Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama ....

Dziwne OMDLENIE

Polecane posty

Gość przyszła mama ....

Ja jestem w bardzo wczesnej ciąży, więc nikt mi nic nie musi ustąpywać. Na czole nie mam tego wypisanego. Ale po wczorajszej wizycie u ginekologa, tzn powrocie tramwajem długo nie zapomne przejechałam zaledwie 3 przystanki, jak bardzo zakręciło mi sie w głowie, zrobiło czarno i w uszach słyszałam tylko dziwny gwizd juz kompletnie nic do mnie nie docierało. Było widac że jest coś ze mna nie tak, oczywiście o pomocy mogłam zapomniec. Jeszcze o włsnych siłach wysiadłam na pierwszym lepszym przystanku, myślałam że jak wyjde na powietrze odrazu mi przejdzie, chciałam kawałek przejść i osunełam się na barierke. Ledwo się doczołgałam spowrotem na ławke, gdzie przesiedziałam najbliższe 15minut zanim mi przeszło. A ludzie pewnie myśleli że jestem pijana. A ja bałam sie ze moze stać sie coś strasznego, bo nie wiedziałam co się ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... jak byłam w ciąży, to dokuczało mi bardzo niskie ciśnienie. zawsze miałam niskie, ale w ciąży, to juz normalnie chodzący trup:o Miałam parę razy podobne sytuacje, ale na szczęście byłam w tym czasie z kimś w domu. Kupiłam sobie aparacik do mierzenia ciśnienia i kontrolowałam to. Czasami miałam naprawdę niskie:o Spróbuj zmierzyć sobie ciśnienie. Moze to jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama ....
z reguły zawsze miałam wysokie ciśnienie, wręcz nadciśnienie. Takie coś spotkało mnie pierwszy raz, az w takim stopniu. Kiedyś miałam podobne sytuacje ale mniej drastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenasss
witam cie, ja mialam podobne omdlenia 3-4 lata temu wsiadajac do metra zemdlalam, stojac w kolejce do kasy zemdlalam, bedac w kosciele zemdlalam, czulam ze bierze mnie cos czarne chmury przed oczami ale zaraz po tym mnie obudzili dokladnie sama nie wiedzialam co sie dzieje. Zawsze mialam kolo siebie jakas osobe towarzyszaca. Chcialam nawet zrobic badania na serce ale mowiona mi ze w takim wieku?? Ze bede lezec 2 tyg na oddziale na babciami i wsadza mnie do jakiejs komory. Oczywiscie nie poszlam. Dzis po tych latach jestem w 5 mc, i wlasnie zastanawiam sie czy mam o tym powiedziec lekarzowi, ostatnio stojac przed lustrem rowniez zakrecilo mi sie w glowie. Chyb mu o tym powiem moze on zleci jakies inne badanie?? Ty jestes we wczesnym okresie ciazy, u Ciebie to normalne. Nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc może to efekt nadciśnienia, a to szczególnie w ciąży juz trzeba kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałąm to samo chyab z 3-4 razy ostatni raz w 14 tc prawdopodobnie to wina niskiego cisneinia inni mówili zeby cos zjesć rano ale wg mnie to nie było spowodowane głodem bo jadłam w tamtym okresie bardzo dużo w każdym bądź razie urodziłąm duzego zdrowego chłopca takze nei martw sie tym zbytnio ale jak czujesz ze robi ci sie słabo postaraj sie usiąść z głową w dół pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ksiazkowe cisnienie w ciazy ale okolo 3 miesiaca ciazy mialam takie omdlenie robilam sniadanie i nagle poczulam ze robi mi sie slabo ciemno przed oczami zatykaly mi sie uszy i bylo mi strasznie goraca cala zalalam sie potem to bylo straszne ledwo dalam rade usiasc naszczescie bylam w domu pozniej bylam u gina i powiedziela mi ze to cisnienie skoczylo i wiecej juz tego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×