Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość Magda84
Cześc dziewczyny ! Już od jakiegoś (niestety dłuższego ) czasu staramy się z mężem o dzidziusia. Nic z tych naszych starań do tej pory nie wyszło lekarz nie chce pomóc bo nie widzi problemu. Dla lekarza problem pojawia się dopiero po roku. Może rok starań to dla lekarza nie długo ale dla osoby która marzy o dziecku to chyba cała wieczność , przygnębienie że na teściku nie było tych upragnionych 2 kreseczek i zastanawianie się czy ze mną jest wszystko ok. Może wiecie czy są jakieś srodki, pozycje sprzyjające zajściu w ciążę. Proszę Was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jeśli chcesz do nas dołączyć-zaczernij nick-tu malo kto rozmawia z pomarańczami-to po pierwsze... Po drugie zrób małą prezentację siebie tj.skąd jesteś,czym się zajmujesz.Możesz wysłać linka z N-K.Tu dziewczyny lubią wiedzieć z kim rozmawiają :) Wszystkiego się od nas dowiesz i kto wie może wkrótce będziesz się cieszyła swoim brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda84
KOUG - bardzo dziękuję za informację wiesz jestem początkująca więc nie wiem jak się poruszać na takim forum. Wiesz nie wiem jak zaczernić nick Więc tak :) Mam na imię Magda i mam 24 lata. Mieszkam we Wrocławiu, pracuję w dosyć dużej firmie w dziale księgowości dodatkowo studjuję zaocznie. Od dłuższego czasu staramy się z mężem o dzidziusia i chyba mamy z tym problem. Dlatego też weszłam na forum bo pomyślałam że w grupie rażniej i po Waszych wypowiedziach widzę że mogę się czegoś nowego dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu 84 witam:) ja strałam sie o malenstwo 10 miesiecy:( ale udało sie z pomoca lekarza ! i mam pod serduszkiem 9 tygodniowe malenstwo:) z wielkim bijacym serduszkiem czego i Tobie zycze:) aa dziewczynki w sobote sie spotkałam a Agitalkiem:):) co za wspaniała kobietka:):):):) z pieknym brzusiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozo Ty i nic nie mówiłaś????? a ja Ci smska wysłałam w sobotę od cebulki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje:-) i po weekendzie:-( poleżałysmy z Koug na kocyku, nasze Królewny budowały babki przy brzegu a nasi mężczyźni raczyli się smakiem piwka.Było bardzo przyjemnie:-) Traf chciał,że ciągle spotykałyśmy Małe dzieciaczki na swojej drodze i obydwie wpatrywałyśmy się zauroczone:-) Zdjątka prześlę w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 witam :) Ja staram się od dokładnie 7 miesięcy i mój lekarz nie widzi w tym problemu i nie chce teraz ingerować mówi że musimy się wyluzować i mocno starać. JAK TU SIĘ WYLUZOWAĆ GDY GŁOWA PĘKA OD MYŚLENIA O DZIDZIUSIU !!! To jest silniejsze Może polecicie mi jakiegoś lekarza we Wrocławiu który mi pomorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola dzis mam tez brzudka pogode! ale nie bede marudzila(chyba) :P z Fisia robimy bloga takze mozecie sobie poogladac narazie to co jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda musiałabyś pytać Dafi.Ja znam póki co tylko świetnego pediatrę z Wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałabym.. Dziubasku spodziewaj się przesyłki:-) raczej jutro bo wysłałysmy z Koug w sobotę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a może są jakieś środki sprzyjające zajściu ? Pomóżcie mi bo ja jestem zielona jeśli chodzi o ten temat :( A najlepsze jest to że moja siostra wczoraj oznajmiła że jest w ciąży . Bardzo się z tego cieszę ale z drugiej strony to jest taka zazdrość że my już tyle się staramy i nic a ona za pierwszym razem. Tak to w życiu jest jeden ma zawsze z górki a jeden zawsze pod górkę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda: 1) Nie myśl że od tego się zachodzi.Rób to z przyjemności 2) Bzykaj się tak jakbyście sie mieli rozstać na pół roku 3) Po ....wystaw męża pod prysznic a ty w tym czasie ładnie zrób świecę żeby armia dostała się tam gdzie powinna.Wytrzymaj w takiej pozycji dopóki nie wróci !!! 4) Kup sobie kwas foliowy i zacznij łykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOUG a słyszałaś o takich tabletkach jak wiesiołek, salfazin, castagnus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Salfazin mój mezulek dostał od lekarza:) i powiem ze działa patrzec na wyniki:) a wiesiołek ja brałam:) niby miał polepszac sluz ale ja tego nie widziałam chodz zaszłam:) własnie jak brałam:) mhmmm czy zbieg okolicznosci czy działa nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOUG tylko ja mam troszkę problem z określeniem dni płodnych. Przed próbami miałam przeważnie 27 dniowe cykle a od czasu kiedy zaczeliśmy się starać zdarzył się 24 i 28 cykl. Do tego 2 razy miałam problem bo nie pękł mi pęcherzyk. W odstępie czasowym około 3 miesięcy ale wiązało się to z tabletkami. Ten drugi raz to był teraz i właśnie dostałam od mojego lekarza tabletki o nazwie Duphaston. Ostatnio bardzo bolały mnie jajniki na zasadzioe jak miałabym tak sznuraczki a ktoś by za nie ciągnął (nie był to ból stały ) Już myślałam TAK JEST UDAŁO SIĘ !!! ale jak poszłam do lekarza to powiedziała mi że nie pękł pęcherzyk ale jakby jakimś cudem okazało się że jest to ciąża to te Duphaston nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magda!Ja mam 37 lat i 8-tygodniową dzidziunię w brzuchu,która daje mi nieżle popalić!A zaszłam w ciążę wtedy,kiedy w ogóle się tego nie spodziewałam-mało staranek,mało śluzu-jednym słowem cykl do bani,nawet mi się świecy nie chciało robić po starankach.Piłam Guajazyl-to jest podobno stara metoda na poprawę jakości śluzu.Czy pomógł-nie wiem?Tak czy siak wtedy gdy najmniej się tego spodziewałam zobaczyłam 2 krechy!Przede wszystkim wrzuć na luz-masz jeszcze bardzo dużo czasu-w Twoim wieku lekarze zalecają czekać rok a nawet dwa bez żadnej interwencji i paniki!Validosku mogę się zamienić-wezmę chętnie humorki a oddam mdłości-co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi:) hmmm mdłosci mi sie skonczyły:)myśle ze znajda sie bardziej chetne na mdłosci:) aa zadzwonił maz ze nie gniewa sie i jakos postara sie wytrzymac:) z nami:) smieje sie ze jak mam takie humory bedzie baba:) hahahhaa na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda witam Cię serdecznie .... i nie załamuj się tym że pare razy nie wyszło daj sobie czas a sex traktuj jak przyjemność a nie zło konieczne pozatym z nami szybko zaciążysz zobaczysz koug kawał super hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Widzę że humorki dopisują po weekendzie :D Chyba domyślam się co to za przesyłka do Dziubasska lezie ;) Witaj Magda :) Dołącz do nas, często zaglądaj a szybciutko zajdziesz. Ja jestem w 7 tc i też zaszłam wtedy kiedy najmniej się tego spodziewałam, mało staranek bo zaprzątnięci byliśmy przeprowadzką ale przede wszystkim wrzuciłam na luz - co ma być to będzie - powiedziałam sobie, bo takie nakręcanie się to sprawiło tylko tyle, że w grudniu miałam 66 dniowy cykl :( Dziewczyny ja już się nie mogę doczekać przyszłego poniedziałku - mam nadzieję, że usłyszę serduszko mojej małej dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja humorków nie mam,jestem spokojniejsza niż przed ciążą.A mdłosci dziś jak na razie bardzo nie dokuczają,może już będzie lepiej.Już nie mogę sie doczekać przyszłego tygodnia i wizyty u ginki,jestem dobrej myśli ale znów chciałabym usłyszeć serducho i zobaczyć jaka już jest duża moja dzidziunia.Widać Ci już troszkę brzuszek Validosku?Ja przed ciążą to w okolicy brzuszka byłam wklęsła a teraz jestem płaska.Wszyscy się śmieją ze mnie jak pokazuję,że już widać.A na wadze plus 1,5,ale wszystko poszło w udka i pupcię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no Madzia ostatnio zażyczyła sobie masażystę z parkinsonem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie...............................2 cykl....16.05 🌻Magda84........24....Wrocław.................................................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......19.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów...........................ciąża.....13.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Validos27...............Blanka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi znając Ciebie i Cebulkę to wierzę że byłybyście zdolne takiego znaleźć, obezwładnić i wysłać do Dziubasska żeby poprawić jej humorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten masazysta zaraz mi sie przyda:) krzyze mnie cos bolą:( wiec moze byc z perkinsonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie piersi...no nic dziwnego @ już się zbliża małymi kroczkami:-( Ania u nas wszystko jest możliwe :-) witaj Madziu🌼 będzie dobrze tu dziewczyny zachodzą seriami:-) grudzień zapełniony, styczeń też juz kilka no i luty czeka, ciekawe kto na luty wypadnie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj dziołchy dziołchy !!!mam dziś na objadek ogórkową taka kwaśniutka mniaaaam mniaaam !!! Aniu super zobaczyć takie serduszko i raczej napewno już je zobaczysz i wcale sie nie dziwie że nie możesz sie doczekac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja mam 0,5 kg na + ale w brzuszek mi ewidentnie posżło i piersi!!!!! mam lekko zaokraglony ! moze dlatego widze ze ja nigdy brzucha nie miałam:) tyłek a i owszem:) cebulko:) luty proponuje dla Ciebie:) najlepiej na 14 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×