Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aannggeellaa

Bladziutkie dzieciątko

Polecane posty

Gość aannggeellaa

Byliśmy dziś na kontroli z moim 13 miesięcznym dzieckiem i doktor powiedziała, że bladziutki i kazała zrobić morfologię. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
Ojeju no wiem, ale w czwartek dopiero badania i tak się zastanawiam czy to może być anemia? a może taka już jego uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc jego uroda a moze byc i anemia. jesli anemia to dostaniesz dla malucha żelazo ( maluszki dostaja zazwyczaj ferrum lek w syropie) i trzeba będzie za jakis czas skontrolować czy wszystko juz wrócilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci w takim wieku czesto maja podejrzenie anemii, lekarka mi kiedys tlumaczyla, ze to taki okres jak moja mloda miala roczek i poszlysmy do lekarza, to jak jakas nawiedzona ja zobaczyla, to zaczela sie na mnie drzec, ze blade dziecko, ze anemia... zrobilam dla cory krew i wyszlo wszystko w normie :) i kiedy zaszlam z wynikami to inna pani doktor, powiedziala, ze to albo taka uroda, albo przez ten okres w zyciu dziecka, kiedy zaczyna sie cos tam w organizmie dziac ( juz nie pamietam co) :P wiec nie stresuj sie za bardzo, zycze prawidlowych wynikow krwi a pani doktor b.dobrze zrobila ze dala skierowanie na badanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale anemi nie można bagatelizowac. Moja chrześnica 16 mies. miała hemoglobinę w okolicy 9 do tego wyszło ob 140! Wylądowała w szpitalu. A lekarze nie wiedzieli skąd tak wysokie ob. Wreszcie skonsultowali się z kliniką we Wrocławiu no i właśnie niska hemoglobina u małch dzieci powoduje takie wysokie ob. I oczywiscie podaje sie tylko żelazo. a oni szpikowali dziecko 3 tyg. antybiotykiem - nie potrzebnie!!!! A nie wolno brać antybiotyku z żelazem!!! no i teraz hemoglobina ładnie rośnie. ale swoją drogą ona też jest blada. Taka już jej uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×