Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

no ladnie wszystkie macie juz prezenty a ja ani dla meza ani dla rodzicow itp...... cholerka nie wiem co kupic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż sam sobie kupił prezent,nic więcej nie dostanie.Ja zarzyczyłam sobie jakieś mega wielkie puzzle,bo uwielbiam układać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle no to prezent sobie super wybrałaś.ja jakoś nie mam nerwów do puzzli.a gdzie tam jeszcze jakieś 2000 elementów.łooo. My w tym roku robimy prezenty tylko dla dzieciaków.rodzinka wymagająca i nigdy nie zadowolona więc kichać na to. męzus napewno coś dostanie :P od żonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek kup mu beczke piwa z heinekena.nie znam faceta ,który by się nie ucieszył z takiego prezentu Kurde no chyba tak będzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem dziewuszki, kurde no zadzwon do lekarza - lepiej dmuchac na zimne A wiec dziewczynki moj m dowiedzial sie w sobote kupilam sliczniutkie rozowiutkie buciczki i wraz z testem wlozylam je do duzej czerwonej skarpety ( takiej na prezenty ) i polozylam to na lozku przykrywajac koldra. Maz po kapieli kladzie sie do lozka i wielkie zdziwienie - a ja nic ze nie wiem - wyjal buciczki i zatkalo go na minute a potem mowi z niedowierzaniem jestes w ciazy ? nastepnie wyjal test poki doszedl o co tam chodzi to minela kolejna minuta i sie rozplakal :):):):) a potem pocalowal budziczki i moj brzuszek. W ogle cala niedziele chodzil podekscytowany az tak to nigdy w zyciu nie myslalam ze sie bedzie cieszyl. Ach te chlopy !!!!! A i od soboty to mam wrecz krolewskie traktowan9ie juz mu powiedzialam ze bede w ciaze co roku zachodzic ;) ;) Jak na razie to swietnie sie czuje troszke mnie brzuszek pobolewa w dole ale da sie wytrzymac - mam nadzieje ze mldlosci mnie omina. Wieczorkiem codziennie chodzimy na min 30 min spacerek. Jak staralam sie zajsc w ciaze to sie objadalam i juz to widac - oj cos przeczuwam ze bede maial ogromniastego brzusia:):):) Wizyte u lekarza mam na 10 stycznia kurcze juz sie niecierpliwie - dziewczyny nie myslicie ze to poznawo ? Fisiu zdradz nam co tam kuchcisz dzisiaj ? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria to cudowne! az sie sama wzruszylam:) wyobrazam sobie jaka to musiala byc wspaniala chwila:P:P ide do domku papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria,a który to tydzień??? Ja poszłam tylko potwirdzić bez usg w 5 tyg.,a jak wybralam sobie lekarza prowadzącego to poszłam w 12 tg z usg :-) Powinno sie iść międy 6,a 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu sie pomieszało na kafe:( ja mam meza ale spi:) chyba wczoraj pobalowali na wigilii w pracy:) hahahahahah ja sie byłam poopalac:) chwilke ale fajnie ciepło było.. Dafodilek 3 cykl:) nie martw sie ja juz 8 i co mam powiedziec!! rodzina tez sie bedzie dopytywac na swietach kiedy i co!!!! ja zwsze mówie ze nie od nas czasem wiele zalezy:) i my planujemy takie wyjatkowe a to dozej schodzi:) zmykam do mojego spiocha:) całuski i pieknych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria jakie to piekne musiało być.🌼 teraz czasy królewskie to ciesz się ile mozesz:) nic rewelacyjnego nie szykuje dzisiaj.będzie szampan,tort i ciasto a pózniej ewentualnie kolacja jakaś.zrobiłam sałatke i śledziki(przepis Wam kiedyś dawałam) troszkę wędlinki i takie tam. miały być lody jeszcze ale ponieważ mała chora więc nie będzie no bo co.będzie patrzyła jak my jemy? ide pomału szykować bo tylko patrzeć jak wpadnie\"banda\":):) zdam relacje później jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostania mialam 15.11.2007 i wg lekarza to bedzie 8 tydzien tylko ze oni licza od ostatniej wg mnie to bedzie 6 chyba ? pierwszy raz chca mnie widziec w 8 a potem co 3 tygodnie tak uslyszalam dzieczyny czy wy bierzecie jakies witaminki ??? - ja biore zestaw dla kobiet w ciazy 1 tabl dziennie tam jest folik 8 mg i juz dodatkowo nic nie biore jak sie z lekarzem spotkam to sie popytam fisiu te sledziki to niebo w buzce :) a i kurczaczek tez takze jak cos pichcisz to dawaj jna forum bo mi czasami pomyslow brakuje a maz glodomorek ;0 ;0 a co do m to naprawde jestem zaskoczona nie myslalm ze az tak facet moze przezywac nio ale wkoncu cazs na dzidzi no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! cos czas sie na kafe rzestawil do tylu bo jest godz. 22:05 a na kafe pokazuje 15 :O ide do mojego dziubaska do lozeczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, widzę że zmieniłyście tabelkę, Dziubasku, jak będziesz coś tam dopisywać, to zmień proszę u mnie na 3 cykl starań, bo już 2 razy było pudło :( Wiecie, trochę mi smutno z tego powoduże nie jestem w ciąży. Jedna moja szwagierka już w 6 miesiącu, a druga własnie się dowiedziała, ze jest w ciąży. Na święta będą pewnie komentarze w stylu \"a kiedy wy?\" i już mi się nie chce tam jechać. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja rowniez jestem zabiegana bo szykuje sie na swięta do Polski w piatek rano chce juz wyruszyc i bede do polowy stycznia a to sie wiaze z tym ze przez ten czas nie bede miala czasu zagladnac do was (chyba zeby,,...??) naczytalam sie oj naczytalam i okazalo sie ze w tym cyklu mialam podwojny szczyt śluzu dlatego zrobil sie u mnie taki straszny balaganik ale w porę sie zorientowalam o co chodzi i okazalo sie ze wlasciwa owu mialam wczoraj, dzis jestem pierwszy dzien po podwyzszonej temp. ale udalo mi się zrobic staranka w pore bo zadzialalam w sobote no i wczoraj wiec cos musialo sie ustrzelić no ale zobaczymy...?? trzymajcie kciuki, nowy rok powitam z @ albo z fasolką...?? hmmmm agi37 - bede trzymala za ciebie kciuki i na rozmowie kwalifikacyjnej i ze staraniami w styczniu.... jeszcze do czwartku mysle ze sie odezwe...narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Koug jak ja bym chciala....ale poprosze cie abys przekazała ewentualnie wiadomosci (mam nadzieje ze dobre) gdybym nie mogla byc na necie to wysle do ciebie sms :) a na chwile obecna zastanawiam sie jaka tempka bedzie jutro rano?? oby tylko nie spadła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki😘 ja dzisiaj pierwsza:P widze.coś spać nie mogę. Imprezka udana nawet.w piatek powtórka hehe. coś na kafe zegar zwariował:) Wiktoria ja pichcic lubię więc jak co to pomysła jakiegoś podsune.co do tabletek to uważam,że wystarczy żebyś brała na początek tylko folik no i jakieś witasy dla ciężarówek Dafodilek następny cykl bedzie nasz.nic się nie martw a gadaniem się nie przejmuj.wkrótce będziesz i Ty świętować Agi37 trzymam kciuki.dostaniesz się:):) schering no to faktycznie bałagan się narobił ale kochana trzymam kciuki mooooooocno za fasolcie i oby tempa nie spadła Validos😘Ty się przyznaj.zajechałaś chłopa dlatego tak smacznie spał:P:P:P:P ide.biore się za jakąś robote w domu.Mała śpi to trza to wykożystać wołajcie mnie jak co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja z tym zegarem.wyszło na to,że o 1.00 w nocy pisałam:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawalilam ;( zawalilam NIECHCĄCY ale mimo wszystko ZAWALIŁAM! Mam dosc..ja naprawde nie chce popelniac bledow w pracy ale jakos tak czasem wychodzi,przeciez jestem tylko czlowiekiem, a czasem mam zajmowac sie w tej pracy rzeczami ktorych nie robilam nigdy w zyciu! coz, jak mi szefostwo nie wybaczy to bedzie nieciekawa atmosfera zaraz po swietach, bo przed swietami sie juz nie bedziemy widziec. Nie przypilnowalam jednej rzeczy, czekalam az cos przyjdzie poczta a nie przyszlo i wyszla chryja. ps. a moja mama rzeczywiscie jest chora. W tym ze ja sie ponoc nie zaraze skoro juz chorowalam. Jestem zmeczona! chce aby juz byl piatek bo mam urlop do Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, opisuje raz jeszcze. ZAWALILAM! ZAWALILAM NA CALEJ LINNI! NIECHCCĄCY ALE ZAWALILAM! nie znosze takich sytuacji, nienawidze sie mylic,nienawidze miec problemow! Nie przypilnowalam pewnej rzeczy w pracy, po prostu zawierzylam ze ktos to za mnie zrobi ale niestety. Wszystko wyszlo wczoraj, coz, odkrecic sie da ale zajmie to troche. Moja wina, szefoswto wscielke, mam dosc. A tak czekalam na te swieta i SWIETY SPOKOJ! Ale tak na marginesie wam powiem ze jestem WSCIEKLA! bo prawa jest taka ze nigdy sie nie zajmowalam czyms takim, nie znam sie na wszystkim, nie jestem chodzaca encyklopedia! ktos mi cos powie to uwazam ze skoro tam pracuje to wie co mowi i musze mu wierzyc, coz, obiecal ze cos wysle a nie wyslal. I teraz na mnie wszystko jest. Cholera czy ja naprawde nie mam prawa sie pomylic? przeoczyc czegos? zapomniec? jestem dobra w jedneym a gorsza w drugim, nie ma do cholery wszechstronnie uzdolnionych pracownikow! moze i są, ale tacy to zarabiaja krocie. Mam dosc, czekam do piatku do mam urlop do konca roku. i WYLACZAM telefon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no napewno nic sie nie stanie ja tez zawalilam kilka razy, bylo goraco ale przeciez jestesmy tylko ludzmi i na bledach sie uczymy! przed swietami kobitki sa zajete intensywnymi przygotowaniami:D ja mam w tym roku labe bo jade do mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no ja tez zcasem cos w pracy zawale:( ale jakos sie zawsze sie uda wyjsc:*( nie myli sie tylko ten co nic nie robi:( u mnie goraco:( w pracy tez!!! autko idzie d mechanika bo cos muli:(:( oj grudzien bedzie kosztowny fisiu mojego to wczoraj nawet nie mialam jak wykorzystac bo padł:) hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no człowiek jest tylko człowiekiem więc ma prawo popełniać blędy.pewnie nawet szefowej się to trafia.nic się nie martw.może wszystko się wyjaśni i będzie oki. samam widzisz ,że praca wykańcza Cię nerwowo.Fasolka tego nie lubi więc może jednak powinnaś odpocząc na L4🌼 dziubassek śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Ja dziś z rana byłam na tym wspomnianym wcześniej usg. Bogu dzięki, wszystko w porządku:):):) Dzidzia ma równe 12 tygodni i wszystko na swoim miejscu. Lekarz powiedział, że bobas jest wielki i piękny:) Co za ulga. Kolejną wizytę mam w połowie stycznia. Jestem o niebo spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Dziubassek wszystko w Twoich rękach-wierzę w Ciebie Komu kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×