Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koloreks

Jaki kolor pasuje do.... ??

Polecane posty

Gość koloreks

Mam pytanko. Jaki kolor bluzeczek pasować będzie do brązowych spodni - takich eleganckich w kant choć nie jest to brąz jednolity, są na nich takie leciutkie paseczki widoczne... prosze o pomoc. A i jeszcez do takich samych spodni tylko koloru szarego? Jakoś ja nie umiem dobierać kolorów...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brazowego: fiolet, zółć, zielen, kremowy, czarny, do szarego: czerwony, fioletowy, rozowy, generalnie do szarego wsyztsko pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię łączyć brązy w rożnych tonacjach. np. ciepłej czekolady równie ciepły miodowy brąz. albo czekoladę w rożnych odcieniach mieszać z jasnym brązem i beżem. a także z złotem zwłaszcza w dodatkach jakieś korale obrączka albo szalik. żółtym brzoskwiniowym brzoskwiniowym pomarańczowym ceglanym itp wszystkim co przypomina mi brąz:P osobiście nie lubię połączenia z fioletem i granatem bo wydają mi się dość ciężkie i nijakie. z turkusem i różem brąz jest bardziej słodko. przy czerni musisz uważać żeby nie połączyć ciepłego brązu z zimną czernią i odwrotnie. i jeszcze biel wtedy świeżo. w tym sezonie szary jest najmodniejszym kolorem w gazetach widzę ciekawe połączenia tylko w obrębie szarego (szare spodnie szara bluzka tylko w innej tonacji) a także z bielą i czernią w naturalnych barwach. z ciekawymi zwracającymi uwagę dodatkami. czerwony i mocny fiolet fajnie ożywia szary. widziałam połączenia z żółtym ale nie przypadły mi do gustu. o i granat turkus akwamaryna. uważam że do szarego najlepiej albo mocno żywo wręcz jaskrawo albo bardzo neutralnie ale nie pastelowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa kolorka
ciemny brąz ładnie współgra z brudnym różem,turkusem,beżem, słoneczną żółcią,łagodnym pomarańczem [w kolorze żółtka:)], niejaskrawą czerwienią,z pastelową zielenią,pistacją szarość dobrze prezentuje się z innymi jej odcieniami-ciemnoszare spodnie i jasnoszara bluzeczka,może być też czerń,kolor fuksji, zieleń,czerwień,słoneczny żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna młodzież
szary i brżaowy to 2 najbardziej beznadziejne kolory, bure, nudne,nijakie ale jak juz trzeba - do brazowego dostawiłabym turkus, chłodny błękit, brudny róż, oliwkowy, rudy, beż do szarego - różowy, może być brudny, moze byc trochę bardziej klarowny, ale szarego to ja tak nie znosze ,, ze nawet nie chce mi sie wymyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozrabiara
Szary i braz to kolry ponadczasowe.Byly i sa modne od zawsze.Niedawno sama kupilam fantastyczne szare spodnie z szerokimi nogawkami do tego fioletowa koszule satynowa.Taki zestaw wyglada naprawde swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szary pasuje do KAZDEGO koloru.jesli wystepuje jako sam szary. ale jest tez paleta odcieni szarosci, i nie wiadomo jakim odcieniem dysponuje autorka postu. wszytsko zalezy od wygladu osoby do ktorej trzeba dobrac reszte. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Jaki kolor bluzeczek pasować będzie do brązowych spodni - takich eleganckich w kant choć nie jest to brąz jednolity, są na nich takie leciutkie paseczki widoczne... prosze o pomoc. A i jeszcez do takich samych spodni tylko koloru szarego? Jakoś ja nie umiem dobierać kolorów...;( 17:52 cosinus do brązowych spodni będą pasowały ubrania w kolorze: czarnym, brudnym różowym, turkusowym, ciepłym jasnozielonym, pistacjowym, ciemnozielonym, miodowym.. natomiast do szarych ubrania: czarne, granatowe, o różych odcieniach koloru niebieskiego, szafirowe, brudny róż jest jak najbardziej odpowiedni, czekoladowy (emiiiiiiii ma rację), przeróżne odcienie fioletu, ciemny malinowy, grafitowy, czyli też różne tony szarości, zgaszony, brudny pomarańczowy, liliowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem... szare do szarego... tak jakby ubrac jasnozielone spodnie, do ciemnozielonej bluzki i do tego seledynowe buty i groszkowa torba. no ludzie. kolor szary - w zaleznosci od tonacji jest kolorem powiedzmy \'neutralnym\' do ktorego pasuje doslownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Do brązowego pasuje brudny róż, turkus, błękit, złoty, brudna czerwień, wiśnia, malina, pistacja, kawa z mlekiem... Do szarego również róż, zółć, czerń, śliwka, szary też, ale tylko wtedy, gdy do szarego stroju dobieramy dodatki jednego, mocnego, rzucającego się w oczy koloru. Zalezy jaki to odcień szarego. Jeśli jest to bardzo głeboki szary to pasuje ciemna czekolada, ostry i brudny róż. Jesli jest to ciemny szary to jasny szmaragd, głeboki jasny błekit i brudny jasnozielony (inaczej "brudne jabłko"). Do stalowego popielu pasuje beż, stalowy granat i hiacynt. Do jasnego popielu ("łabędziego") pasuje cytryna, lawenda i bardzo delikatny błekit ("wody nilu"). Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletkaa
chciałam zapytac Was czy kolor zgnita zielen pasuje do czarno różowego ? :) czy lepiej jakis inny? :) chodzi mi dokladniej o kurtke zgnita zielen i arafatke rozowa -czarna. prosze o szybka odp ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie \"zgnita\' ble co to za słowo ... \"zgniła\" jak już.. no w każdym razie pasuje róż do tego ale raczej delikatny, przyprószony bielą, brudny... nie taki, jak jest w arafatkach, bo o ile się orientuję tamten jest dośc krzykliwy.. no i moim zdaniem to tak niebardzo, ale jesli jestes osobą, ktora wyróznia jeden kolor różu, to noś co dusza zapragnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvcxm
Wykorzystam podstępnie ;];] ten temat do zapytania o inny kolor: co pasuje do chabrowego? (inaczej zwanego kobaltowym czy też królewskim niebieskim) oprócz czarnego , białego i żółtego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isaaa
mam pytanie;) właśnie kupiłam sobie brązowe zamszowe kozaczki czarną skorzaną kurtkę.. nie wyglada to najgorzej ale zastanawiam sie czy brazowa torebka w kolorze butow nie poprawila by tego zestawienia.. moze ktos mi pomoc?:) a moze ktos ma inny pomysl np na oryginalny kolor apaszki albo rekawiczek;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
z brązem ładnie prezentuje się turkus. ale także cieple kolory i barwy żółtego. pomarańczowy. myśle że ładnie by wyglądalo gdybyś do tych spodni zalożyła coś w troche innej fakturze. np jeżeli spodnie są lekkie zwiewne to polaczyc to z cięzszą górą. jeżeli są eleganckie to dodac na góre coś bardziej na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
isaaa mam pytanie właśnie kupiłam sobie brązowe zamszowe kozaczki czarną skorzaną kurtkę.. nie wyglada to najgorzej ale zastanawiam sie czy brazowa torebka w kolorze butow nie poprawila by tego zestawienia.. moze ktos mi pomoc? a moze ktos ma inny pomysl np na oryginalny kolor apaszki albo rekawiczek ? więc mojm zdaniej czerń z brązem bardzo ladnie się łączy. najlepiej gdy jest to odcien tzw camel bądz toffi. mślę że torebka w tym odcieniu bendzie najbardziej pasowała do tego zestawienia. ale do całego stroju najbardziej poprawne będa czarne spodnie rurki bądż bardzo ciemny granat. poniewaz gdy łączymy brąz z czernią niech zostaną te 2 kolory i niemieszajmy ich juz z innymi np. jasnymi jeasnasmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1302
zdecydowanie i chyba najbardziej pasuje kolor biały. złoty i żółty mysle ze tez wygladałby ok ale to tez w zaleznosci od fasonu .odradzam takie kolory jak niebieski , zielony, rózowy . pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokus
Jaki kolor Rajstop pasuje do różowej Spódnicy Ciałowe czy Czarne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiu fiolet!!!!!!!!!
do brązowego żaden fiolet/niebieski i róż. jest to najgorsze połączenie jakie tylko może być!! do brązowego mogą pasować różnego rodzaju odcienie beżu/kremowego zieleni szarości czerwony też, pomarańczowy, ale nigdy w życiu fiolet czy róż!!! jak widzę laskę tak ubraną (zazwyczaj brązowe spodnie takie ze świecącego materiału i fioletowa bluzeczka ) to kojarzy mi się jedynie z wiejską zabawą:/ gdzie byle kolorowo/odpustowo było;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiu fiolet!!!!!!!!!
złoty i czarny tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiu fiolet!!!!!!!!!
turkus tez tragedia:/ jak można w ogóle ubraz do brązowych spodni bluzkę turkusową albo różową to nie wiem, chyba jak się nie ma lustra w domu:/ ja sobie oczu nawet na brązowo nie pomaluje jak wiem, że będę miała fioletowa bluzkę a co dopiero tak sie ubrać. i nie - nie jestem żadną nuidziarą w ubiorze, uwielbiam kontrasty czasem wxtrawaganckie ubrania/połączenia, ale te zestawienia o których piszę sa po prostu rtagiczne, jak nie wiem czy ci ludzie się nie widzą,? a wy jeszcze doradzacie że turkus do brązu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiu fiolet!!!!!!!!!
złoty i czarny też - w sensie że one pasują do brązu; czarny pasuje do wszystkiego, wiec dlatego go nie wymieniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weiya
Ale brednie wypisujesz, przyjrzyj się gotowym zestawieniom, turkus z brązem wygląda świetnie. Masz bardzo sztampowe podejście. Polecam link: http://uroda.onet.pl/fotogalerie/turkus-lubi-braz,3773863,7847342,galeria-maly.html; w internecie dużo takich przykładów można zneleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopry pomysł tak myślę
beż , musztardowy czasem przydymiony pomarańcz do czekoladowego brązu ciemny niebieski i granat , złoty i ecrui oraz kremowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopry pomysł tak myślę
to wyżej do brązu a do szarości pasuje sporo kolorów ale nie wszystkie bo szary tez ma sporo odcieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz zapytam ja
jak widzicie brązy z turkusami albo brązy z niebieskimi , wiadomo niebieski i brąz mają różne odcienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×