Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fueldad

Zdrowe odzywnianie/odchudzanie przed ciaza

Polecane posty

Gość Fueldad

Niedawno zaszlam w ciaze ale po krotkim czasie poronilam. Bardzo chce miec dziecko i teraz mam przed soba 6 miesiecy czekania przed rozpoczeciem staran. teraz chce sie do tego lepiej przygotowac. Mam zamiar zaczac sie zdrowo odzywiac, a przy okazji tak zeby zrzucic kilka zbednych kilogramow i w ciazy nie wygladac jak slon tylko jak normalna kobieta w ciazy :) Czy jest ktos kto tez ma taki plan? Moze razem opracujemy dobry jadlospis i bedziemy uwazac na to co jemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z innej beczki: czemu musisz czekac 6 mcy po poronieniu? sama tak chcesz czy gin kazał? jesli miałas zabieg to trzeba odczekac 3 miesiące a nie 6, a jesli to było poronienie samoistne to wcale nie trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fueldad
Tak, ginekolog kazala mi czekac 6 miesiecy. To bylo poronienie samoistne. Nie wiedzialam ze nie trzeba czekac. Narazie poczekam do kolejnej wizyty i zapytam ja. Nawet kazala mi teraz nie brac kwasu foliowego A tak wracajac do odzywiania to chyba musze ograniczyc pieczywo na kolacje i jesc wiecej warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe zycie
najlepiej surowych albo gotowanych na parze, duzo owocow i warzyw straczkowych np groch, fasola , bob, a takze ograniczyc przyprawy sol i pieprz, sol zamienic na sol morska, jesc pestki slonecznika i dyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Dużo owoców to wcale nie tak dietetycznie, bo maja dużo cukru. ogranicz a jeszcze lepiej wyeliminuj biale pieczywo, wprowadź kasze grubego przmiału, ciemny makaron. Generalnie - im zywnośc mniej ptrzetworzona, tym lepiej. No i jeszcze sporo sportu, bo potem będziesz musiała z tego zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fueldad
Wczoraj wlasnie jadlam kasze gryczana. Uwielbiam ja i chyba powinnam czesciej. teraz sobie zgrywam plyte z cwiczeniami i zaraz ruszam. Bo faktycznie pozniej moze byc problem. A tak bede miala super kondycje na ciaze :) A sol morska to ta ktora sie kupuje do mlynkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×