Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 Gooosha.......24.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 Majek123......23 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 Titowa1........28.....Irlandia.............................. .5 cykl....22.06 Anucha26......27.....Śląsk.................................. 2 cykl....20.07 Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 Iwona+..........25....Inowrocław............................ 1 cykl....17.05 Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 Azifik............27....Police/Szczecin..................... .1 cykl....06.06 Gonia_fr...............Paryż................................ ..15 cykl....21.05 Karla31..........31....Warszawa............................. 9 cykl....17.06 ...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu Avinion..........30.....Kraków...........................cią ża.....02.08.08 Wiktoria80......27........................................ci ąża......22.08.08 Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12. 09.08 Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 Zuzita............25....Pomorskie........................cią ża......07.11.08 B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża. .....21.11.08 Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 Mania23..........23....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 Validos27........28....Kraków............................cią ża......25.12.08 Agi37.............37....Warszawa........................ciąż a......26.12.08 Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża ......09.01.09 Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 Kołderka*........24....Żyrardów..........................cią ża......13.01.09 Banitka27........26....Koszalin...........................ci ąża......19.01.09 Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 Lorunieczka......24....UK.................................ci ąża.....22.01.09 Nuczka............27....podlaskie.........................ci ąża.............. Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....27.02.09 Dziubassek.......22....Trójmiasto........................cią ża.....20.03.09 Kaśka_n..................................................... .ciąża.............. .................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... Avinion.................Lenka Dafodilek...............Karolek Koug....................Agata/Asia, Bartek/Maurycy Kasika1.................Karolinka Validos27...............Maksymilian Agi37....................Lenka Mania23................Patrycja/Pawełek Ania.K_81..............Adrian/Robert, Wiktoria/Agatka .........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 Demiluna......26....Anglia........Wiki 3 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 Harbatka......29....Warszawa.....................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 Agital..........26....Żywiec........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie trzymam dziewczyny ;) zazylam magnez i troszke odpuscilo, jutro mam imieninki jak wiadomo. Glupio by bylo na porodowie je spędzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki sama się przepisalam @ w tabelce, ale tabelka mi wyszła beznadziejna, jak dziubassku możesz poprawić, teraz moja ostatnia @ to 20 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczyna sie moje dni powoli, ale moj stwierdził że on nie chce teraz sie starac tylko od września, bo w przyszłym tygodniu jedziemy na urlop a jak zajde w ciąże to nie bedę mogła pić alkoholu, ja mu tłumaczę że zajśc w ciąze nie jest tak łatwo a on na to że jest właśnie bardzo łatwo, nie wiem co mam robić ja chcę juz i koniec, kurcze płakac mi się chce, ojoj on twierdzie że ciąża jest bardzo prosta :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Demi 😘 dla szkrabów Kurde no kochana czyżby to już???aleeee fajowooo.mam nadzieję ze Twój poród będzie leciuśkiii i bezbolensy.trzymam kciukasy i czekam na wieści anucha a może na urlopiku się porządnie bzykniecie i zasadzicie fasolke u mnie leje i burza będzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama26
Hej Anucha26, Nie martw się facetem, zdaję sobie sprawę jak bardzo pragniesz by to się stało już, teraz własnie podczas wyjazdu, kiedy oboje będziecie zrelaksowani, wypoczęci :) Ja jestem cztery lata po ślubie i długo trwało zanim namówiłam mojego męża, na dziecko, za tydzień jedziemy nad morze i zaczniemy nasze starania, gdybyś słyszała jak długo prosiłam. Nie chciałam robić niczego wbrew jego woli, chciałam, by to była nasza wspólna decyzja i w pełni świadoma. Nareszcie, za tydzień jedziemy nad morze i mam nadzieję, że uda nam się za pierwszym podejściem. A za Twojego męża trzymam kciuki, może zrozumie, że to nie jest takie proste, może pokaż mu posty dziewczyn które próbują już kilka, kilkanaście miesięcy. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia mam nadzieję że tak, tylko nie wiem czy już nie będzei po dniach płodnych, dzisiaj jest mój 6 dzien i już mam śluz płodny, chociaz jeszcze mam plamienia, bardzo szybko mam sluzik płodny i trzyma mi się zazwyczaj 7 dni, tak więc nie wiem konkretnie kiedy mam owulke, mam nadzieję ze uda nam sie w tym cyklu i że moj luby będzie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, mnie nie moze dzis zebrac! bo dopiero w czwartek mam wyniki badan na paciorkowca!!!tydzien sie czeka.. juz mi nieco lepiej, to sa skurcze przepowiadające, ale jakby sie nasilily dzwonie do poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................5 cykl....22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...............Paryż..................................15 cykl....21.05 🌻Karla31..........31....Warszawa.............................9 cykl....17.06 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....27.02.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Avinion.................Lenka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia, Bartek/Maurycy 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Mania23................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrian/Robert, Wiktoria/Agatka 🌻Dziubassek.............Amelka/Dawidek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 3 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29....Warszawa.....................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 🌻Agital..........26....Żywiec.........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha trzymam kciuki by Ci się udało i by przede wszystkim Twój m. zmienił zdanie. Mam nadzieję, że z urlopu wrócisz z pięknymi wieściami :) Kurde no trzymaj się i bądź pewna, że maleństwo nie zapyta czy juz może przyjść na świat ;) haha w każdym razie życzę Ci łatwego porodu, jak najmniej się stresuj bo sama wiesz, że to tylko powoduje skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama my też jedziemy za tydzien w sobote ale na Mazury, mam nadzieję ze świeże powietrze wpłynie na nas pozytywnie, ma wielką nadzieję, co cykl to nowa nadzieja na dzidzie, musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam dziewczynki za wsparcie Ania.K_81 ja też mam nadzieję że wrócę z dobrymi wieściami :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Majek bardzo mi przykro:( Pamiętam Cie jeszcze ze staraczek na wrzesień. współczuje Ci. Tak patrze na tabelkę i widzę, że mnóstwo dziewczyn już jest zafasolkowanych, to szczęśliwy topik mówie Wam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama26
Aniu ja jestem pewna że się uda Tobie i mnie, właśnie dziś mam pierwszy dzień czyklu czyli d wrugim tygodniu urlopu będzie ten magiczny moment. Jestem niemal pewna, ze od razu nam się uda, gorzej jeśli nie, bo wiem że będę strasznie rozczarowana, mąż mi obiecał "złoty strzał" więc wierzę w niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zrobiłam rano betę...coś ponad 10 wyszło....więc miałam rację...a nie tak jak skurwiele mi wmawiali,ze to okres...zaraz jak usłyszałam wynik złapałam za telefon i umówiłam się do lekarza Validoska..Powiedziałam jak sprawa wygląda i nie uwierzycie...mam termin na tą środę 16.15!!!!!!!!! Mam nadzieję Validosku,że będziesz mieć trochę czasu:> zadzwoniłam do mojego z rykiem, że znowu poroniłam..tak się wkurzył że wybiera się do radcy prawnego,żeby mu powiedział co może zrobić w tej sprawie...pocieszałam się,że w styczniu miałam betę 4 coś i że może teraz mam okres, bo skrzepów nie mam, dzisiaj nawet mało co się lało, mniej niż przy okresie...miałam nadzieję,że jeszcze nic straconego..ale w domu odkopałam wynik ze stycznia i tam jest nie 4 tylko 42, więc wyższa ciąża...dlatego pewnie tak mało się leje...strasznie się ciesze ,że udało mi się do niego dostać tak szybko, będę na świeżo..oby tylko miał dobre wieści dla mnie...w pracy myślałam,że umrę...tak bolały mnie jajniki i w krzyżu rypało,że ledwo się ruszałam...a jak przy tym rzygałam...sponiewierało mnie potężnie...i chyba mam nerwice żołądka, bo ciągle mam takie uczucie jakby ktoś mi go ściskał z całej siły....stara wróciła z urlopu...tak jej nagadałyśmy,że nowa idzie do wylotu:) udało się:) Koug nie musisz sie osobiście fatygować:P Kochana jesteś:* mam nadzieję,że szybko dojdzie bo jeszcze w tym cyklu mam zamiar być w ciąży..no chyba,że lekarz powie co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś pewnie ze dam rade:) a nie mówiłam ze sie uda wczesniej:) podajcie mi tylko miejsce w które traficie w krakowie a ja Was z wielka przyjemnoscia zawioze:) a ja dzis sobie zafarbowałam włoski i obciełam:) mzezowi sie bardzo podoba:) mi tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja to w szoku jestem,ze tak szybko mnie wpisała..bylam przekonana,ze dluzej zejdzie. Do dworca na pewno trafimy...tzn chyba:D moja szefowa odradzała mi tego lekarza...stwierdziła że mój Bałajewicz do którego teraz chodzę, Klimek i Kostyk to przyjaciele i są siebie warci i że najlepiej zrobię jak pojadę do dobrej kliniki gdzie mnie wezmą na oddział i przebadają. Mimo to spróbuję, może akurat coś pomoże. Jeśli nie to nasz przyjaciel jest ratownikiem medycznym, jego matka jest pielęgniarką w Ujastku i poprosi jakiegoś lekarza,żeby kogoś polecił..Ktoś w końcu musi sobie ze mną poradzić. Powiedz mi jeszcze jak długo czeka się na wyniki badań? zrobi mi je od razu czy juz za późno będzie i każe w inny dzień przyjechać? bo pewnie wejdę do niego ok18 a zanim wyjde to pewnie już nie będą robic badań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś:) słonko ja naprawde polecam tego lekrza! wiesz ja tez duzo o nim opinii słyszłam ale dla mnie najwazniejsze jak sie mna zajał i kolezankami! a reszta to Twój wybór! wcale duza klinika nie oznacza ze sa lepsi lekarze! ale to moje zadnie! ocnisz go po pierwszej wizycie! mam nadzieje ze sie Toba solidnie zajmie:) mozemy sie umówic koło dworca:) z z tamtad juz mamy nie daleko:) jakie 15 min! jeszcze sie gogadamy:) moze na gg:) 2037222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wyniki sie róznie czeka na niektóre nawet 3 tyg te specjalistyczne! ale badania ida prosto do niego i na nastepnej wizycie powie Ci jaki ma pomysł:) na Was:) zobaczysz:) musi byc dobrze! wez wszytske wyniki co do teraz robiłas! aha wyniki dostaniesz dla siebie na kolejnej wizycie! on sobie ksero robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha badania na pewno Ci zrobi:) w ten sam dzien! jak cos by nie wyszło :) to mamy niedaleko do siedziby firmy która robi badania i Cie szybko zawioze -robia badania do 19:) DAMY RADE:) A JA SŁUZE POMOCA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.Ja tylko w przelocie,bo akurat mężulek pożyczył kompa i internetem bezprzewodowym.Dużo się u Was działo przez te 3 dni co mnie nie było w domu. Dziubassku - współczuję bardzo wymiotów ale bardzo Cię rozumiem.Ja co prawda nie wymiotuję (wymiotowałam zresztą w swoim całym życiu ze 3 razy więc może to dlatego) ale mam alergię na niektóre zapachy,jest mi bardzo często niedobrze,przy niektórych potrawach mięsnych tak mnie muli,że dochodzi do odruchów wymiotnych (tak z 5 razy mnie szarpnie,rozboli mnie żołądek i przechodzi, niestety nie udaje mi się nic zwymiotować a może by i się przydało).Skutek jest taki,że przestałam w ogóle jeść mięso (jem tylko łososia wędzonego i dziś zjadłam plasterek szynki).Mielonka i tego typu rzeczy powodują u mnie te "szarpnięcia".Wystarczy,że wąchnę.Ale mam na to już sposób,po prostu jak robię synkowi kanapkę z mielonką zatykam nos i z głowy. Niestety łapią mnie też mdłości na pusty żołądek a apetyt mam mizerny,jem praktycznie owoce i nabiał,czasem coś innego.Mam mocz zasadowy (ph 7,0) od tego niejedzenia mięsa.Także Dziubassku trzymaj się, ja Cię rozumiem. Majek - przykro mi,że Cię tak potraktowali w szpitalu,gnojki jedne,tacy są już lekarze.Mam nadzieję,że ten od Validoska Ci pomoże.Ale co przeżyłaś upokorzeń to Twoje,współczuję.Dla mnie co prawda byli mili w szpitalu lecz nie zrobili mi żadnych badań oprócz jednego USG,nawet mi nie zrobili badań krwi czy moczu. Kurde no - niech Cię nie straszą porodem,nie daj się.Mnie moja ginekolog prowadząca straszyła cesarką,że ona miała i było strasznie,24 godziny bez ruchu itd.Oczywiście ja jej głupia słuchałam i jak po 5 godzinach normalnego porodu nic się nie działo i lekarze wymyślili cesarkę to dostałam schizy.Mąż mnie wyciągał z kibla,bo nie chciałam ze strachu wyjść i tak wyłam.A cesarka nie była w ogóle straszna.Po cesarce owszem trochę boli brzuch i nie można się ruszać ale za to nie boli Cię c..ka itd.No i nieprzyjemny jest moment wstawania po cesarce.Łapiesz się za brzuch,bo masz wrażenie,że zaraz pęknie,w głowie czarno i słabo się robi ale to i tak nic strasznego w porównaniu z głodem po cesarce.To wspominam najgorzej.Żałuję,że przed cesarką nie najadłam się za wszystkie czasy,bo byłam tak głodna,że podczas porodu 2 razy podawali mi glukozę na moją prośbę a po cesarce 2 dni nic się nie je (jakieś kleiki i sucharek).Głód wspominam najgorzej.Teraz przed porodem najem się za wszystkie czasy.I mam nadzieję,że będę miała cesarkę,bo wiem,że to nic strasznego,bałabym się normalnego porodu ale to pewnie dlatego,ze go nie miałam.Rodziłam tylko 5 godzin normalnie i najgorsze były te 3 badania lekarskie (okropny ból jak dotykali szyjki,to sto razy wolę cesarkę niż mieliby mnie dalej badać).Skurcze miałam piękne i długie tylko co z tego jak brak rozwarcia i postępu porodu i jestem za wąska w miednicy,więc drugi poród to też pewnie cesarka, i dobrze.Po 6 dniach od cesarki zapomniałam,że ją w ogóle miałam,nic już nie bolało. U mnie wszystko Ok,zero plamień i bóli brzucha tylko te paskudne nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereńka20
cześć dziewczyny mam do was pytanie jestem chyba najmniej doświadczona z was wszystkich więc głupszy mądrzejszego się pyta nie miałam miesiączki od 35 dni ostatnimi czasy tzn w ostatnim miesiącu nic nie robiliśmy z mężem ale teoretyczne mogło dość do jakiegoś kontaktu ilość dni bez miesiączki jest duża ale z 2 strony byłam 5 dni temu u ginekooga który dokładnie mnie obejżał i nie miał żadnych zastrzeżeń co więcej stwierdził że mam super maciczkę jestem w kropce i nie wiem co to oznacza myślicie że lekarz nic by nie zauważył. Pomóżcie Pozdrawiam Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Avi, witajcie dziewczyny! avi, jak Cię dzisiaj wcześnie obudziło? to dziecko tak się rozpycha? :) Majek, myślę cały czas o Tobie. Życzę powodzenia w środę! trzymam kciuki! Wiesz, chyba najważniejsze, żeby mieć zaufanie do lekarza prowadzącego. KObiety mają intuicję... Mam nadzieję, że lekarz validoska ładnie Cię przebada i poprowadzi. Wierzę, że od teraz już będzie dobrze:) Tereska - zrób test, lekarz mógł nie wykryć jeszcze ciąży. Więc w razie dwóch kresek umów się jeszcze raz. Ja jadę do domku na kilka dni. Wracam prawdopodobnie w czwartek. Chyba za bardzo przeżywam śmierć dziadka, z rodziną będzie mi raźniej. Mężusia zostawie na ten czas, ale on jest teraz taki zajęty... całymi dniami go nie ma w domu. W pracy robi nadgodziny dziennie, a po pracy jedzie na remontowane mieszkanie, żeby skręcać meble i pomagać w remoncie. Jest szansa, ze za 2 tygodnie się tam wprowadzimy. jupiiii! Ja nic tam nie pomagam... czuję się bezużyteczna. A co do tych nadgodzin męża, to nawet jestem zadowolona, bo we wrześniu będzie mógł je \"odebrać\" w postaci urlopu. Wtedy, gdy będziemy już razem... w trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - zapomniałam pogratulować dziewuszki! :) ponad dwa kilo? ładna, duża dziołcha! ;) Musimy porozmawiać o swatach... mój syn i Twoja córa. Coś mi się wydaje, że piękna byłaby z nich parka ;) zapomniałam Wam się pochwalić - mąż mi kupił piłkę do ćwiczeń - świetna jest. Nawet posiedzieć na niej lubię :) to jest taka duża 75 cm średnicy, jak na porodówce. Fajną mam zbawkę :D Pozdrawiam i do usłyszenia po czwartku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dzis na wesele sie wybieramy, nie chce mi sie taki upał, i wogole padam od rana, jakbym nie spała w nocy, jakies koszmary mi sie sniły, mąz mowił ze krzyczałam w nocy przez sen poza tym jakis grzybek chyba mi sie przypałetał bo wszystko mnie tam swedzi i piecze i duzo duzo wydzieliny, ehh. zostało mi jeszcze kolka globulek nyststyny po ostatnim leczeniu to sobie za aplikuje, bo do gina za 2 tyg ide to moze mi przejdzie majus--- fajnie ze szybko udało Ci sie do ginka umowic :) kurde no--- oj juz bliziutko, bliziutko, trzymam kciuki za łatwe i bezbolesne rozwiazanie :) i daj nam znac jak bedziesz po :) malwinko--- a moze sie czyms przy trułaś??? koug--- gratulacje dziewczynki!!! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanko, za dwa tygodnie mam świadkować przyjaciółce na slubie, jestem blada jak sciana, czy mozna w ciazy uzywac jakies balsamy brazujace lub samoopalacze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozesz uzywac, ja to sie nawet opalalam na balkonie i to w wysokiej ciązy;) kup sobie balsam bronzujący Dowe albo Johnsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko Avinion ty juz lada chwila rodzisz!!! myslalam,ze jeszcze z miesiac:O to sie trzymaj kochana nie dlugo malenska bedzie juz z toba na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, ale mam tak mieszane uczucia ze az sie ich sama boje.. nie czuje tego ze lada dzien rodze, nie czuje instynktu, boje sie ze sobie nie poradze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×