Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej sylwia ciązowe spodenki super sprawa, ja zainwestowałam jeszcze w 2 bluzeczki ciążowe jak narazie wystarczy bo z bluzkami nie jest taki prolem jak ze spodniami(mam 2 pary jeansów ale myślę jeszcze o jakiś bardziej eleganckich z materiału. kurde no smacznego, ja niestety od kilku dni prawie nie jem nic nie chce mi przejść przez gardło, wiem że to niedobrze ale co zrobić, dobrze że maleństwo nie da sobie zrobić krzywdy i czerpie wszystko z mojego organizmu a ja nadrobię wszystko jak się lepiej poczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia......😘 to cieszę się ,że Ci spodnie spasowały.może do końca ciązy Ci stykną.Mam nadzieję,że nudności szybko ustąpią i na święta posmakujesz tych \"różności\" ze stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny chyba sie trochę zalamałam dziś wymyslilam sobie ze chyba jestem nieplodna bo nieowuluje po sluzie wychodzi mi super i tak jak mowilam ze wczoraj musialam miec jajeczkowanie bo dzis sprawdzalam sluz na szyjce i wyszedl mi taki jak bialko kurze ale juz nie byl sliski i przezroczysty tylko byl taki grudkowy niby troche sie ciagnal ale byl bialy wiec ta granice miedzy sluzami wychwycilam no i w pochwie dzis juz bylo ciasno ledwie paluchy wlozylam no i ledwo szyjke dotknelam bo poszla do gory wiec to jest ok ale wieczorem robilam test na LH (plodnosci) i znowu mi wyszly dwie kreski ale jedna slaba no i dzis temp zmierzylam i mi spadla a powinna sie utrzymac tak jak wczoraj i jutro pojsc jeszcze do gory jesli nawet doszlo do zaplodnienia to nie utrzyma sie fasolka bo z jajeczkiem jest cos nie tak podpowiedzcie mi cos prosze bo ja juz sie zalamalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering kochana wywal te testy na owu bo jak widać są o d**e rozczaś.zreszta nie jedną opinię zła słyszałam na ich temat.Nie pogrążaj się bo napewno jest wszystko w porządku z Tobą.🌼 kuknij sobie na tą stronke tam pisze troszkę na temat śluzu i w ogóle.może się przydać http://npr.pl//index.php/content/category/5/19/43/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering mam takie samo zdanie na ten temat jak fisia nie wkrecaj sobie czegos zlego bo pewnie te testy sa jakies felerne:) kurde no 🌻tzrymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli polegam na obserwacji śluzu u mnie i dotykaniu szyjki to jest super!! wszystko czytelne i tak jak ma być ... więc warto mieć nadzieję że właśnie wczoraj armia u mnie działała!! dzięki za dobre słowo, potrzebowałam jego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaopatrzyłam sie a magnez:) i ciastka... i do roboty:) dalej schering:) radze troszke wyluzowac:) wyrzucic testy:) i po prostu kochac sie:)a na pewno sie uda:) obserwacja jest dobra bo mozna wiele o swoim organizmie sie dowiedziec:) ale luz do tego tez jest potrzebny bo kazdy cykl wyglada inaczej!! w jednym nas boja jajniki w innym nie:) tak samo z piersiami i sluzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering My Ciebie też I❤️ a czy armia zadziałała??? miejmy nadzieje,że TAK i tego się trzymajmy.a czas pokaże.Życze Ci z całego serca aby dwie krechy na teście potwierdziły To Validos święta racja. Ja dzisiaj będę m.molestować:P:P:P:P jeszcze o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWA... Witaj🌼 oczywiście ,że możesz Dziubassek żyjesz???? heloooo gdzie reszta babińca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszyskim, Tak, zgadzam sie z wami najlepiej wrzucic na luz ale jakze ciezko to wykonac. Szering a ty pierwszy raz uzywaz testow owulacyjnych ??? Ja po pierwszym razie tez dokladnie nie wiedzialam przede wszystkiz ta kreska ona musi byc taka sama lub ciemniejsza niz kontrolna ale jak drugim razem juz robilam wiedzialam na co czekac i bylo jasne a poza tym pokrylo sie z tempka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki!Schering ja dlatego nie kupiłam tych testów,ale musisz się obserwować,żebyś wiedziała co powiedzieć ginowi jak do niego trafisz.My nie mamy tak dużo czasu,lepiej na zimne dmuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria no wczoraj nie było sexiku bo m.padł jak pies pluto:D:D dzisiaj już mu nie podaruje.:P:Phehe będzie się działo oj będzie EWA... a jak u Ciebie?napisz nam coś o sobie jak możesz Agi37 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie tylko czuwam:P zaraz spadam sie troche opalic i na zakupy a potem obiad:O buuu i sie walne na lozko, jestem jakas zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku....to ilu ich masz :P hehehehe Ewa cześć-witaj w naszych skromnych progach. Nie wiem czy Ci tu będzie dobrze czy źle ale na pewno wesoło :D Pełno tu -staraczek -wspieraczek -pomagaczek i rozśmieszaczek-(patrz-fisia) Nasz mistrz od grafiki czyli Dziubassek chętnie umieści Cię w naszej tabelce tylko napisz skąd jesteś ile masz lat czy masz dzieci od kiedy się starasz no i datę ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu liczę sobie 27 latek. Od dwoch lat jestem szczęśliwa mężatką i planuje swoją rodzinę naturalnym sposobem. Jak narazie wystrzegalam sie ciazy sukcesywnie oczywiście, ale teraz uznaliśmy ze juz czas na dziecko. Mieszkam i pracuje w Łomży. To jest moj pierwszy cykl miejmy nadzieje ze bedzie owocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś rano miałam tempkę 37,4,nic mi nie dolega,nie jestem przeziębiona.Kilka dni nie mierzyłam bo kiepsko spałam.W poprzednim cyklu tempka max wynosiła 37 w 2 fazie cyklu.Może to dobry znak,jak myślicie?Gosiu odezwij się,dziś 22dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug 😘 rozśmieszaczka i zegarynka:P EWA.... dziubassek jak wejdzie to pięknie tabelusie wystroi.:D krzywda Ci się tu napewno nie stanie bo mamy na topiku osobistą ochrone------------------>>> KOUG dziubassek tak własnie pomyślałam ,że na święta bo bombkami tą tabele trza wystoić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....06.09 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...05.12 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl.....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża.......13.10 🌻Mężatka11....21......Tarnów.................1 cykl......11.11 🌻Rybusia.......23......Bydgoszcz..............14cykl......24.11 ❤️Ewa...........27......Łomża...................1 cykl......24.11 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ kochane zaraz wskocze z wami pogadac ale najpierw musze zrobic obiadek:) takze tez nie dlugo badzcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37.Gośka się nie odezwie bo zrezygnowała z pisania z nami. dla mnie ta Twoja tempa wrózy coś dobrego.nie wiem jak inne kobitki uważają. chyba mam duchy w domu bo mi się szafka sama otwiera:D:D:D:D:D:DD: uhuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×