Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Schering życzę Ci dzidzi z calego serca,ale ja też miałam plamienie 20 grudnia,21-nic,a 22 wieczorem polecialo na całego,a rano 23 już miałam zrobić test...Mam nadzieje,że u Ciebie będzie inaczej.Tempka jeśli jest ciąża skacze w dzień spodziewanej @ o 7-8 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie implantacyjne jest zwykle ok 7-9 dnia po owulce,to już trochę za póżno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cio moje drogie;) widze ze zaangazowanie pelna geba, i super. Ja natomiat opadam z sil i kompletnie nie mam na nic sily. jakby mi ktos wypompowal cala energie zyciowa. Nie chce mi sie nawet postow pisac. Ciekawa jestem ile to jeszcze potrwa. Dzis na jedzie L walnelam na koniec w slupek na placu, bylam juz tak zmeczona ta jazda ze mozna powiedziec ze zrobilam to celowo. Ogolnie luk przejezdam bez problemow. W styczniu ide do lekarza wypytac o to L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja juz w domu wczoraj spotkala mnie nie mila niespodzianka i odwolali moj lot, spedzilam 8 godzin na lotnisku i bylam w domu po 24-tej a o 6 rano pobudka do pracy:O no i mamy znowu niezapowiedzianego goscia, mam dosc... w dodatku sylwester spedzamy w domu:O co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane w Sylwestrowy dzień Dziubassek 😘 na całe szczęście wróciłaś cała i zdrowa.niestety Ty to masz szcęście do tych gości niechcianych dziewczynki @ w dalszym ciagu u mnie brak.tfu tfu tfu ,żeby nie zapeszyć.Na Sylwka wyskakujemy do znajomych.Będzie fajnie:):) Komu kawy bo ide zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zyczę Wam wszystkim super zabawy w Sylwestra! Ja niestety mam zabawę z głowy - mdłości i wymioty znowu zaatakowały z podwójną siłą:( Już nie wiem co z sobą zrobić, wykonczyć się można. Mieliśmy kilka propozycji sylwestrowych, ale w obecnej sytuacji niestety nie pozostaje mi nic innego, jak siedzieć ( leżeć) w domu z miską przy nosie... Eh, kiedy to minie.... Już mysłalam, że po Nowym Roku do pracy będę mogła pojśc, ale niestety, w środę lecę po kolejne zwolnienie. No nie dam rady. Z domu od świąt nie wyłażę, ani z psem, ani po zakupy, nawet z myciem mam problemy... Pokladam się z kąta w kąt, malo co jem, 90% zwracam, czuję się jak menel po setnym jabolu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delissa
cześć dziewczynki, zajrzałam tutaj do Was, bo mam pytanie. Nie czytałam Waszego topiku od początku, bo jest strasznie długi, więc wybaczcie jeśli już pisałyście o tym parę stron wcześniej. Chodzi mi o badania prolaktyny i progesteronu.Od roku staramy się z mężem o dziecko i lekarz wysłał mnie na badania. w 21 dc prolaktyna jest na poziomie 28,53 ng/ml (norma 5 -35 ng/ml). Progesteron 19,5 ng/ml (normy: faza folikularna 0,33 -1,2 ng/ml ; środek cyklu 0,48- 1,72 ; faza lutealna 4,5 -17,8; ciąża I trymestr 9,3 - 33,2 ng/ml). Czy któraś z Was miała takie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia biedulko:( nic innego nie moge poradzic jak tylko czekac, w koncu kiedys mdlosci musza minac? Udanej zabawy Sylwestrowej dziewczynki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia....😘 przekichane jednym słowem z tymi Twoimi mdłościami.mam nadzieje,że nowy rok zaczniesz juz bez nich. ja nadal bez @:) mam nadzieje ,ze nie przyjdzie a kysz a kysz właśnie zrobiłam śledziorki i sałatke na dzisiejsza imprezke.Idziemy do znajomychspotykamy sie u nich co rok na Sylwestra i bardzo się cieszę bo nie widzimy się zbyt często.Mała idzie do babci na noc więc szaleństwo!!! tylko,ze nie wiem jak to będzie z drinkami.chyba sobie odpuszcze bo jak sie okaże ,ze fasolcia już się zagnieżdziła to nie chciałabym jej zaszkodzić Udanej imprezki kochane moje i zycze Wam abyście za rok o tej porze szykowali sie na Sylwka z Waszymi maluśkimi bobaskami buziooooole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem dziewczynki, fisiu a ktory to juz dzien cyklu ? chyba czas na test ? udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego w nowym roku. w sobote mialam pierwsze zachcianke pierogi ruskie - w niedziele tez za mna chodzily od rana, wiec ksiazka kucharska poszla w ruch w koncu i zrobilam wlasne - byly bardzop smaczne choc nie za ksztaltnie wygladaly a wiec niedziela byla pierogowa a potem to stracilam apetyt - no na nic nie mam ochoty dzisiaj z rana to macupka kanapeczke z seerem zoltym ledwie wcisnelam co zagladam do lodowki to jakos nic mi tam nie pasuje i nic sie nie chce jesc - hm mam nadzieje ze to minie a z mldlosci to chyba nie jest az tak zle dlatego wspolczuje dziewczynom ktore je maja , chyba ze to u mnie poczatek ? czuje sie nie wyrazie ale jest do wytrzymania nawet nie wiem jak to opisac niby stoi w gardle ale nie az tak zeby narzekac ok starczy mego przynudzania jeszcze raz szampanskiej zabawy i czekamy na kolejne zaciazone........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria80 😘 dzisiaj jest 34 dzień cyklu.bywały i dłuższe więc dlatego się nie napalam.zobaczymy co będzie Uciekam kochane BAWCIE SIE SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki!Chciałam Wam życzyć szampańskiej zabawy oraz szczęścia w nadchodzącym wielkimi krokami Nowym Roku-to będzie Nasz Rok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunial*
Hej kobietki u mnie @ na całego rozszalała wiec Sylwek bedzie troszke ciekawy;)Jutro moje urodzinki do tego nie w takim stanie o jakich marzyłam....:(:(:( przy okazji tabelki proszę o wpisanie @30.12.07 Wszystkim życze rychłego zafasolkowania, a zafasolkowanym zdrówka i zdrówka itd....i radości w tym szczególnym upragnionym czasie:) :)SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delissa zaczernij nick. Po takich wynikach zrobiłabym jeszcze teścik beta. Wg. mnie wszystko jest dobrze. Jesli ilość pęcherzyków Graffa jest mała to kto wie czy nie jestes już w ciąży. Pragnę dzisiaj, w przeddzień Nowego Roku, trochę nietypowo i niebanalnie, życzyć sobie, Wam i Waszym najbliższym 366 dobrych dni bez złych emocji, bez pośpiechu, bez zmęczenia, bez urzędów, bez polityki, bez rozłąki, bólu i samotności. Życzę Nam wszystkim szczęścia i miłości oraz budowy duchowego imperium o niedoścignionych kształtach. Wierzę że prawdziwa moc drzemie w Nas każdego dnia, budzi się z Nami i z Nami zasypia, a My ciągle jesteśmy zbyt zabiegane i zmęczone aby ją uwolnić. Może w tym roku się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zrobilam salatke i czeka na mnie w lodowce:P maz przyniesie smakolyki i moge zasiasc do tv bo jestem zmeczona po podrozy i jestem ciekwa czy w ogole wytrzymam do tej 24 :O cos czuje ,ze nie:) BAWCIE SIE SZAMPAŃSKO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....27.12 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................3 cykl...05.12 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.2 cykl...27.12 🌻Agi37...........37.....Warszawa................3 cykl...20.12 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28........Warszawa..............1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.12 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ..ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....02.07.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....08.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital.........26......Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81...26......Gdańsk................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego nowego dziewczynki :-) Spędam Nowy Rok z najbliższymi czyli z mężem i synkiem. Prosze o poprawke w tabelce,bo to 3 cykl starań. Kupiłam sobie testy owulacyjne żeby sprawdzić czy wogóle mam owulacje.Nie interesuje mnie kiedy jest tylko czy jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2008 :))) A ja sie strasznie boje bo sie przeziebilam okropnie i nie wiem jak to wplynie na dzidzie. Chyba umre ze strachu zanim doczekam usg. I obym zobaczyla bijace serduszko mojej fasolki. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delissa
Koug, bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie robiłam testu, bo wydawało mi się niemożliwe, żebym była w ciąży tym bardziej, że miałam okres, co prawda krótki, dwudniowy, ale był. Wynik badania był dla mnie zaskoczeniem, dlatego chciałam zapytać czy ktoś tak miał. Nie chcę robić sobie niepotrzebnie nadziei. A tak poza tym to życzę wszystkim wspaniałego 2008 roku, niech się spełniają wszystkie marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAS wszystkie w NOWYM ROKU !!!! u mnie dziś jest 34dc a 14 dzien po owu, temperaturka u mnie dziś 37,00 i @ nie przyszła!!! Dziś był na nią termin!! Zobaczę co jutro ranek przyniesie....?? Proszę podpowiedzcie mi ile kresek powinna spaść tempka przed @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherri kochana no to chyba będę ciocią szybciej niż myślałam ❤️ Fisia a Ty żyjesz wogóle? Czekamy wszystkie na dobre wieści :D Dellissa chcesz wiedziec cos więcej-zaczernij nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37 wiesz z tymi temperaturami to różnie bywa ja ostatnio przeczytałam ze: FAZA LUTEALNA (faza ciałka zółtego). Jeśli doszło do zapłodnienia i zagnieżdzenia się komórki jajowej w jamie macicy faza temperatur podwyższonych trwa nie mniej jak 18 dni od dnia skoku. JEDNA BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ: Nieprawdą jest, ze tempka u kobiety ciężarnej musi być pow. 37,0 ważne jest,żeby była na podwyższonym poziomie, np. skok z 36,5 na 36,8!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane jak tam po Sylwestrowych imprezach? Ja poprosze o zmianę wieku...niestety dzis koncze 29:(...latka lecą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37 znalazłam list dziewczyny ktora jest we wczesnej ciąży i opisala swioje temperatury: Witam, Udało się mi zajść w ciążę, z czego się bardzo cieszę :) Nadal mierzę temperaturę i od kilku dni jest ona cały czas na poziomie 36,9. Obejrzałam wiele wykresów ciążowych i na rzadnym nie widziałam przez tak długi okres czasu temperatury na tym samym poziomie, czy to tylko ja tak mam, to jest normalne? Kolejna sprawa, 23 grudnia rano robiłam test, wyszedł pozytywny, ale kreska była cieniutka i blada, dzisiaj powtórzyłam, ale wieczorem i kreska prawie niewidoczna, testy różne. Mam się martwić, że beta nie przyrasta??? Możliwe, żeby tak długo po terminie test wieczorem nie wychodził? W poprzedniej ciąży wyszedł od razu, też robiony wieczorem. Kolejnym problemem jest badanie moczu, które dzisiaj zrobiłam, wyszły mi leukocyty i krwinki czerwone, pojedyncze w polu widzenia i szczawiany. Brak białka i cukru. Pani w labolatorium powiedziała, że wynik jest w normie, ale mimo to się martwię. Dzwoniłam do doktorki ale nie odbiera, a wizytę mam dopiero 7 stycznia. Link do wykresu: www.fertilityfriend.com/home/1ce4bf Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×