Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jarosław p.

Coz, trzeba przyznac, ze Kwasniewski lepiej wypadł

Polecane posty

Gość jarosław p.

w debacie I mowie to jako zwolenniczka PO Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako neutralny, bo sram na każdą partię polityczną, stwierdzam, że obydwaj przegrali. Kwach robił jedyne to co umiał: rzucał ogólnikami. Tusk natomiast zachowuje się sztucznie, widać pracę sztabu :o A w końcówce Donald jedzie komucha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkońcu 10lat praktyki zobowiązuje zeby w tego typu wystapienia być najlepszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusk nie może teraz trzymać z Kwaśniewskim bo mają część wspólnego elektoratu. Jeśli głosy się podzielą to wygra PiS :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grugru
ja uważam, że Tusk wypadł lepiej, Kwasniewski się denerwował i musiał sie tłumaczyć, dawał się spychać do defensywy. Najbardziej mi sie podobalo jak Tusk mu powiedział, że jet twarzą ale nie mózgiem LiDu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusk zarówno jak będzie trzymał z PiS czy zLiD będzie tracił.. wszystko zależy od tych 30kilku procent niezdecydowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faith Hope Glory vel
Tomek 1982 vel TMT czy jak tam teraz sie nazywasz, naprawdę jesteś przegrańcem. Nie dosyć że żadna dziewczyna ciebie nie chce,to jesteś zaślepionym chamem, czemu nie raz dawałes dowody na tym forum, to na dodatek popierasz Kwasniewskiego. Teraz wiemy jak wyglada typowy zwolennik LiDu:D Przegrałeś życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiertoaletowy
Kwasniewski wygral I ture, ale II i III nalezala do Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka jestem i powiem
ze prezydent Kwasniweki pokazal klase.Zaglosuje w najblizszych wyborach na PO, dlatego ze nie chce PiSu u wladzy ale sam Tusk podoba mi sie srednio.Rozlicza z bledow poprzednikow, tylko dlatego ze jeszcze nie rzadzil krajem zapominajac ze i jego bedzie kiedys ktos rozliczal.Bldem bylo odnoszenie sie do przeszlosci, Kwasniewski i tak wybrnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /*/*/*/*
Tusk juz rządził:D, Aneczka - masz za krótka pamięć:P Poczatek lat 90 tych, dużo miał wtedy do powiedzenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka jestem i powiem
nie byl ani premierem ani prezydentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /*/*/*/*
ale był szefem KLD , partii rządzącej, czyli miał ogromny wpływ na to co sie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk był średni
ale taką miał rolę nie mógł postawić się ani za pis ani za lid. Zwolennicy po zagłosują nadal za nimi, a mam nadzieję, że reszta, która ma dość pisu też na nich zagłosuje, bo albo pis albo po. Innej alternatywy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę głosowała na PO, ale lidera mają bardzo średniego, a dr historii podobno. Wolę Polskę liberalną, oczytaną, niż nietolerancyją, zaściankową... Telewizyjna reklama PO ....jest bardzo mocna, piękna jest piosenka Tiltu , piękne słowa o nauczycielach i powracających z Irlandii, ale podszyte baśnią. W Polsce nie będzie drugiej Irlandii. Irlandia to mały kraj, w którym inwestują irlandzcy emigranci z Ameryki ...Polska to inna, duża bajka położona geograficznie tak a nie inaczej. Ale i tak zaglosuję na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×