Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ha! ja tym bardziej nie mam co marzyc o wyjazdach ;( ale na jesieni w przyszlym roku lecimy do Tunezji ;) z dzieckiem ;) to juz postanowione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) oj my też gdzieś na pewno ale w następne wakacje pojedziemy, tylko jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów...;) Tunezja hmm też fajnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w weekend może na Mazury, ja bym chciala chociaz ze dwa dni też nad morze, ten klimat, ta woda, mmmmm marzenie....a wieczory jakie fajne, pamiętam w tamtym roku chociaż pogoda nas nie rozpieszczała ale było super ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja dzis w domku, ale prace ze soba zabrałam ehhh pogryzły mnie w nocy komary i wszystko mnie swedzi jak cholera miałam miec dzis dzien odpoczynku a tu za pranie, sprzatanie brac sie trzeba ehh :( majuś--- daj nam znac jak u ginka było i co Ci powiedział 👄 zajrze niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos trzymam kciuki ❤️ Też już bym chciała to USG 4d zrobić a muszę do października czekać... Majuś daj znać jak będziesz mogła co tam lekarze powiedzieli Karla witaj po urlopie :) Koug zmiany juz wprowadzone :) Tak u nas z imionami m. mnie ostatnio zaskoczył... o ile do chłopca się zgadzaliśmy o tyle z dziewczynką jak już pisałam problem był. Zapytałam więc w ostatni weekend czy ma jakis pomysł na imię dla dziewczynki a on mi na to że Basia mu się podoba (Barbara po ang i polsku pisze się tak samo więc jest OK). Zdziwiło mnie to bo moja babcia ma tak na imię i prędzej bym spodziewała się że zaproponuje imię swojej babci która zmarła 1,5 roku temu no ale jak mu się podoba to OK mnie też się zawsze to imię podobało. Ciekawa tylko jestem czy nam się zmienią upodobania to jeszcze ponad połowa ciąży... :) Wiolka miała remont w domu, tak pisała zanim zniknęła i na gg też ma często opis \"remont\" a ostatnio nawet na gg jest niedostępna więc może na wakacje wyjechała? Avi ta piosenka to najwyraźniej na Twoją cześć :) w takiej chwili kiedy masz zostać Mamusią należy Ci się to :) Trzymaj się Mania -- miłego sprzatanka, tylko się nie przemęczaj kochana! No i przykro mi bardzo, że ta koleżanka tak słabo stara się zrozumieć Ciebie i Twoją sytuację. Z całego serca życzę by to \"zamieszanie\" skończyło się pozytywnie dla ciebie. Miłego dzionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu--- ja miałam własnie wczoraj miec usg 3D/4D ale nie udało sie, droktor powiedziała ze dzidzia jest za mała jeszcze, dodatkowo odwracała sie tyłem do nas no i poza tym na pierwszy plan wsuwała sie błona łożyska, i w efekcie nic widac nie było. ale za to w standardowym 2D wszystko pieknie pokazywała :) mam płytke z filmem aha kolejne usg mam pod koniec sierpnia w szpitalu (to połówkowe), wiec to 3D to zrobie pewnie jakos w okol 30tc, bo nie bede tej mojej dzidzi tak męczyc :) a co do swiadkowania to stwierdziłam ze nie bede sie martwic, jesli bedzie mi słabo to bede siedziała cala msze lub wyjde, to nie bedzie moja wina, ale podobno ma byc chłodniej pod koniec nastepnego tyg wiec w tym nadzieja. validku--- daj nam znac jak u Ciebie usg, moze u ciebie dzidziul ładnie sie pokaze, moj nie chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile gram, u mnie 150 gram tydzień temu we wtorek tak się zastanawiam czy oby nie za dużo....na ten tydzień ciąży, 15 dkg...... Jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 324 g :) i doktor powiedziała ze chłop jest w sam raz :) ja poprzednie usg miałam dawno w 13 tc, wiec nie mam takiego porownania. ale wiem ze dzidzia czoraz szybciej rosnac teraz bedzie :) a wogole to mam mały brzuszek i zastanawiam sie gdzie ten moj synus sie tam miesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka ksiazke w oczekiwaniu na dziecko i licze sobie tak jak w niej jest, czyli aktualnie jestem w 5-tym miesiacu, od 18tc zaczyna sie piaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha bo zgodnie z tymi wszystkimi informacjami to właśnie w 16 tygodniu w którym byłam tydzień temu powinna mierzyć od 100 do 120g, ale Pani dr powiedziała, że wszystko jest dobrze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu oświeciło mnie ja też mam te książkę.....poradnik dla przyszłych mam i ojców..... M.In. Arlene Eisenberg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina na pewno wszytsko jest ok, to jak dzidzia rosnie to tez jest cecha indywidualna, przeciez my tez jestesmy nie jednakowi, prawde, jedna dzidzia moze byc wieksza inna mniejsza, najwazniejsze ze wszystko dobrze sie rozwija a Ty kiedy masz teraz usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z 2007, one troszke sie róznia bo moja kolezanka ma inne wydanie ale mniej wiecej jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z ubraniami....już masz ciążowe ja wybieram się za tydzień na wesele i muszę sobie coś sprawić....ale ogólnie na codzień nie mam już w co się ubrać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 sierpnia ale tylko dlatego, że moja ginekolog idzie na urlop......na 2 tygodnie, bo mogłabym w sumie tydzień później......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K_81 - dziekuje za mile powitanie 🌼 szczerze mowiac brakowalo mi Was ❤️ i tego przytulnego topiku, ale nie mielismy netu na wakacjach:( ale i tak bylo fajnie. bylismy 1 dzien w Bialowiezy na \"wystepie\" zubrow:) a poza tym spacery i spacery:) Malwinko i Maniu - pozdrowienia:) Wasze bejbiski sie na pewno ladnie rozwijaja buziaki do Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×