Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

zainteresowałam się tym badaniem, bo u mnie w rodzinie jest hemofilia i jeśli będzie chłopiec to ma jakieś 10-20 %, że będzie na to chory, dlatego napewno zrobię to badanie (jeśli też \"wykrywa\" hemofilię). Wówczas będzie wiadomo, że przy urodzeniu lekarze będą musieli bardziej uważać na \"urazy\" małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemofilia wstrętna choroba napawde.nie życze nikomu. Herbatka dowiem się od tej znajomej czy Hemofilie też wykrywa to dam Ci znać. U fisi na obiad : pomidorówa.frytki.rybka(mintaj) i..... nie wiem .pewnie jaka surówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorówka i rybka ???? ojojjjj, Fisiu zrób troszkę więcej :D wczoraj wrąbałam pomidorową :) pycha! dziś mam szkołę, więc obiad na stołówce w pracy.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bedzie to co na stolowce w pracy. Ale juz widzialam ze beda nalesniki na ostro! pyyycha. Ostatnio juz nie gloduje, nawet sniadanka zaczelam jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka już się robi.pocztą obiad idzie:P kurde no śniadanka to podstawa.a naleśniki powiadasz????? mniam mniam chyba jutro zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie pruszy śnieg. dziewczynki zapraszam na sanki ,dupoloty i inne takie tam narty też mogą być.jest tu góra jak trzeba:D:D:D:D:D:D:D Gośka coś Ty dzisiaj tak cicho???? Vichy kochana odezwij się do mnie bo się martwie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,że u niej i Fasolci wszytko oki Vichy odezwij sięęęęęęęęęę i ucałuj mojego zięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez pada:):):):) obiad cóz!! chyba bardziej kolacja! nie mam pomysłu ale cos znajde w lodówce:) ale Wam zazdroszcze tych wizyt uginekologa i USG malenstw:) ale juz niedługo i ja moze bede zdawała relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No właśnie Validos więc nie zazdrość tylko poszalej w weekend bo to już zapewne twoje ostatnie takie szaleństwa na jakiś czas :D Strasznie dużo piszecie i się człowiek aż gubi czasami :( ale postaram się to nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurde no------ dobrze zrobiłaś, że zapisałaś się do gina :) potwierdzi Ci podejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co do obiadków to ja dzisiaj późno wrócę więc się zadowolę jakąś grahamką w pracy, a wieczorkiem moje jakieś jajeczko sadzone??? Cóż męża nie będzie a wtedy mi się nie chce starać :D lubię gotować dla kogoś a jak sama mieszkałam to nie miałam weny (tylko jak mnie wtedy jeszcze narzeczony odwiedzał to tak) chociaż się przyznam, ze nieraz wracam z pracy tak wygłodzona jak wilk (przed ciążą tak nie miałam) że dosłownie natychmiast bym coś połknęła w całości :D co tez już widać po mnie ... jak to dobrze, że mam na kogo zwalić winę za ten mój wilczy apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku szalej szalej. ale pstryknij dla nas jakieś zdjęcie jak znajdziesz czas ,żebu pojeżdzić na nartach Agital idziemy jak burza z tymi postami.to fakt.na innych topikach chyba nikt tak nie klacha jak my:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miało być \"może jakieś jajeczko sadzone\" a nie \"moje\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fisia** straszne z Was gaduły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera caly czas sie boje ze te pozytywne testy to tylko falszywy alarm i ze sie okaze ze to jednak nie to. Ale chyba nie, no dwa razy test robilam, zrobie jeszcze raz, teraz juz ta druga krecha powinna byc wyrazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurde no ja zrobiłam tylko jeden test tydzień po spodziewanej @ i po paru sekundach już wyszły wyraźne 2 kreski ale mimo tego jak poszłam do ginekologa to miałam chwile obawy czy aby na pewno (jakoś w to szczęście nie chciałam uwierzyć ha ha) a innych objawów poza brakiem @ nie masz...? Mnie się powiększył biust i był obolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital ja się zastanawiam czy dziewczyny jeszcze nie mają mnie tu dość.jakby tak wykasowali moje posty to z 20 stron konkretnych by zostało. ja gaduła jestem i tyle i uwielbiam pisac Tu z dziewczynami. Chyba jestem już uzależniona od tego topiku.nie wiem jak przeżyje jak mój m. wkoncu zawiezie kompa do serwisu.chyba się zapłacze😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj fisiu** nie płakusiowaj, wiesz jak się stęsknisz to będziesz nas bardziej kochała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ja Cę chyba przełoże przez kolano i dostaniesz klapsy. Kochana Ty się nie doszukuj .test jak byk Ci wyszedł.Kochana świętować trza a nie gdzie ta nasza flacha???? Agital ja bez dostępu do Was??? w życiu. do sąsiadki pójde na kompa a do Was zajżeć musze. mam nadzieje że Panowie z servisu zlitują się i wkoncu przyznają nowy kompc bo ten nawala jak nie wiem.ahhh te gwarancje i reklamacje😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobitki! ;) flacha bedzie, ale ja nie pije bo nie moge (za Jego zdrowie) a co do objawow to mam okropnie obolale piersi. I brzucho boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurde no masz identyczne objawy mnie brzuch pobolewał przez dwa dni :) Fisiu** a co do przekładania przez kolano to może i fajny pomysł ale wstydź się żeby kobietę ciężarną bić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi....Ty nie słuchaj Fisi.....ja jestem zboczeniec??? a kto tu zamiane mężów na forum proponował?? Daj mi się Fisiu moim chłopem nacieszyc zanim go sobie zabierzesz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój choć stary ale jary.... nie bój nic zostanie i jeszcze zapyta czy któraś jeszcze chętna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug a naciesz się naciesz.:P:P to taki kogucik z niego????:D:D:D:D:D: Agital masz racje.bić nie będę.wymyśle inną kare he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :) Fisia na mnie na gadu krzyczy ze nic nie pisze to juz cos musze nabazgrolic :) Kurde no!!! Przestan sie doszukiwac bo 2 kreski oznaczaja jedna :) brzuch cie moze bolec bo macica sie rozciaga :) no wlasnie co z flaszeczka kurde no.... trzeba to oblac :) Harbatka co do naszego zwiazku to normalne, my stale sie klocimy tacy po prostu jestesmy ale to nie zmienia faktu ze sie bardzo kochamy. Ja tak lubie zeby mnie z jednej strony batem i kajdankami a z drugiej strony przytulil i poglaskal i tego juz nie zmieni. Na dworze (u nas na podkarpaciu mowimy na polu) pada snieg i jest takie slisko ze masakra, wczoraj wjechalam do rowu i Marcin mnie wyciagal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) Dziubassek zrobiła u nas na Mężatkach reklamę, to wpadłam:);) na razie się nie staram, bo już starania uwieńczone sukcesem, Sukces ma już blisko 3 miechy i na imię Lesio:D:D życzę Wam powodzenia i wielu szczęśliwych chwil związanych z dwiema kreseczkami, a potem pierwszym usg, pierwszym kopniaczkiem itd... aż do cudu narodzin:):D Ja na razie nie myślę o kolejnym, wciąż odczuwam skutki porodu, choć już coraz słabiej:P pewnie za czas jakiś pomyślimy o siostrzyczce dla Małego;)chociaż kto wie...może zostaniemy przy naszym jednym małym Cudzie ? ;) 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaanna 🖐️dzięki za miłe słowa skierowane do nas Gośka opylasz się z tym pisaniem.:P chyba nie masz weny co???? albo zakosiłaś nam flache i ją sama żłopiesz baty i kajdanki??? osz Ty zboku jeden:P:P no tak..... koug znowu chłopa męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×