich informacji jest juz dzisiaj lepiej :), zobaczymy co dalej. Przyszłym mamusiom jeszcze raz gratulacje. Ja nadal sie staram i probuje w koncu zapisac do porzadnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko - dzięki za gratulację ale ja się kompletnie na tym nie znam - pęcherzyk ile ma, ładny czy nie , ale dzięki. Teraz idę prywatnie 18 .12. br, a państwowo troszkę wcześniej ( bo chodzę do 2 ginów ze względu na badania niepłatne) teraz czeka mnie badanie krwi brrrrrrryy nienawidzę al cóz. Herbatko no mam ndzeję,że ten torbiel czy co tam sie pokazało to nic groźnego - przecież byłam przed zajściem w ciąże na badaniach i lekarz powiedział,że wszystko gra. Cholera namieszała mi ta gin co mi USG zrobiła :( Dziubassku - ja też iedyś miałam straszne problemy z cerą , o rany co ja nie stosowałam kremy, maście, dermatolodzy , toniki, pianki szare mydła i nic :( kompletnie nic, potem brałam Diane 35 ze względu na cerę- fakt pomogło ale nie na dłuższą metę, któregoś dnia mój M mówi spróbuj tego (AKNEMYCIN PLUS) - SLINY TEN PŁY NA RECEPTĘ ALE W NIEKTÓRYCH APTEKACH MIŁA PANI SPRZED cI BEZ RECEPTY. bARDZO SILNE TO JEST stosujesz punktowo bo strasznie wysusza ale skuteczny może spróbuj może Tobie też pomoże, a krem to ja używam nivea zwykły w metalowym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś -- u mnie jest inaczej. Żadnego posmaku w ustach. Jedego dnia mdłości i brak apetytu, drugiego zachcianki i napychanie się. Zachcianki, które miałam: korniszony, kapusta kiszona, śledzie, powidła śliwkowe, pizza hawajska, pączki, rzodkiewka. Zachcianki zrealizowane: korniszony, kapusta kiszona, powidła śliwkowe, pizza hawajska. Raczej od słodkiego mnie odrzuca, tak samo od mleka i jego przetworów.. niestety, bo miałam tego jeść dużo a nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, mimo że nic nie jest w stanie mi tak do konca zasmakować, staram się jeść wszystko po trochu, w miare zdrowo. Choć muszę przyznać, że czasem mam wrażenie, że tylko chipsy albo cola są w stanie mnie \"uratować\" i wówczas sobie na nie pozwalam. Oczywiście, w rozsądnych ilościach. A tak, to: sałata, rzodkiewka, przerózne surówki, gotowane jajka, obowiązkowo Kubusie, soki owocowe, jogurty - do picia jedynie, mleko, ostatnio twarożek, jabłka i mandarynki, powidła. Wędliny i mięso - z umiarem, często mnie od nich odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku -- no tak :D w Twoim wieku ;) heheee. W najgorszym wypadku przejdzie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciążą uwielbiałam Kubusie, teraz absolutnie! ulep taki jakiś, gęste to, fuj. Jogurty też lubiłam, a teraz fe. A jest właściwie z cytrusami? nie wolno podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku -- no ja mam ciągle mdłości do odstąpienia :) Na Ciebie też przyjdzie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jak przeczytałam o Ojcu Chrzestnym,to jak bym widziała siebie i mojego chłopa przed tygodniem.Też lubię ten film,ale mnie poniosło...K...ile razy można...przyjechał z pracy,zjadł kolację i przez 3 godz z hakiem nie można się odezwać bo film,oglądany wcześniej 1000 razy...myślałam,że mnie szlag trafi!Wczoraj siedziałam sama,więc też było trochę ch...,więc pisałam do mojego smsy.I co?Grzecznie mnie poprosił,żebym przestała,bo przeszkadzam mu oglądać film...Oni są z innej bajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka 🌼, Sylwia 🌼 - ha ha kązda z nas ma inny aperyt :), ja natomiast mam ogólny zanik apetytu, wręcz jadłowstręt wszytko wydaje mi sie niedobre niesmaczne ale przecież musze jeść i to zdrowo ! dobrze,że mam czasami zachcianki i wtedy się cieszę. Przed ciążą byłąm ogromną fanką ziemniaków mogłam jeszcz na śniadanie, obiad , kolację w każdej postaci i w ogromych ilościach :) niestey skończyło się :( odrzuca mnie - szkoda a tak lubiłam. co ogólnie moge zjeść? - codziennie co innego przed tydzień piłam inkę z mlekiem teraz do ust bym nie wizięła, teraz lubię pomarańcze, babany, jabłka, czekolada yyyyy pycha, ryż, czasem śledź, pączki rano zwłaszcza :) :) , serek homo, czasem frytki czego nie lubię? - mięso o rany a wpylałam aż się uszy trzęsły ;), ziemniaki gotowane, piwo - :):):):):):):):):):): ja łyka zrobiłam od M to....... no i dobrze,że mnie nie ciągnie, teraz mam ochotę na barszcz biały o rany może któraś dzis gotuje? zaproście mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×