Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Bo Gosia jest super babaka :D:D:D:D:DD:D:D:D:DD:D:D ehhh ale skromnisia ze mnie :D:D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czołem kluski z rosołem :) ale jestem wściknięta dziś, rany chyba zaczęły sie humorki i złe nastroje. Nosi mnie od samego rana , m już 2 razy burę dosłał, cholerka jak ma odkurzać po łenkach to niech wcale tego nie robi - ja więcej szczotką zgarnęłam niż on naodkurzał - wiesiek jeden!!!!!!!!, dodatkowo moja mama i teściowa - jedna dzwoni codziennie druga codziennie zalatuje na górę szok, wogóle chciałabym na okres ciązy i potem ddłłłłłłłłłłłłuuugooooooooo po wyjechać gdzieś nie wiem najlepiej na bezludną wyspę. Jak mi brakuje spokoju i takiego odpoczynku od tych wszystkich ludzi wokół !!!!!!! po prostu chyba jakiś dołek się przyplątał. a - apropo kłócia jajnika i jednego boku, ja myślałąm,że tak tylko ja mam i też zaczęłam myśleć co to?? czy to coś złego. Mnie jajnik zakuwa praktycznie codziennie po jednej stronie do tego doszło jakieś kłucie ciągnięcie pleców po tej samej stronie i wkońcu w nogę też wlazło ale widzę że chyba to norma w ciży także też nie spanikuję:) buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu kochana ja przecież żartuje🌼 mar---gerita złe nastroje u kobitek zaciążownych to podstawa:P:P:P agi37 Gosia zawsze coś wygrzebie dla nas na necie:D Mykam babeczki bo jedziemy na urodzinki do 2 latka.zamelduję się wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kobitki! dzieki za rady ;) oby do poniedzialku. Mam nadzieje ze moja lekarka sie nie wkurzyla ze dzwonie w sobote, ale przeciez mialam prawo. Coz, zobaczymy wszystko w poniedzialek. A powiedzicie, Czy jak ide na prywatna wizyte to za USG misze placic osobno? pytm bo sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no za wszystko płacisz osobno. Na pewno bedzie ci tam szperać i zrobi usg dopochwowe. Ja jak bylam to za usg i cytologie zapłaciłam 100 zl, pozniej bylam tylko na rozmowie i zapłaciłam 20 zl. Nie wiem Dokladnie ale tak mi sie wydaje. Ależ ci zazdroszczę i sie ciesze moze i ja wkoncu kiedys zaciaze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha :) Tak między Bogiem a prawdą to powino byc USG darmowe-bo to przeciez ogląda się dziecko,jego rozwój w poszczególnych etapach ciąży. Natomiast jezeli chodzi o dowcipne badanie kobiet to jak najbardziej jestem za tym żeby było płatne. Najlepiej od ręki po badaniu wg.wcześniej ustalonego przez nas same cennika-Im przystojniejszy szparkarz tym mniej bym go kasowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za chwile Jade z moim na zakupy. I pewnie juz dzis nic nie napisze bo staranka sie zapowiadają ale jutro sie zamelduje. Pozdrawiam wszystkie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka11
czesc dziewczyny mozna sie przylonczyc?:) ja od ponad roku jestem mezatka...i rowniez prawie rok staramy sie z mezem o dzidziusia:) tylko ze narazie cos nie wychodzi;/;/ mam nie regularne cykle..bralam luteine..nic nie dalo;/castagnus...to tez nie pomoglo...narazie odzucilam leki....i teraz czekam na @....mam nadzieje ze sie nie doczekam:) robilam badanie i wszystko jest ok..po nowym roku maz ma zrobic wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka11
czesc dziewczyny mozna sie przylonczyc?:) ja od ponad roku jestem mezatka...i rowniez prawie rok staramy sie z mezem o dzidziusia:) tylko ze narazie cos nie wychodzi;/;/ mam nie regularne cykle..bralam luteine..nic nie dalo;/castagnus...to tez nie pomoglo...narazie odzucilam leki....i teraz czekam na @....mam nadzieje ze sie nie doczekam:) robilam badanie i wszystko jest ok..po nowym roku maz ma zrobic wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mężatka11 jasne ze mozesz sie przyłączyć ;-) tylko zaczernij nick zeby nikt sie za Ciebie nie podszywal. Na stronie glownej masz \"internautko zarezerwuj swój nick\" powodzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka11
dzieki za mile przyjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem Wam \"anegdotę\" jaką dobrą radę poleciła mi teściowa , dobrą oczywiście w \" \" . Mianowicie ja dużo leżę, odpoczywam zwyczajnie jestem wypruta i senna. Jak jest ładna pogoda to idę na spacerek z mężulkiem :) , moja teścowa przychodzi do nas i tam pyta bla bla bla jak się czuję itd, po czym mówi: ja to tak bym ci doradziła żebys miała więcej ruchu np. zamiast mopa jak podłogę myjesz to na kolanach , na kolanach :D:D:D - ale się uśmiałam. tak niech sama se na kolanach. ale te starsze panie mają pomysły, ja tu zadyszki po schodach dostaję, mdli mnie jeszcze trochę, zmęczona jestem z byle powodu a ta mi na kolanach podłogę, ja cię kręcę, chyba wpiszę to na topic \" śmieszne rzecy i porady od teściowej i innych \" - czy coś takiego. a Wy dziewuszki macie jakieś tego typu dobre rady od innych??? mężatka111 🌼 witamy oczywiście, zaczernij nika tak tak koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale mi się przypomniało........ Wchodzi mąż po pracy do domu a zona na kolanach podłogę myje. Aż mu się wzrok zmaślił widząc wypięty w górę tyłeczek,więc upuścił torbę,zrzucił płaszcze i HEJAAAAAA do zony zaczął się dobierac. Żona tylko odwróciła się ...spojrzała zimno na męza i mówi.... Jessoooo jaki Ty jestes głupi i monotematyczny.... ...dokładnie tak samo jak Ci moi kumple z pracy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre Koug;) witaj mezatka11:) chyba znowu sie dzis wczesniej poloze. na wszelki zegnam sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta właśnie wróciłam z imprezy była wczoraj i jeszcze dzisiaj...i sobie Was czytam....:) Chyba dzisiaj jestem pierwsza hehehe, bo to już 2 grudzień:) Dobrych snów, zaraz idę spać moj mąż jyż chrapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no:) gretuluje:):) dwóch kreseczek: pieknych mezatka witaj:) jak wiesz to mamy tylko plan A -czyli zaciazyc do konca grudnia:) napisz cos wiecej o sobie:) i sie zaczernij c ja sie wyjezdziłam:)ale super spedziłam dzionek! PRZEJECHAŁAM 17 KM NA NARTACH:)bomba ! ale o 18 zaczeło padac a przyjaciółka robiła andrzejki wiec zrezygnowalismy z noclegu i pojechalismy do niej:) wiec cały dze bardzo mile spedzony:):):) napraede rewelacja:) dzisiaj trolimy! pewnie sie do kina wybierzemy:) miłego dionka dziewczynki! jakies zdjecia z nart wyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos ja tez chce dzis isc do kina ale jak zwykle moj sztywny m. nie ma ochoty:O on najlepiej by siedzial na kompie dniami i nocami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzisiaj jest termin @. Zrobiłam test i niestety - jedna krecha :( Smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku jak sztywny to chyba dobrze :D:D:D Działaj maleńka działaj:) Daff- plan A obowiązuje nadal. jak nie teraz-to kiedy???? jak nie Ty-to kto ??? z planu B nie każda będzie zachwycona :P Zaczekaj pare dni i....do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek nie smuć się kochana.następnym razem się uda i wyjdą dwie krechy:) Koug plan B nie wypali chyba :D:D:D:D:D:D więc zostaje A dziubassek ja też wieki w kinie nie byłam.ostatni raz to z pół roku temu na maratonie horrorów od 23.00 do 7.30. ale było fajnie.przed ostatnim filmem pół sali spało a drugie pół piło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafolinek nie smuc sie! ja robilam test w dzien PO spodziewanej @ i wyszla jedna krecha. Odpuscilam ten cykl bedac pewna ze nic z tego, a po tygodniu test juz wyszedl pozitiv. Tak ze wiesz..testy testami - fasolki fasolkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie witojcie! Jak wam mija niedziela? Byłyście w kosciele? Hihi ja po wczorajszych starankach ledwo żyje :-D dzis idziemy na popijawe do znajomych. Mam problem W co sie ubrać? Dafodilek przykro mi z powodu testu. Jak dalej @ nie bedzie to powtórz za kilka dni. Wlasnie robie sobie maseczke z ogórkowa rozgrzewajaca z garniera! REWELACJA! Ale mam dylemat pisze ze nie testowana na zwierzętach to chyba nie dla mnie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug @ sie juz konczy wiec moge wyprobowac ta sztywnosc m. :D juz nie moge sie doczekac:D Fisia ale jestes wytrwala bo ja bym nie dala rady cala noc ogladac zasnela bym po pierwszym filmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam:) cos o sobie??hmmm...mam 21 lat, pracuje...od rana do wieczora;( jestem z okolic tarnowa...jak pisalam od poltorej roku jestem mezatka....i bardzo chcialabym byc mamusia:)) wiec staranka w toku:P....jestem uparta..z byle powodu potrafie zrobic awanture....ale da sie mnie tez lubic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka Ty z moich stron jestes :-D Tarnów leży nie daleko Lancuta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×