Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzień dobry dziewczynki, podpisuję liste obecności. Fisiu wysłałam ci zdjęcia na maila tak jak obiecałam. Niestety dziewczyny ale nie mogę doszukać się tabelki z mailami, a na poczcie uchował mi sie tylko adres fisi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu nie umiem obsługiwac jeszcze tego bloga zbyt dobrze wiec wyszlo jak wyszlo:O mnie tez cos chwyta, walcze z chorobskiem, faszeruje sie aspirynkami, syropkami i tabsami na gardelko ale cholera nie chce sie odczepic😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nio blog mamy sliczny:) dzieki Dziubasku i duzo zdrówka:) fISIU TEM MóJ CYKL TAKI DURNY ZE NIE PYTAJ:( w styczniu ide na badania hormonów:( ......plan A lekko wydłuże co Ty na to:):):) fisiu - na gardełko najlepsze grzane piwko:) z sokiem malinowym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna 😘 wielkie dzięki za zdjęcia.Mała urocza naprawde a maleństwo jejku jakie już duże wyraźnie widać główke i cała reszte.naprawde słodziuśkie Validosku oczywiście plan A może być przedłużony.piwko mam i nawet przyprawe do grzańca to wieczorkiem walne gorące. dziubassek nasz blog jest suuuuper😘 Ci za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zobaczyc dzidzie demiluny! Fisiu kochen wyslij mi na maila:P Validos pewnie,ze lepiej sie przebadac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek podaj mi prosze maila to prześlę ci zdjęcie, bo nie mogę odszukac tabelki z mailami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZOLEM podpisuje liste i zmykam w pracy duzo roboty dzieki za objasnienie mnie z suwaczkiem dzisiaj wieczorkiem postaram w koncu zalaczyc chociaz jednego przytylam juz 3 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba troche duzo ale co tam fasolince wszystko - staram sie jezc zdrowo slodyczy w ogle nie jem oj cos czuje ze dlugo mi sie nie uda zachowac naszej slodkiej tajemnicy. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmieńcie w tabelce-3 cykl starań,@ 20.12,no to teraz czekam głównie na dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................3 cykl...05.12 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.2 cykl...17.11 🌻Agi37...........37.....Warszawa................3 cykl...20.12 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28........Warszawa..................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE....................ter.por. 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża......... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....30.06.08 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....20.07.08 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża.......20.07.08 🌻Madziulek81...26......Gdańsk.................ciąża.......22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków....................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27..................................ciąża......22.08.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co sie dzieje czemu juz w ogle do nas nie zgladacie??? Malwina29🌻 Dafodilek🌻 Millenia🌻 Małgosia B🌻 Basiunia🌻 Vichy🌻 Harbatka🌻 Mar--gerita🌻 Melusia80🌻 Agital🌻 ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? hallo wzywam was telepatycznie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dziś jestem już ostatni raz na topiku w tym roku wieć chciałam zlożyć wam wszystkim życzenia Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego Sylwestra!!! i pomyślcie czasem o mnie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczki pospane juz chyba.... gaszę światło! -do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37 - a dla Ciebie specjalne życzenia ( z racji wieku nam sie przywilej należą) więc życzę Tobie samych dni płodnych... trzymaj się cieplutko... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano wyjeżdżam do Polski gdybym miała super informacje to przekaże je za pośrednictwem Kough (jeśli będzie taka uprzejma) jeszcze raz papatki - i do STYCZNIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ja rano do pracy autobuse:( hahah człowiek nieprzyzwyczajony i zimno mi! autko w serwisie-i bedzie dopiero jutro! wiec pewnie dopiero wtedy pojedzieny do tesciów. Wczorajszy wieczorek super;) naprawde................poswietowalismy sobie nasze wspólne 11 latek ide na kawe ! która ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podpisuje liste obecności:) Wczoraj byłam u lekarza na kontroli i dostałam recepe na Luteine i niestety tabl antykoncepcyjne:( musze przyjmować przynajmniej trzy miesiące, po tych listopadowych przykrościach jestem kompletnie \"rozregulowana\":( ). wiec jak widzicie z moich staranek narazie nici, moge Was tylko dopingowac....mam nadzieje ze Wasze ciaze będa cude, zdrowe a Wy przyszłe Mamusie bedziecie sie świetnie czuły. Buziaczki na nowy dzień i kto chce kawusie juz postawiłam wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera! przez to moje tyranie od rana do wieczora nawet nie wiem co sie dzieje w normalnym zyciu o tej porze! chcialam dzis ogladnac swoj ukochany serial,wczoraj go nie ogladalam, chcilam powtorzyc, bylam pewna ze powtarzaja o 12 tej a tu kur....o 8 00! ;( przegapilam ;( coz, zostala mi sobotoa-dzien ostatniej bezplatnej szansy ;) ide dzis wyrabiac nowy dowod. mdlosci mecza mnie ostatnio codziennie. Non stop mi skacze zoladek. Wymiotow nie ma, ale to niedobre uczucie w zoladku..znacie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki🌼 ja tak na chwile bo jade z małą do kontroli.wpiszcie mnie na liste obecności:) Kurde no i dopadłu mdłości i Ciebie.proszę mi się tu nie denerwowac tylko odpoczywać i olewać wszystko i wszytkich Validos ja proszę kawke.Kochana Ty to nam tu najprędzej wyskoczysz z dwoma krechami zobaczysz.przeciez efekty Waszych codziennych igraszek muszą byc Basiunia.trzy miechy zlecą raz dwa więc nic się nie martw.🌼 Schering trzymam kciuki i czekam na dobre wieści.wracaj nam tu szybciutko 😘😘😘 dla Waszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kurde no nic w przyrodzie nie ginie-kogoś muszą zacząć męczyć mdłości , aby kogoś innego mogły przestać męczyć. Już niedługo oddasz to kolejnej zaciążonej :-) Ja wiem z doświadczenia że takie mulenie w żołądku jest najgorsze, lepiej jednak przywitać się z miską, no ale co zrobić. My wybieramy się na swiąteczne zakupy i muszę w końcu kupić prezenty. Fisiu co twoja mała znajdzie pod choinką? może ukradnę ci pomysł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie strasznie niewyspana,mały sie budził co chwile,a o 5 postanowił już nie spać :-/ Dziś 35dc,wczorajszy test wykazał jedną kreche,więc czekam na tą niechcianą @ Mam problem,bo moja ginekolog już nie orzyjmuje tam gdzie wcześniej i nie wiem czy przyjmuje gdzieś wogóle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×