Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hallo dziewczynki Ja równiez cieplutko pozdrawiam każdą z Was-chciałam złożyć każdej z osobna takie indywidualne zyczenia,ale jakoś wszystkie po troszę pokrywały się więc zdając sobie sprawę że niektóre z Was już do świąt tu nie zaglądną- wszystkim staraczkom życzę -samych płodnych dni, -dwóch grubych kresek na najbliższym teście -spełnienia wszystkich marzeń-tych o których mówicie głosno i wszystkich oraz tych z głębi serca zazwyczaj nigdy nie wypowiedzianych na głos -siły i wiary w momentach zwątpienia -wielu głębokich i radosnych przeżyć -wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości.. a wszystkim zafasolkowanym kobietkom: -łagodnych zawirowań w brzuszku -mniej stresu -przychylności najblizszego otoczenia -mądrego lekarza -miłości i cierpliwości dla maleńkiej fasolci -łagodnych kopniaczków,fikołków,które nie spowodują zgagi -porodu o czasie bez bóli krzyżowych oraz z przyjemnosci bycia najszczęśliwszą mamą Koug P.S. Zapraszam na niedokończony z przyczyn technicznych bloog w wersji próbnej ale działa.Życzenia w odpowiedniej zakładce. www.koug.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, :) niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, 😘 biały puch niech z góry spada,:P niechaj piesek w nocy gada, :D niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawdopodobnie również zaglądam tu po raz ostatni przed świętami. Dziewczyny, życzę wszystkiego, czego każda z Was sobie zamarzy!!! Zdrówka, miłości, spokoju, prawdziwych przyjaźni.... Aby te święta na długo pozostały w pamięci jako niezapomniane chwile. Aby można było wracać do nich myślami w czasie, gdy wszystko znów stanie się szare i skomplikowane. Całuję Was mocno Sylwia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!🌼 Chce wam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia z okazji Swiat Bozego Narodzenia i Nowego Roku,juz tu raczej do Swiat nie zajze.wrzuczcie sobie w gogle CRAZY FROG-LAST CHRISTMAS..mozna posluchac i posmiac sie :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bożego Narodzenia dni urocze, niechaj szczęściem serce gra. Niech zdrowie dobre was otoczy, i na dni przyszłości trwa. Niech te święta przyniosą Wam spokój, radość i dostatek wszelki, a Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki długo kombinowałam co tu Wam napisac ale jak przeczytałam życzenia Validos to tak sie wzruszyłam ,że odtawiłam pisanie na jutro no ale nie mogę się powstrzymać i pisze do Was teraz jesteście tak kochane ,że nie wiem co mam napisac.Wy same wiecie czego Wam życzyć mogę.każdej z osobna i wszystkim razem..marzenia mamy te same więc tego czego sobie zycze, zycze i Wam jak ja się ciesze ,że Was mam tak apropos dla mnie te święta są bardziej topikowe(czyli WY) niż rodzinne. ahhhh nie wiem co napisać by wyrazić to co czuje uwaga!!!!! wpadne do WAS jutro z rańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Jak sie patrzy na tabelke to aż miło sie robi,ze tylu dziewczynom już sie udało :-) Dziś 36dc,wciąż czekam.Skończy sie tak,że rozpoczniemy kolejne starania po mnowym roku jak planowaliśmy w wakacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ze wszystkie niedługo spadną w dolną część tabelki :D ...ja oczywiście zostane na górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki dzięki serdeczne za piękne życzenia!Ja również życzę Wam spokojnych,radosnych Świąt Bożego Narodzenia,zafasolkowanym-dużo radosnych przeżyć związanych z pojawieniem się fasolinki,mamusiom-samych szczęśliwych chwil w macierzyństwie a staraczkom-żeby jak najszybciej doszło do zalania foremek!!!!!Jak to cudownie babeczki,że jesteście!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazdka Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi staną cicho za Waszym progiem, by spełniać to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt Magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie hoł hoł kobitki.miałam kuknąc do Was z rana ale zeszło mi w domku na sprzątaniu. Demiluna pod choinką mała znajdzie lalke baletnicę.kase fiskalną z produktami.oczywiście kolejnego kucyka(tym razem skrzydlatego) no i nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz prawie spakowana i troche poddenerwowana:O nie cierpie samolotow:( widze,ze nie ktorych dziewczynek nie bedzie w swieta na kafe wiec buziaczki😘😘 trzymajcie sie cieplo:) ja co prawda wyjezdzam ale bede raczej miala dstep do neta o ile sie dopcham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wróciłam właśnie z zakupów i połowa prezentów kupiona. M dostanie maszynkę elektryczną do golenia philipsa. Mam nadzieje że mu sie będzie podobała. Fisiu ja w koncu wymyśliłam i kupiłam małej kucyka gwiazdeczkę(jako mama wielicielki kucyków pewnie wiesz o co chodzi), jutro jeszcze pewnie coś dokupię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, oh jak cieżko jest się rozstać z Wami...jestem już od wczoraj w Polsce i udało mi sie jeszcze zaglądnąć do Was i poczytać Wasze piękne życzenia Trzymajcie się i jeszcze raz życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt mam jeszcze prośbę - czy mogłabym dostać od was e-mailem takie jedno zdjęcie fasolki?? z gory dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejja zaraz wyjezdzam z domku:) Schering na naszym blogu jak wejdziesz w ciazowe staranka to przy demilunie i avinin znajdziesz fotki ush:) Wesołych Świąt:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane❤️ wpadłam na chwilke zobaczyć co słychać ale widze,że nie ma nikogo. kisski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozystajac z uprzejmosci neta u kuzynki:) składam moc całusów na Swięta:):):) my juz u tesciów!!! 210 km w 6 h masakra!! ale mamy pyszne jedzonko i miła atmosferę:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez jestem na miejscu od wczoraj:) przygotowania pelna para:P mam nadzieje,ze nikt sie nie otruje:) jak tylko bede mogla to zajze do was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witeczka swiątecznie! ;) zyczonka dotarly? Mam pytanko dziewczyny, zbiera mi sie na podstepne grypsko ;( coz, to u mnie sandard w świeta. Co mozna zazyc przeciwbolowgo w ciazy? boje sie zazywac lekow przeciwbolowych. Wczoraj mama dala mi tylko polopiryne rozpuszczona na lyzeczce, ponoc ona tylko to brala w ciazy. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avionionku lepiej sobie cytrynki wyciśnij na grypsko a co do srodków przeciwbólowych to chyba APAP jest najbezpieczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze wam wszystkim wesołych świąt,dużo zdrówka,pięknych II kresek i zdrowych dzidzi!!!! :-) U mnie dzisiaj 38dc.Dzisiejszy test pokazał jedną kreske,ale jak wysechł to jest widoczna lekko druga.Jeśli nie dostane do czwartku @ to robie badanie na BETE,trzymajcie kciuki. A teraz uciekam układać puzzle,bo dostałam od S. takie na 3 tysiące i anjwiecej jest wody i nieba,więc mam co robić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam swiątecznie muszę wam się pochwalić jaki prezent zrobił mi mój M pod choinkę-dostałam elektryczny zestaw do manicure z róznymi nakładkami, wanienką do kąpeli bąbelkowych o suszarką do paznokci. kurde no na gorączkę i bol najlepszy jest apap albo inny środek z paracetamolem. Polopiryna nie jest polecana ze względu na zawartość kwasu acetylosalicylowego(Preparat może być stosowany w czasie 1 i 2 trymestru ciąży tylko wtedy, jeśli w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu) Michelle trzymam kciuki dziubassekwspółczuję wiem niestety co to znaczy polecam urosept a z domowych sposoów sok żurawinowy (działa odkażająco|) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle trzymam kciuki:) Demiluna super:) tez przydaol by mi sie taki zestaw:)ja dostalam od mezusia telefon o ktorym marzylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje ddziewczynki, czy mnie jeszcze pamiętacie???? kurcze jak dawno nie pisałam ani nie czytałam chyba od strony 160 - ale mam zaległości. No niestety kopm był w dosyć poważnej naprawie (troszeczkę go zalano kawą) ale udało się odratować coś tam na czym się kompletnie nie znam. Mam nadzieję,że teraz częściej Was poodwiedzam chociaż za kilka dni muszę oddać znów żeby kilka programów wgrać i coś tam jeszcze poprawić. Jak lecą Święta? rodzinnie? najedzone jesteście? ;;; patrzę w tabelkę czy ktoś nowy zaciążył? musze dokładnie się wczytać. u mnie 13 tydz. Mdłości odeszły (ale ulga), zmeczenie też, energia wróciła - fajwo, brzuszek widać - ogólnie nie narzekam tylko apetyt nie wrócił i jjem jak ptak na przymus , schudłam trochę ale maluch rozwija się ok. u mnie święta (z teściami porażka i ta zakichana ich rodzinką - a szkoda słów nie będę się rozkręcać - drętwo, sztywno i do tego spięcie było :D) , a z moją familią to dopiero mozna posiedzieć chociaż w małym gronie ale jest naturalnie i miło. oj jak zjadłabym karpika (mam w lodówce) ale kurcze oczami go chyba zjem. no buziaki dla Was świętujcie , a ja muszę nadrobić na dniach zaległości w czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Margerita ano zalana jest Ania kurde vel avinion i Wiktoria :D kto wie może jeszcze ktoś.... Dziewczynki jak któraś brzuszek zwlecze z łózka do kompa to skrobnijcie jak tam minęła Wigilia i 1 dzien Swiąt. P.S. Czy wszystkie przeczytały moje zyczonka na blogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×