Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martek_n

Zakup porcelany przez internet

Polecane posty

Gość martek_n

Macie jakieś doświadczenia w kupowaniu zastawy stołowej przez internet? Czy jest to bezpieczne? Ceny są atrakcyjne, wybór również, ale mam obawy co do przesyłki. Zamierzam kupić zastawę stołową w sklepie internetowym www.filizanka.pl co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manilka00
ja kupiłam drogo!!! i niestety dwa elementy były potłuczone ... nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek_n
ale w jakim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję na allegro
starą porcelanę, zawsze dociera w całości. Jak kupujesz w internetowym sklepie, to jestem przekonana, że bezpiecznie zapakują każdy detal, zresztą dopytaj czy odpowiadają za ewentualne stłuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_k_k
trzeba bylo poprosic o doslanie tego co sie stluklo - jak tak zrobilam i szybko mi doslali - bez proby zwalania winy na mnie czy kurierow to bylo fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka szklanka
Zakupom przez net mowimy zdecydowanie TAK. W Polsce jest to nowy sposob robienia zakupow, ale wygodny, moze nie jest super szybki, ale nikt nie kupuje chleba przez internet. Ja tez przymierzam sie do zakupu porcelany, ogladalam w sklepach, w galeriach, lecz ceny zbijają mnie z nog. wiem jak to wyglada i bez obaw kupie to w sklepie internetowym, jest poprostu taniej, tym bardziej ze zapewniaja o bezpieczenstwie wysylek i szybkim zalatwianiu ewentualnych reklamacji. Fakt jest faktem ze zakup porcelany przez net moze byc klopotliwy gdyz zdjecia nie oddają w pełni natury danego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betiui23
Ja kupiłam na allegro-przesyłka firmą kurierską.Super-szybko,łatwo i co najważniejsze-NIC się nie potłukło!!. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola zawadzka
Ja dokonałam zakupów w sklepie internetowym, filizanka.pl w tym o ktorym pisze martek_n, wszystko przebiegło bez problemów. a na dodatek stali klienci mogą tam liczyć na rabacik :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupować przez internet, zamówiłam w sklepie serwis obiadowo -kawowy paczka przyszła bardzo szybko. Wszystko było super opakowane, reklamacje są załatwiane na drugi dzień. Byłam bardzo mile zaskoczona obsługą . Dla zainteresowanych podsyłam link www.porcelis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakup tego typu produktów może być opłacalny, ale należy zastanowić się dokładnie nad sposobem dostawy. Kwestia transportu to kluczowa kwestia w tym przypadku i akurat na tym nie należy oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dobry pomysł, wygodny i nie taki czasochłonny ;p fajna porcelana jest na allinside.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie, to jest spamerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl mają mnóstwo, ładnych porcelanowych filiżanek. kupiłam już kilka zestawów, ciężko się im oprzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam przez internet porcelanową zastawę. Zamawiałam na http://porcelana24.pl/ i przyszła w stanie nienaruszonym :) nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA kupowałam online na www.salonporcelany.pl i bylam zadowolona. Maja bardzo solindy i ladny asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na https://www.duo-gift.pl/ mają porcelanę dobrej jakości. Myślę, że śmiało można się zainteresować. Dużo wzorów, fajny wybór, ale także mają sporo akcesoriów...od skarbonki, po ramki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia1956
Zawsze kupuję w sklepie internetowym, mogę sobie wszystko dokładnie obejrzeć i zapoznać się w jakim wymiarze są poszczególne elementy serwisów. Ostatnio kupiłam w sklepie porcelis.pl piękny serwis obiadowy z porcelany Chodzież. Super miła obsługa sklepu, szybka wysyłka. Paczka była solidnie spakowana. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś porcelana była czymś normalnym i częstym w każdym domu, teraz jest jednak rzadkością. Ja mam zastawę obiadową i kawową w porcelanie ze sklepu helios-szklo.pl/porcelana.html. Mogę ich polecić. Duzy wybór, mają różne formaty kompletów – większe, mniejsze, z różną liczbą elementów, ale tez pojedyncze wyroby idealne na drobny prezent urodzinowy choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotarybik
Jak najbardziej, ja odkad pamiętam porcelanę kupuję w sklepie internetowym https://www.adacor.pl/porcelana.html, zarówno dla siebie, jak i gdy chce sprawić komus taki wlasnie prezent, nigdy nie przyszla uszkodzona, zawsze jest doskonale zabezpieczona, a jakość jest po prostu swietna, zależy wiec wszystko od sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od czasu do czasu kupuję porcelanę z tego salonu www.salonporcelany.pl - Moim zdaniem warto wejść na stronę i zapoznać się z oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×