Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Yennus czekam na emaila! tylko moze nie pisz dzisiaj bo sie nie odczytam! hiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennus oj bedziesz sie wstydac bedziesz...hehe dzis mamy nowe haslo WSTYDANIE! hehe chcialabym Cie zobaczyc jak wciskasz te wszystkie guziczki na klawiaturze, ja jeszcze spoko! dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titek cmok fajnie to zabrzmiało że tak za cebulcie i za mnie jednoczesnie. Ja wiesz,jestem w dwóch osobach ale nie wiedziałam ze to drugie to Kasiula :D a tak nota bene to czym bys się zaksztusiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek musimy koniecznie wypić w realu to winko z dziewczynami:-) że też Cie wywiało na obczyzne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo haaalo? jest tam kto? jutro jest przecie niedziela, dzien dla rodziny, a dzis dla AA'wcow... predko mi tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer:) niezła z ciebie ciocia:) cebulko jedz do szpitala lepiej nie lekcjowazyc takich objawów:( i endo musisz zaliczyc:) cebulko:) kawał cista i czekolada:) hmmm to samo zjadłam:) mdli mnie wiec winko prosze:) jak zabraknie to mam monopolowy pod nosem:) ja cały dzien jdałam i spałam! mam na + jakies 5kg wiec jade jutro do Szczawni na narty:) dziubasku kuruj się:) cebulko uważaj na paluszki:) a gdzie reszta dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - ciocia Yenny pić zaczęła jak mały poszedł spac. a mama odpoczęła i mogła spokojnie zająć się maluchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug spijam biale winko! i nim bym sie zakrztusila...a pomyslalam i tes o Tobie bo z Twoje zdrowie zawsze wypije, nie bede mogla ale dam rade, najwyzej ktos z reklamowka bedzie biegal :-) :-), Dziubbaskowa cos ostanio pisala ze jej maz taki uczynny... moze go wciagniemy w ucztowanie Dziubus a co Ty nam proponowalas do spijania? musialabym wrocic do poprzedniej strony by sobie przypomniec, Boze czy juz to sie zaczyna, lekkie zapomnienie? heheh Cebulcia nio tez tak sadze...wiesz myslami juz jestem w kraju, chce wrocic ale potrwa to jeszcze troszke... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze sie powtarzam ale moj to takie nie dobre stworzenie... stawia sie lobuz, cisza a pozniej i tak potulnieje i kwili, oj ci odmiennej plci, dlaczego my kobietki tak sie dobrze rozumiemy? he? a oni zawsze odwrotnosc odwrotnosci... ok tak na serio chyba na mnie tez pora, bo jutro bede sie wstydzac jak cholerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheridana powiadasz Cebulko? to to takie kawowo-mleczne? z podzielna butelka? wiesz ja co do nazw to ciemnota ale obrazowo to tak! a to pycha tez lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zajrze pozniej przypomniec Koug o zgaszeniu swiatla, bo u mnie pstryczek napewno nawali, a wiec niebawem, cmok. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek taka juz ich natura, że oni nigdy nas nie zrozumieją. bo kto tak nas zrozumie jak nie my same:-) idziemy lulu dobranoc lasencje mam nadzieje, że jutro będzie lepiej:-) papppappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk heloł kochane moje.no pięknie-sobota to drinkujecie i nikt mnie na drina nie zawołał.nie ładnie nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj współczuje tym co zęby bolą.mnie stomatolog też czeka ale się bronie rękami i nogami .czekam aż zacznie boleć to wtedy pójde.ja mam swojego dentyste bardzo młodego i przystojnego i powiem Wam ,że jak mam tam iśc to się wstydze jak nigdy w życiu. co do jazd to instruktor powiedział ,że mam duże szanse zdać za 1 razem.hehe BAjerant jeden.dzisiaj na trasie dowaliłam 100.wciskanie gazu mi idzie najlepiej.pewnie na egzaminie spanikuje i już zanim wsiąde do auta to obleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Ale się uśmiałam z waszych postów :D \"klawiatura ze mną nie współpracuje\" haha Yenny rewelacyjna jesteś :D U mnie troszeczkę lepiej za radą Agi ćwiczę otwieranie buźki i idzie mi to całkiem dobrze ;) mama stwierdziła że juz nie jestem taka spuchnięta mam nadzieję, ze wkrótce mi całkiem przejdzie i obejdzie się bez tutejszego chirurga... Dziękuję za Wasze dobre słowa i rady. dobrze Was mieć :) Fisia zdasz za pierwszym razem śpiewająco, zwłaszcza jak przewieziesz egzaminatora 100 :D będzie w takim szoku że od razu powie że zdałaś :D Cebulko mam nadzieję, że czujesz się już lepiej a jeśli jednak nie to chyba lepiej jeśli jak najszybciej odwiedzisz lekarza. Jeśli to tylko psychika to lekarz Cię na pewno uspokoi. Jestem z Tobą ❤️ 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba na mnie pora do łóżeczka... Czy jest z nami Koug żeby zgasić światełko?? Dobranoc kobitki ;) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja już zgaszę swiatełko, nię będę budziła naszej ciężarnej Koug ;) Pstryyyyk. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nam sie dziewczeta spiace zrobily, mnie tez powolutku loczeta siadaja stajac sie takie ciezkie, zmeczenie daje gore... dzis mam tez gasic siatelko? a gdzie Koug? pewnie wpadnie tu na chwilke jak filmik do konca obejrzy... Fisiu patrz a tak sie balas...tyle stresu i po co? prawko przeciez masz juz w kieszeni! Sluchajcie, to moze jak my wszystkie swa czujnosc uspimy,te cale toxo, megalie konwalie, tsh cialka bialka koriolipinowe i cala ta reszte spakujemy do jednego wora, to moze Nam tez sie uda jak Fisi z tym prawkiem? i zafaaaasolkujemy! i przedszkole po klinice otworzymy co?! Zycze Dobrej Nocki i te tam chocki klocki pod kolderka :-) Andzia piszesz ze sie usmialas? widzis chirurga Ci nie trzeba-my jestesmy Twoim lekarstwem, i jakim bio-organiczno-naturalnym! Zero chemii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzien dobry wszystkim! Validosku gdzie twe jupitery! Milej niedzielki motylusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Girls właśnie spijam poranną kawkę i zaraz uciekam z Małą na spacerek bo słoneczko cudnie świeci:-) Może się dotlenie;-) Życzę Wam miłej niedzieli w gronie najbliższych, żadnych stresów, nerwów tylko same przyjemności i dobre wiadomości:-) Mam nadzieję, że wszystkie bóle i rzyganka nie wróciły a te co piły kaca dziś nie mają;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kaca. Wstałam bardzo wczesnie i snuję się po mieszkaniu bez sensu. Jestem sama - nienawidzę być sama. Chciałam odpisać Titowej, net mi nawala. Znów jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane w niedzielne przedpołudnie u mnie rosołek już na gazie się pyrka.mam lenia i nic mi sie nie chcepopołudniu wizytacja rodzinki.muszę ogarnąć mieszkanko bo moje dziecko od rana rozwala zabawki. ehhhh w kółko to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia to poprosze rosolek na moj biedny żołądasek;) Majek dorobilam dwa pazurki wrocilam do domu i przywalilam innym hahahahaha i troche pekl ale jakos sobie sama z tym poradze;) Titeksheridan to ten z przegrodka na mleczko;) chcetnie sie podziele:) Cebulko jak samopoczucie??? Yenny boli głowa:P hihihi Ania K ominelo cie co niecos, niestety ja nie mialam najlepszego nastroju ale sie staram poprawic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja... kacyka nie mam bo mi do szczescia niewiele potrzeba, ogolnie to ja z tych nie pijacych i dwe syte lampki sprawiaja ze szumi mi w glowie! hehe dzieki Dziubassku za poczestunek ;-) Yenny nie denerwuj sie malenka,mam to samo z netem, musze trzymac za kablki jak pisze z mojego. Fisia daj no mi tego rosolku, boze u mnie nikt nie lubi rosolu a ja wsprost przepadam, jeszcze z Twojej reki to normalnie deliszys w ustach... Chcialaby miec kogos kto mi ugotuje cosik czasem na zabek, bo ciagle ja to robie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×