Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

jestem umowiona do gina na 3-go stycznia a 13-go juz musze wyjezdzac..nawet nie mam czasu na ewentualne leczenie...?? dlatego nakrecam sie, moze niepotrzebnie bo moze sie udalo, wczoraj powinnam miec owu a armia dostala sie we wtorek - to czekanie mnie meczy strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering:) wyluzuj:) idz do lekarza i powiedz mu o swoich watpiwosciach:) wiesz podobno jak jest wyrazny skok w drugiej fazie cyklu to znaczy ze ow była ! ale ja jestem laikiem:) hahahaha wiec radzic nie bede !! spokoj moze nas uratowac:) i plan A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
witaj koug i wszyscy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering zrób sobie wykres temperatur. Zazwyczaj na wykresie wszystko ślicznie widac. Tak z marszu i kilku temperatur nic nie potrafie powiedziec. Ale pamiętaj ze skok PTC nie oznacza owulacji gdyż ona występuje do 3 dni przed skokiem. Tez nie znam Twoich przedwzrostowych temp. napisz tutaj wszystkie temp i objawy. Przede wszystkim nie stresuj sie czy pęcherzyk pękł czy nie. Spokojnie. Validos oczywiście ze pomogę na tyle ile pozwala mi moje doświadczenie i wiedza. Zycze dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam. Staram sie was bliżej poznać. Naprawde wesoło tu macie. Fisia topikowa śmieszka, kobitka z dużym poczuciem humoru. Gosia widze ze zna sie na rzeczy. Duzo mądrych rad wam udziela o PTC. Mam nadzieje ze i ja poznam. Dziubassek nasza malarka upiększajaca tabelki. Jedno wiem na pewno wszystkie sa inne i to widac strasznie, ale maja jeden wspólny cel i to najważniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- dziekuje za chec pomocy:) jak cos to wysle Ci mój wykresik do analizy:) hahah ja od rana pomagałam jakiejs dziewczynie wyciagnac auto bo wpadła w poslizg:( masakra a juz osiedlowe drogi wogle nie sa odsniezone:( ale jeden plus tego:) beda narty w weekend:):):) ide na kawke miłego dzionka aha meza bede dzisiaj miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo ranne ptaszki:) Witam nowa koleżanke....;) i zapraszam koeżanki na kawusie...miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak dobrze,ze dzis piatek:) caly weekend bede sie lenila:P Validos ty to jestes ratownik pierwsza klasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.cześć i czołem ..... ale naskrobałyście tu ho ho Basiunia dla mnie w kubku proszę rozpustną +2 cukru+ milk monita32 Witaj na topiku🌼 czuj się jak u siebie w domu:D dziubassek Koug.Validos.i cała reszta😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny podajcie mi numer
gadu gadu do Goski. Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejny dzien w pracy nastal ;/ nawet sie nie cieze we juz piatek bo w weekend mam inne zajecia i i tak nie wypoczne!;( do tego wczoraj troszke plamilam i smiertelnie mnie to wstraszylo. na USG ide dopiero w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam troszkę napisać o sobie... Już pogodziłam sie z swoja sytuacją za tydzień mam wizyte i zaraz bede męczyc lekarza kiedy moge zacząć starańka, jedno co jest pozytywne to to ze wychodze z wielkiego doła i zaczynam sie cieszyc, smutek zostawiam gdzieś tam....Tak musiało być. Przyjdzie i czas na mnie kiedy to znów poczuje to przepiękne uczucie kiedy to mała fasolka rośnie w Tobie:):):):)Wybaczcie mi że tak z rana troszke smuto zaczęłam, ale chciałam wyrzucić to z Siebie, dziekuje że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Już wczoraj byłam na tym forum i prosiłam pare osób o głos w konkursie. Dziękuję wam. :) Aktualny etap trwa dziś do 9:00. Nie mam jeszcze wystarczającej ilości głosów, więc może ktoś ma jeszcze ochotę oddać swój głos? Tłumaczę, jak to zrobić: Wejdź na stronę http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=616&pg=0 Następnie przepisz kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknij „Głosuj”. I już! :) To naprawdę tylko 10 sekund, a możesz sprawić mi wielką radość. Dziękuję wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no marsz mi do lekarza.najlepiej jeszcze dzisiaj. Basiunia ja odpalam wrotki i jade Cię uściskać.wkoncu daleko nie mam nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podajcie mi nr gg do goski
Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no do lekarza koniecznie!!!! dzisiaj!! basiuniu:) ❤️ u mie cisza wreszcie wszyscy pojechali!!!!!! a ja spokojnie moge do Was zagladac:) fisiu -dziekuje wiesz za co!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia kochana my cie chetnei wysluchamy( a raczej przeczytamy:P) zal sie ile chcesz:* my dziewczyny z druzyny musimy sie trzymac razem:) Kurde no!!! wazniejsze dziecko niz jakas walnieta szefowa, id natychmiast do lekazra! albo umow si do prywatnego na wieczor!!! Validos Fisia kawusia?dzis mam lekkie cappuccino:Ppyszotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja juz nie plamie kochane. To tak troszke bylo tylko.Teraz jest czysto. ps. taaak, powiedzcie mojej szefce ze dziecko wazniejsze niz ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no kochen❤️ nie wazne,ze tylko troszke to chociaz zadzwon i skonsultuj si z ginem albo pielegniarka i zapytaj czy to cos powaznego! ja bym z checia powiedziala tej twojej okropnej szefowej no ale troche mam drogi:P jak dzis wyjde to moze kidys dotre:P co taka cisza? HALLO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA...
HELLO!!! Kurde no nawet najmniejsza kropla krwi w ciazy nie wskazana ;/ podziwaim Cie za spokoj ja bym juz na pogotowie leciala, ale zadzwon do gina i skonsultuj sie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny!u mnie dzis już 23 dc.Caly czas wypatruję objawów to na ciążę to na @.Nic się nie dzieje,w zeszłym mies kłuło mnie w dole brzucha,a teraz nic,czasem poczuję jajnik,ale słabiutko,cycuszki flaczki-chyba nic z tego...Shering,ja też niezbyt się znam na temp,wszystko dokładnie zapisuj i do gina,on to zinterpretuje odpowiednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przebieglam sie wczoraj po schodach w pracy i dlatego to sie pojawilo. Takie brązowe lekkie plamienie, ale juz jest czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×