Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

niekoniecznie lipa ;) u mnie byly testy negatywne!!!! a jednak bylam i jestem w ciazy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi od razu to znaczy mniej wiecej od czasu gdy miala pojawic sie @. Wczesniej mnie nie bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam,że od owulki.Ale i tak trzeba czekać-na test za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde prosze zadzwon chociaz nie chce sie ciagle martwic o ciebie pozniej:) dostaniesz od nas lanie za nieposłuszenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarby...juz mi lepiej. Ale obiecuje ze jak cos sie podzieje to natychmiast dzwonie do gina. a w weekend sie oszczedzam. Maz bedzie mnie wszedzie wozil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobiałki moje nie pisałam bo światła nie miałam w domeczku ani na całym osiedlu:P Agi Ty się nie doszukuj objawów ciążowych bo ja w ciązy nie miałam żadnych.nic poprostu !!! Kurde no lać Cię nie będziemy ale chociaż dryndnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiałki! latam co chwila do kibelka ale widze ze jest czysciutko i pachnąco ;) wiec chyba wszsystko ok. na kawe, moja ulubiona kawusie tchibo mnie odrzuca ;( od dwoch dni jej pic nie moge. ok, ide na obiadek mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fisiu!Kurde no musisz nas słuchać!Masz napiętą sytuację w pracy,jesteś trochę rozczarowana małżeństwem-to wszystko stresuje Twojego maluszka...Tylko Ty i On się teraz liczy,resztę olej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi ma racje ten silny stres w pracy i problemy malzenskie mogly to spowodowac pozniej moze byc gorzej jesli to zignorujesz! zadbaj o fasolke juz teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWA... czemu jestes pomaranczowa? Agi37 milej pracki:) Fisia kochen ja juz po kawusi ale jakos mnie zaczyna znowu music wczoraj mi tak dokopal jajnik ,ze myslalam,ze wyjde z siebie i stane obok:P co za wredota tak mnie ciagnelo jak by chcialo sie oderwac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie EWA... czemu pomarańczowa jesteś?? Dziubassek mnie to niekiedy jak janik zaboli to aż niemiło.Jak jechałam na tabsach to nic mnie nie bolało a teraz a to jajnik a to brzuch.jedynie z czego się ciesze to ,że @ u mnie dwa dni gości ale wolałabym ,żeby jej wogóle nie było na min9 miesięcy co Tu tak cichuśno się zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek ja jak na tabletach jechałam to nic mnie nie bolało. a @ miałam co do minuty.teraz jak nie biore to wiesz jakie mam cykle ale pomaluśku wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dziasiaj w 30dc temp. skoczyla znaczaco w gore wiec zrobilam test i wyszla blada ledwie widoczna druga -- nie nie nie ja w to jeszcze nie wierze moj cykl to zazwyczaj 29, 30, 31 a najdluzszy jaki mialam to 32 powtorze test za dwa dni to moze uzyskam bardziej czytelny wynik tak w ogle to mialam go nie robic tak wczesnie ale z ta temp to mnie zastanowilo i jak leza testy w szafce to i diabel kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria!! suuuppeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr plan A zaczyna działac:):):) gratuluje i skacze ze szczescia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze po raz trzeci bo mi się kasuje Wiktoria G 🌼R 🌼A 🌼T 🌼U 🌼L 🌼U 🌼J 🌼E Kochana Blada bo blada ale druga krecha JEST!!!!!!a to jedno oznacza dziubassek wklej Wikusi ciąze to tabeli jezusie ale się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dołączam się do gratulation ;) ja tez mialam blada kreche!a teraz co??? ta druga jest grubsza niz testowa ;P !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo moze z ta tabelka to lepiej poczekajmy -- jakos to do mnie nie dochodzi jeszcze ? jesli tak to to 2 tydzien ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria jak chcesz to moge sie wstrzymac z wpisem zeby nie zapeszac?\\to juz od ciebie zalezy daj znac jak cos ide do domku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mile moje kolezanki.... Ewa dziękuję za radę i wsparcie to co napisałaś bardzo mnie uspokoiło :\"ze skok PTC nie oznacza owulacji gdyż ona występuje do 3 dni przed skokiem\" dlatego że temperaturę zaczełam mierzyć od niedawna zawsze polegalam tylko na śluzie i wydawało mi sie ze jest ok a kiedy zaczelam wiecej czytac i poznawac siebie to okazalo sie ze wiem coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO EKSPERT EWY...:) w poniedzialek zaczełam mierzyc temp i miałam 36,8 ale śluz miałam piękny,ciągnacy sie na 10 cm jak kurze bialko wiec w nocy zrobiłam staranka na drugi dzien (wtorek) zauwazylam duż sliskość i sluz nitkowaty ale bardzo duzo jego i temp spadła 36,7 natomiast w srode (moim zdaniem dzien owulki) rano temp wzrosla do 36.9 wieczorem bylo jeszcze troche sluzu rozciagliwego jak kurze bialko ale juz nie byl klarowny tylko bialawy, nastepnego dnia w czwartek temp znowu mi spadła ale wieczorkiem sprawdzałam śluz byl metny, bialy i gesty kleisty dziś sluz juz jest taki sam i temp wzrosła 36.95 i jak TY to widzisz droga Ewo?? czy w srode byla owulacja?? dlaczego tak skacze mi tempka?? czy wyglada ten opis ze ja mam owulacje?? dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×