Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowana kobietka

Może wy wiecie co znaczy, gdy facet...

Polecane posty

Gość skołowana kobietka

po randce z seksem( 7 randce po kilku miesięcznej znajomości), zamiast jak zwykle zaproponować kolejne spotkanie, pisze teksty typu: -chciałabys mnie znów poczuć?, jakie masz zachcianki? Co on drażni sie ze mną? Czemu nie proponuje randki tylko pisze ze mną po całych dniach te teksty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
widocznie tak...:O A ja myślałam, że mnie lubi:(. Pytał tylko, czy nie mam pomysłu, gdzie moglibyśmy sie znów poprzytulać...bo mamy problemy lokalowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj lipa lipa
daj sobie z nim czym prędzej spokój bo zaangażowania z jego strony nie widzę żadnego...no może poza cielesnym. Jak na dłoni widać że chce Ciebie tylko w jednym celu...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
komiczne---> to co ja mam zrobić? czekać aż w końcu zaproponuje spotkanie czy go zapytać o to, czy dla niego to tylko seks? A może on tylko tak się bawi i wcale już nie zamierza się spotkać? Nie będę rezerwową! Mnie się wydaje, że jak nie mamy gdzie się poprzytulać, to chociaż powinniśmy iść na kawę...spędzić ze sobą czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
Oj lipa lipa----> chyba masz rację....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana - tu nie ma co rozwijać temat , ewidentnym odzwierciedleniem tego, jakiego typu relacje Was łączą (Ty chciałabyś, żeby było innaczej) są Twoje posty. Poświntuszyć, nie powiem - fajna rzecz :P - ale gdzie tu miejsce też na takie \"zwyczajne\" spędzanie ze sobą czasu, na bycie \"po prostu\" blisko? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
Grzesznica Magdalena---> do piątku, kiedy 1 raz byliśmy razem, spędzaliśmy czas tak po prostu. Chodziliśmy na spacery, do kina, na kolację, na tańce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porozmawiaj...
... z nim na ten temat.Spytaj wprost dlaczego chce się z Tobą spotykać.Spytaj się czy chciałby z Tobą być na dłuższą metę...Być może powinnaś zaproponować by poznał Twoich rodziców ( wiesz tak do picu).Jeśli nie bedzie chcial to zanczy że nie wiąże z Toba przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj sie rad kobiet, to kazdego faceta Ci odradzą.... nawet jesli ich faceci robią to samo... ja Ci mowie, ze jeden facet będzie latał i skamlał za babką jak pies, pisał 300 smsow ze kocha i chciał sie spotykac 16 razy w tygodniu... drugi nie powie, ze chce sie psotkac, bedzi udawal twardziela, trzci bedzie pisał świnskie smsy.... i o zadnym nie mozna powiedziec, ze mu zalezy, albo ze nie zalezy... musisz sie z nim pospotykac i go wyczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że - drogi Komiczny kolego :P - żeby się z nim spotkać to w jej gestii leży znalezienie \"lokalu\" , jak nie doczytaleś. Temu panu przez mysl nie przechodzi chyba już ani spacer , ani kawa ... ;) Ja autorko niczego Ci nie odradzam, to Ty musisz wiedzieć czego chcesz i sama go odpowiednio wyczuć. A piszę - jak to oceniam po przeczytaniu Twoich postów :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
Porozmawiaj...----> ja myślę, że takie rozmowy powinny wyjść z inicjatywy faceta.... Poza tym ja też nie wiem na ile mi na nim zależy...Za wcześniej na przedstawianie rodzicom... Komiczne---> tylko on mi nie proponuje spotkania tylko ze mną gada, a raczej pisze...W piątek się rozstaliśmy, w niedzielę i poniedziałek ta pisanina...już mnie wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moze facet nie ma zadnych mozliwosci w znalezieniu lokalu, a wynajecie hotelu, albo chaty na wieczór od znajomych, wiele kobiet uzna za chamskie i wlasnie pomysli, ze chodzi mu tylko o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
Grzesznica Magdalena----> ja mu lokalu nie znajdę, mowy nie ma!:P Szczerze mówiąc....tak do końca nie mogę mieć mu za złe, że mnie pożąda...;) TYlko czemu nie proponuje spotkania???wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jego nie mozesz spytac? piszesz temat na forum, naładujesz sie tu setką durnych teorii wysnutych przez babsztyle nienawidzące facetów i nastawiona negatywnie wszystko co Ci powie, potraktujesz jako negatyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
Ma coś wynająć ale od stycznia. Ja mieszkam z tatą...powiedziałam mu, że u mnie nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
komiczne---> ale o co mam spytać? za wcześnie na słowne deklaracje...liczą się czyny, chęć spotykania się ze mną...choć na chwilę...jak jest zakręcony, tego powinien chcieć... Jeżeli nie zaproponuje mi randki w tym tygodniu...to go skreślam:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfgj
mrrr... flirtuje esemesem dla mnie miodzio... spodobałoby mi się i na pewno nie dopowiedziałabym sobie niczego negatywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
Istnieje też możliwość...że po prostu chce sprawdzić, czy go chcę, że sprawdził sie jako kochanek...kwestia jego ego. Może te teksty to tylko próba znalezienia przez niego potwierdzenia jego męskości? Miał mnie, jestem zakręcona...więc może szukać następnej. A jak znajdę jakiś lokal, to czemu nie? Zawsze może się ze mną poseksić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
komiczne---> kiedyś słyszałam od faceta, że takie teksty nie podniecają facetów...że słowo pisane działa tylko na kobiety? Czyli to ma mnie rajcować a nie jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
komiczne---> nie zapytam go o spotkanie....to on musi tego chcieć...nic na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
smiley----> haha, to bardzo dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokta
odpisz mu "Tylko to Ci w glowie?" Jego tłumaczenie wyjaśni Ci wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
nokta---> dobre:) tylko jak odpisze mi , że tak to przecież może żartować, może się nie przyznać o co mu chodzi...może sam nie wiedzieć o co mu chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Hehehhe wiesz co?? Napisz mu ze chcialabys go znow poczuc, wiec gdzie i kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
jak napisał o poczuciu to odpisałam, że "....poczuć? musze przyznać, że ładnie pachniesz...;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola leona
zacznij sie nim bawic tak jak on z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana kobietka
gola leona---> no bawię się, tylko mnie to wkurza....takie podchody mnie nudzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×