Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Albbi

Współuzależnienie a znęcanie się!!

Polecane posty

Gość Albbi

Witam wszystkich-choć nie pierwszy raz na tym forum. Mój ojciec znęca się nad moją Mamą i nade mną m\.in. wyzywając od debilek, psychicznych, wysyłając do psychiatry, gdy raczymy o cokolwiek poprosić, czy zwrócić mu uwagę. Nie to mnie martwi-bo to on nie jest normalny. Nie będę pisać o wszystkim, bo musiałabym powtarzac inny topik. Chciałabym tylko zapytać-czy to, że tak potwornie mocno odczuwam to znęcanie się nad Mamą, tak nienawidzę ojca-to może być współuzależnienie-czy po prostu odzywa się poczucie własnej wartości-za siebie i Mamę? Co mam zrobić, zeby tak nie cierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leave
kurcze temat jets tak ciezki ze na prwde nie widommo co napisac najlepiej zebyc sie stralla te sytuacje jakos uciac ale wiem ze czasem to nie ttakie proste. nie wiem co Ci napisac ale sciskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
w rodzinach gdzie dochodzi do patologii (przemoc, alkoholizm) najczesciej cala rodzina jest wspoluzalezniona. Pomoc mozesz sobie(i mamie) chyba tylko w 1 sposob-zwroc sie po pomoc do psychologa, psychiatry, pedagoga szkolnego(jesli sie jeszcze uczysz), do osrodka interwencji kryzysowej. Tam uzyskasz fachowa pomoc> Prosze zrob to jak najszybciej. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPIERAM - chyba wiem :) koniecznie poszukaj wsparcia psychologicznego:) osobiście jestem po rocznej terapii :) i robię porządek z naszym życiem.... trzymaj się :) i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×