Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gooosha- mam nadzieje ze owulacja bedzie a za 2 tyg dwie kreseczki:) Yennyfer!! oj u mnie tez czaem wszyscy maja wypłaty a ja nie!! nie wiem od czego to zalezy! współczujaę @ tej wrednej!! ja umierałam 14 od 4 rano:( Fisiu cóz nie wiem czy bedzie Ci ta nieobecność wybaczona:):) hmmmm ale my Cie kochamy wiec wiesz:) juz nie pamietamy tego oncydentu:) miłej jazdy:) dziubasku słonko lecz sie:) i nie daj sie chorobie:) tule Cie mocno:) Aniu K współczuja tej wrednej 8 mi moje 2 dały tez w kosc:( moje te nie miałuy prawa sie zmiescic ale jakos im sie udało wiec wierze ze i Twoje sie wbija gdzie z bpczku:) haha a ja nie na stoku:) dzis trole z mezem:) stoki jutro a dzis byłam na cwiczonkach na 10 :) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wiecie co ale mam głupie skojarzenia ale zamiast dziubassek powinnam byc rzygassek:D jak tak dalej pujdzie :P Validosku to ja tez potrole dzis w domu ale przynajmniej troche sniegu do nas zawitalo pierwszy raz w tym roku mamy prawdziwa zime:O trzeba sie cieszyc kazda chwila co prawda zza okna dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chciala bym nawizac do ostaniej rozmowy o wyniku TSH i mam takie wyniki TSH 1.43 dorośli: 0.27-4.2 niby s dobre le w razie nieoczekiwanego przyjscia dzidzi czy bede miala problemy??? martwie sie tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak masz problem z otwarciem ust to powinnaś wziąć antybiotyk i po ustąpieniu stanu zapalnego pójść do chirurga na usunięcie,jak nie ma miejsca to się nie wyrznie,nie ma szans,prędzej zniszczy Ci 7.A szczękościsk jest bardzo niebezpieczny,płukanki ziołowe nic nie pomogą.Trzeba delikatnie ćwiczyć rozwieranie buzi,żeby nie doszło do przykurczu w stawie skroniowo-żuchwowym.Jest taki lek,który ułatwia rozwieranie-Mydocalm,może u Was można kupić bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anius rob co ci polecila Agi madra to kobietka i ma swieta racje, ja z 8kami osobiscie nie mialam problemu moze delikatnie z jedna, bylam na etapie stanu zapalnego ale poszlam do dentysty wstrzyknal antybiotyk i dal plukanke z wody utlenionej do domu,u mnie 8 wyrznely sie jak mialam 18latek, czyli 10latek temu, do tej pory cale i zdrowe ale miejsca nie zawiele maja... lec do dentysty, kurcze nie mam zadnego polskiego, jak i rowniez nie moge ci polecic zadnego, bo zabiegi robie w kraju, a w dublinie tez nie bardzo wiem, ale ustale z kolezanka moze ona mi cos znajdzie dla ciebie, trzymaj sie zabalko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku a to grypsko czy jakies zatrucie, jadlas cos nie teges? masz goraczke czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa nie wiem co mi sie zrobilo:( q piatek zjadam wafeka orzechowego i od tego czasu jakos nie dobrze mi sie robilo w drodze do cioteczki na imieniny w ogole mnie mdlilo u ciotki siedzialam jak padnieta na odlodze wrocilam do domu i plozylam sie bo zaczely mnie lamac stawy:O normalnie jak jakies chorubsko maz dal mi coca cole na mdlosci to wypilam ledwo pol szklanki i krzycze\"daj mi siatke szybko!!!\" hahahah i lecial az w koncu poszlo wszystko co zjadlam :O:O:O:O sorka,ze opowiadam takie niesmaczne rzeczy ale pozniej na noc 2 aspirynki rano juz lepiej(bez mdlosci) ale stawy mnie nadal lamaly i glowa bolala wzielam gripex od tamtej pory czuje sie dobrze nic mnie nie boli a i brzuszek spokojny byc moze to zatrucie :O:O:O cholera wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzibasku oj nie dobrze tak chorowac w weekend:( my nadal trolimy:) pojadam i jutro na narty! Fisiu jak jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku przy zatruciu nie powinnas miec goraczki, wiec jak jej nie mialas to widocznie lekkie zawirowanie zoladeczka...po wafelku nie powinno nic Ci byc, jakby byl z kremem to co innego... A jesli chodzi o surrealizm i opis choroby, to ja silna babka jestem, wal smialo, sraczki, kupki, zwroty, baczki, gile, nie ruszaja mnie, no chyba ze przy jedzeniu, ale w tym momencie nic je szalamie to spoko ! :-) dobrze ze objawy juz minely, mnie to wyglada na grype jelitowo-zoladkowa trzyma 2-4dni, zlapalas wiruska i tyle. A jak pazurki, masz juz nowe? Validosku nie polam kosci, i nie przysparzaj sobie wiecej siniakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek pazurki ide jutro dorobic bo dzis nie jestem w stanie moze i masz racje ,ze to grypa jelitowo-zoladkowa czy cos tajm ale wykryto u mnie bakterie e.coli i zastanawiam sie czy to moze ten bakcyl nie namacil w mim brzuszku:O puki co dobrze sie czyje:) no cos ty nie bede ci tu opisywala moich rzygowin haha maz to wyniusl na ogrodek hahaha a ja dzis wywalilam bo jak to tak mozna sesese;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja tylko na chwilkę, bo chłop pojechał do byłej pracy robić awanturę:D Dziubassku, ale narozrabiałaś mam nadzieję,że do jutra nie będzie śladu po dolegliwoścachi. Tituś i jak?:> oblookałaś maile?:D Byłam dzisiaj u dentysty i dowiedziałam się,że ta babka co wykryła ,że mam dwurożność jest podobno strasznie słabym lekarzem i ,że inni lekarze mają złe zdanie na jej temat. A ja słyszałam tylko superlatywy i sama też mogłam sie pod tym podpisać:| Dentystka powiedziała,że już lepszy jest ten do którego chodziłam wcześniej:| Polazłam później na zakupy i kupiłam sobie nowe gatki:D i 2 pary spodni do fitnessu:D do łażenia w domu:D i krwistoczerwony lakier...no właśnie krwisty to on był w sklepie a jak zobaczyłam w domu to wpada w róż:/ grrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek musisz pomalowac pazurki ze dwa rzy najmniej to bedziesz miala krwista czerwien;) tez kupilam taki lakier i na raz to wpadal w roz a 2 razy to juz wscieklizna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek oooo to pewno to bacyle coli! pomocnego masz tego meza, nie to co moj! ucieklby gdzie pieprz rosnie, a jakby nawet sie juz zmusil wypominalby przez kolejne 5lat! Majus probuje teraz odtworzyc ponownie, daj kochana troszku czasu moim niezrecznosciom komputerowym Cebulcia a ty gdzie? Fisia to samo? Koug rozumiem ciezarna, odpoczywac musi, ale wy lobuzice?! Andzia chora zac ja boli, mowic i pisac nie moze... Validosek nadal sie troli... A kto z nami popisze? Yenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubus no wiesz ja znawca nie jestem, zapytaj lekarza...a kiedy wykryto u ciebie te bakterie? Majus nie odbieram twej poczty....uuuuuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki widze, że nie tylko mnie coś dolega:-( jedna rzyga, drugej zęby idą a mnie poprostu dusi...dziewczyny nie wiem od czego to mam ale coś ze mną nie tak. Czuje się tak jakby mnie ktos dusił, nie moge normalnie oddychać!!! skupiam się na każdym wdechu i oddechu. Mam wrażenie jakbym ciągle szła pod wiatr. Aż mnie cała klatka piersiowa boli. Cholera jak tak dalej będzie to jutro na pogotowie jade... Titka otwieraj tą klinikę i wylecz nas!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko tez to przechodzilam skupianie sie na oddechu nie prowadzi do niczego dobrego dostalam bolu w klatce,dusilam sie i lekarka kazala natychmiast jechac do szpitala! zrobili Usg i klatka czysciutka powiedzial mi facet,ze zostaia mnie w szpitalu jesli dalej tak bedzie pojechalam do domu i za jakis czas zno do szpitala tym razem inny facet spojzal na mnie i powiedzial,ze to nerwy!!! mial racje, duzo czasu minelo az rzestalam skupiac sie na oodychaniu i uolnilam oddech! dostalam hydroxyzyne na uspokojenie i jakos bylo ale okazalo se [ozniej,ze to tarczyca mnie uwiera i jaki pływak tam jest wiec moze masz owiekszona taczyce! koniecznie idz na usg tarczycy jakie mialas wyniki TSH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus uwielbiam paranienormalnych...mucha i pajak zaj...biste, nie widzialam wczesniej! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku ja generalnie jestem nerwusek, i nigdy tego nie miałam. Ale od kilku dnni to się nasiliło. Godzine temu zaczeła mnie klatka piersiowa boleć. a wyniki Tsh to 4,01. Boje się że w końcu mnie to udusi. Każdy wdech i wydech sprawia mi trudność. Myślisz, że to tarczyca tak szybko postępuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsh masz przy gornej granicy lepiej idz do endokrynologa i to jak najszybciej powiedz o swoich objaach ale moje oddechy i wydechy byly na tle nerwowym skutkiem byl bol klatki to moga byc dwie rozne sprawy ucisk na szyji tez mam od czasu do czasu i to po lewej stronie gdzie mam jakiegos guzka"plywalak" niby nic niepokojacego z ta szyja to napewno tarczyca ale teraz kwestia ucisku na klatke, mysle,ze to dlatego,ze sie denerwujesz!!! znam to wszystko o czym piszesz i nikt ci nie pomoze jak ty sama..musisz sie wyciszyc i "starac" nie myslec o tym ddechu, mnie bylo bardzo ciezko ale dalam rade. idz w poniedzialek do lekarza niech da skierowanie na usg tarczycy koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku masz racje musze iść prędziutko do endo. Jakby tego było mało palucha sobie jeszcze przeciełam nożem:-( oferma ze mnie... Najbardziej obawiam się że skończy się to na jakiejś operacji znająć moje szczęście do guzków:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcio ooooj jak ja zaczne was leczyc to juz nigdy nawet kataru nie dostaniecie, apteki splajtuja, lakarze sie przebranzowia na gornikow ;-) hehe a ja sie popstykalam z moim... i przed chwilka zjadlam kawal ciasta, spilam goraca czekoladke i przynioslam sobie lampke bialego winka do lozeczki i leze, czyli tradycyjnie kalorie spalam, i ogladam na necie skecze paranienormalnych, a co! humorek trzeba porawic i umilic sobie wieczor, a ze sama to co! a co! a co! niech mu gwiazdka w dupce zgasnie! ;-) ktora winka chce skosztowac ? Dziubus uciekaj pac, lulu...aaa aaaa aaaa kotki dwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko pochuchaj na paluszka:) nic sie nie martw rozumiem toje obawy jak wyszlam odprywatnego engo. z wynikami usg jakiegos guzka to sie rozryczalam na ulicy ale jak narazie lecze tarczyce 2 lata a hormony wrocily do normy jeszcze do szczescia brak mi usg bo juz dawno nie robilam:O wizyte mam dopiero na 10 marca:O ale nie martw sie wszystko bedzie dobrze!!! przytul chlopa i poloz sie wczesniej:) ja sie tylko boje tego,ze bede miala problemy z zajsciem w ciaze a co potem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia oj ja Ci te popaprane mysli warstwami jak z cebulki obierac bede! co ty za glupstwa pleciesz? ja ci dam operacyje i guzki! od zarzniecia palca? ty lepiej idz do sklepu i sprawsz dzieciece wozki! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek co Ty się kochana jakimis kaloriami przejmujesz:-) wcinaj i pij tą czekoladke a i winka nie oszczedzaj. Ja też chetnie bym się napiła ale jak mi jeszcze zaszumi w głowce to nie wiem na czym będę musiała się skupiać.. na oddechu czy wydechu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×