Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

sylwio:) ciesze sie ze wszytsko dobrze:) a malenstwo wielkie:) ja tez chce kawki!!!!! bo oszalej!! urzadzenia biurowe mi zwariowały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug dla mnie kawe proszę:D ja serwuje serniczek Sylwia no superrr.cieszę się ,ze dzidzia rośnie i jest wszystko Oki.Gratuluje zdrowego i duzego bobaska cos mi dziewczyny kafe nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, dziubasku czy moglabys mi objasnic jak sie wstawia suwaczki bo bym chcila sobie wstawic a nie wiem jak, wiem ze soe cos kopijuje ale gdzie to sie wkleja chyba za kazdym razem nie bede wklejac do tekstu z gory dziekuje buziole wszytkim kurde no olej sobie tych swpoich pracodawcow i na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee kochane co jest???? albo ja nie widze Waswzych postów albo poprostu Wy nie piszecie?niech no która cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajno,ze bobas duzy ale gorzej z porodem bo taki klops bedzie musial sie przeciskac:) Fisia niektore posty sa niewidoczne:O nie wiem czemu widocznie moderatorzy cos robia z kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek nie dosyćmże dzisiaj pustku u nas to jeszcze posty kasowane.ehhhh. gdzie te dziewczeta.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co to znaczy ze jajnik pracuje w ciazy?ma pracowac czy nie? wydawalo mi se ze juz wszystko wtedy jest wylaczone ;) a i ponoc mam cyste na jedym jajniku! a nie mowilam ze to cysta !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku, jak sie wstawia suwaczki prosze pomoz - wiem ze je sie kopiuje ale gdzie je pozniej wklejam na forum tak zeby pojawialy sie automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Sylwia super ze bobasek duży i że wszystko w porządku. melduję się i zaraz uciekam bo cała masa roboty w domu a ja nareszczie odzyskałam siły, więc trzeba to wykorzystać. Rano byłam na zakupach i kupiłam prezent dla taty(wkrętak elektryczny-sprawdzony o m dostał taki odemnie na mikołaja. Poszłam trochę na łatwiznę ale wiem że sie przyda). Pozdrawiam i uciekam gotować i sprzątać(dziaiaj na obiad kapuśniaczek) Fisiu podrzuć mi proszę serniczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakie ja czasem glupie pytania zadaje ;P ale jak sie nie wie to sie pyta prawda? a suwaczk sie wstawia przez zalogowanie sie na stronie glownej. I jak juz sie zalogujesz to w ostatnia kolumne wpisz kod suwaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria no wejdz w preferencje i tam masz na dole funkcje\"stopka\" wklej tam swoj suwaczek(tzn.adres do suwaczka) i zatwierdz i gotowe:) Avinion ale cysta napewno sie wchlonie zwlaszcza,ze jestes w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!Ale jesteście wszystkie kochane-dzięki za wsparcie!Ja już po dzisiejszych emocjach-poszło nieżle,lepiej niż myślałam.Jak nie będzie przekrętu to powinnam się dostać-wyniki 1 lutego.Najgorsze to czekanie-jak nie na dni płodne,to na ciążę,teraz znów na wyniki postępowania kwalifikacyjnego..Tempka dziś spadła,pewno jutro mnie zaleje...Ale za to będę mogła zaszaleć w sylwestra.A Nowy Rok musi być bardziej owocny!Ściskam Was mocno i czekam na 2 krechy wszystkich staraczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chirurga stomatologicznego.Ale niestety nie pracuję w klinice tylko w normalnej przychodni,a wiadomo,że ci na górze popierają swoich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołłł amigos :) Jak tam nocka przespana czy przehulana...? dziubassek🌼 ...moze mi ktoś dzisiaj kawe postawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzis jestem w biurze sama i mam wiecej czasu dla was ;) a i czekam do 16 00 jak na zbawienie bo mam juz od jutra wolne az do 02.01 ;) wypoczne przed styczniowymi wymowkami bo beda napewno ;/ ale nic to, narazie zaczynam zyc swiatmi, z przyjaciolka sie po pracy umowilam,idziemy obgadywac plany sylwestrowo-noworoczne. ech, zeby tylko ten dzien jakos zlecial bez wiekszych problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz czwartek!!! super:) i 11 latek jak jestem z moim A.....mezem;) teraz od rana mi sprzęt nawala:( a kiero twierdzi ze sie bedzie go reanimowało:( masakra!!!!!!! fisiu ja juz po kawie.................jednej dopiero i chyba MG+B6 sobie łykne bo zwariuje!!!!!!!!! miłego dzionka! aha mezus bedzie:):) co za rozpusta:) wtorek, czwarte....piątek w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki od jakietgos tygodnia oczuwam promieniowanie w okolicach nerek ale nie jest to ciagle, czasem pojawia sie przy schylaniu dzis kobieta z pracy mowila,ze to moze byc od jajnikow(co prawda promieniowanie przechodzi tez z nerek na jajniki) takze jestem juz zakrecona i zaczelam sie martwic bo mowila,ze jak jej tak promieniowalo to miala zapalenie jajnikow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka tyle się napisałam a tu:\"podane hasło jest błędne\" wrrrrrr dziubassek mnie też niekiedy dorwie taki dziwny ból.i nie wiem czy to nery czy jajniki.w każdym razie nie jest to przyjemne:( Validos-rozpusta na całego.tyle nocy przy mężu to nie ma bata-zaciązysz na bank:P:P Avinion-no to pełny luz.pobyczysz się trochę.pamiętaj ,że masz odpoczywać.odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać koug-niestety nic nie dotało na gg:( nic mi sie dziewczynki dzisiaj nie chce😭😭 gardziołko mnie boli.wczoraj mięśnie bolały.ehhh chyba mnie cos chyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek ale śliczniutko na Blogu.piękne życzonka ja też się dołaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×